reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

No własnie od nas też nigdy nic nie wymagali wiecej a teraz tak, podobno musi byc dziecko wpisane do książeczki rodzinnej albo zaświadczenie ze dziecko jest zgłoszona do ubezpieczenia i ostatni odcinek rmua czy jakos tak. A w ogóle jak zgłaszaliśmy do zusu ze chcemy taka ksiazeczke dla członków rodziny to nam odpisali ze teraz juz takich nie wydają bo nie sa potrzebne juz sama tego nie rozumiem.


Teraz tak wymagają.
Ja też miałam przejścia z tym ubezpieczieniem.
M.wziął z pracy druk ZCNA i jesteśmy na nim z Oliwią wypisani.
Nie mamy już problemu:)
 
reklama
No własnie od nas też nigdy nic nie wymagali wiecej a teraz tak, podobno musi byc dziecko wpisane do książeczki rodzinnej albo zaświadczenie ze dziecko jest zgłoszona do ubezpieczenia i ostatni odcinek rmua czy jakos tak. A w ogóle jak zgłaszaliśmy do zusu ze chcemy taka ksiazeczke dla członków rodziny to nam odpisali ze teraz juz takich nie wydają bo nie sa potrzebne juz sama tego nie rozumiem.
my mamy taka rodzinna ksiazeczke i jestesmy z karolinka na liscie i zawsze prosza nas o ksiazeczke
 
Darina. My mamy rodzinną książeczkę w której jestem Ja i mały. Zawsze proszą o jej pokazanie.



Hej
Wczoraj wrócilismy od mojej siostry .Fajnie było. Pogoda nam dopisała.
Dzisiaj u nas trochę ada, ale jest duszno.
 
witajcie mamusie...a gdzie Wy sie wszystkie podziewacie????????????????????:eek:????????????????????:eek:

Alex śpi,więc mam labę....w tym tygodniu czeka mnie tyle sprzątania,że chyba na łeb upadnę...:zawstydzona/y::baffled: sukienka się jeszcze szyje,a tak to chyba już reszta pozałatwiana:tak:mam nadzieję,że pod koniec nie będzie żadnego klopsa:eek::-D
wyłazić z krzaków:-D:-D:-D

Tajger jak Fifi ma się w żłobku?
Edee, blizniaki- zyjecie?:-D
 
Darina.....jak jestescie ubezpieczone u meza z mała,a nie macie książeczek, to Twoj luby musi ich poprosic o takie specjalne zaświadczenie u sibie w pracy,ze jestecie ubezpieczone u niego....wydają bez problemu zreszta to ich obowiązek i z tym papierkiem idziesz do lekarza..... ja mam go wsadzonego do książeczki to zawsze jest w razie"w"....:)
 
Hej

Gdzie Wy wszystkie jesteście?
U nas pogoda się popsuła, jest zimno i pochmurno... koniec lata :(.
Wczoraj byłam z Matim u Fryzjerki, ale zrobił histerie :(, bardzo się bał . Ostatnio był taki grzeczny, a teraz po tym szpitalu wszystkiego sie boi.
 
ja jestem...tylko sprzątanie mnie przerasta:crazy:
jeszcze nawet z małym dzisiaj na dworku nie byłam...:eek:
a jutro mam rozmowę kwalifikacyjną w firmie jako asystentka prezesa:eek:
 
reklama
Pycilek 3mam kciuki

Dzieki dziewczyny za odpowiedz. Marcin podobno załatwił zaswiadczeni z pracy ale nic wiecej nie wiem bo dopiero dzisiaj je dostał wiec go jeszcze nie widziałam.
 
Do góry