reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
heloł:-)

my już mamy to szczepienie za sobą,tylko zastanawiam się nad ta na ospę...któraś Was szczepiła na to?
Alex upierdliwy jak nie wiem co,wyłażą mu zębiska i wścieka się na wszystko:-(
ale plus taki,że na dworku jest grzeczniutki,więc jak wstanie to mnie już nie ma:-D
 
heloł:-)

my już mamy to szczepienie za sobą,tylko zastanawiam się nad ta na ospę...któraś Was szczepiła na to?
Alex upierdliwy jak nie wiem co,wyłażą mu zębiska i wścieka się na wszystko:-(
ale plus taki,że na dworku jest grzeczniutki,więc jak wstanie to mnie już nie ma:-D


Alex wie jak mame wykorzystac:)))
Pyciolek lapiesz sie na dobra kawe:))
 
heloł:-)

my już mamy to szczepienie za sobą,tylko zastanawiam się nad ta na ospę...któraś Was szczepiła na to?
Alex upierdliwy jak nie wiem co,wyłażą mu zębiska i wścieka się na wszystko:-(
ale plus taki,że na dworku jest grzeczniutki,więc jak wstanie to mnie już nie ma:-D

Pyciolku ja też się właśnie nad ospą zastanawiam bo boję się że Martyna z przedszkola może przywlec. Na razie mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie bo Nati dopiero co po antybiotyku.

A tak w ogóle to witajcie.
Od jutra mężowy idzie na urlop i bierzemy się za remont kuchni. Już się tego boję:szok:.
Do tego ja od niedzieli na dukanie więc trzymajcie kciuki żebym się nie złamała:tak:.

Ostatnio Natalka za mną chodzi i woła mamo a jak ja się pytam co to mi odpowiada "bzianco":-D. Sama ją na swoje nieszczęście tego nauczyłam:zawstydzona/y:
 
no jak alex lazi ze mna i gada mamo ,ja na to odpowiadam mu co,a ten smiało wali "to":-D
ostatnio mył zęby w pokoju,patrze i mówie Alex oddaj szczoteczke...a ten namiętnie szorując tapetę odpowiada " nie ma":eek::-D:-D:-D
 
reklama
Alex agent jak i mamusia a kawka to za zywota :)))))

Ps. ja mam pytanie czy ktoras z was kupila motor elektryczny dla dziecka a jak tak to jakie sa najlepsze... bo ja kompletnie sie nie orientuje...
 
Ostatnia edycja:
Do góry