reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dzien dobry:-)
U nas deszczowo i chlodno, ale to ponoc tylko jednodniowe zalamanie pogody, od jutra znowu cieplej, a w weekend ma byc znow ponad 30st. W sumie to fajnie, bo lubie jak jest cieplutko, ale w pokoju w ktorym spimy mamy ok 30st i naprawde ciezko w takiej temp spac:baffled:
Widze ze mimo fatalnej pogody na forum tez pustki:-(
 
reklama
Cześć dziewczynki!

Przyszłam się pochwalić moim nowym nabytkiem :-) Dziś to cudo powstało :-)
 

Załączniki

  • Zdjęcie217.jpg
    Zdjęcie217.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 59
Myszqo super! a cytacik z piosenki?
So many nights I'd sit by my window
Waiting for someone to sing me his song
So many dreams I kept deep inside me
Alone in the dark but now you've come along.....
And you light up my life
You give me hope to carry on
You light up my days
And fill my nights with song....
 
Myszqo super! a cytacik z piosenki?
So many nights I'd sit by my window
Waiting for someone to sing me his song
So many dreams I kept deep inside me
Alone in the dark but now you've come along.....
And you light up my life
You give me hope to carry on
You light up my days
And fill my nights with song....

Dokładnie ta piosenka. Debbie Boone :)
 
Witajcie Babolki

Ja jakos ostatnio mniej czasu na kompa mam, problemy duze i małe głownie finansowe, Tomek nie chce jechac na kolonie zadna, wiec wyglada, ze nas czekaja wakacje w krakowie ;-( zaliczamy spacery, baseny, a ostatnio jeszcze remont przymusowy-to glowny powod dolka finansowego )
zdrowko nam na szcescie dopisuje, ale za to tesc ma powazne problemy zdrowotne wiec wszystko jakies szare i smutne, za to Pati jest boska, słodka i taka komiczna ze smutki pryskaja od razu, i pogryziona przez komary jak diabli chyba ma słodka krew po mamusi bo Tomka i Mariusza tak nie zrą mali krwiopijcy jak nas.
Myszko sliczne tatoooo ;-)
 
Wow Myszqa....super!!!
Bardzo bolało????

Bolało. Ale do wytrzymania :) Na początku gorzej bo nie wiesz co Cię czeka, pierwsze parę "pociągnięc" miałam wrażenie ze mi tnie plecy żyletką a później juz się człowiek przyzwyczaja ale stale boli. Nie ma takiego momentu że już nie boli. Tylko się tak bardzo tym nie zawraca głowy. Tyłek od siedzenia mnie na koniec bardziej bolał :)
Ale cały czas leciała w studiu muza regge więc pooozyytywne wibrrrrrrrrrracje :D

Ale jestem taaaaaaaaaaaaaaaaaaka happy!

Z jednej strony jest literka M - że Miś mój duży. A z drugiej JTB - czyli Jasiowe inicjały i data urodzenia.
 
reklama
Do góry