reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Cześć laski.

Ciągle nie mam neta,nie mam jak z Wami popisać.NIe mam kiedy:-(

Pokazałam Wam sie gdzie trza,dla przypomnienia;-)

Oooo Kaja....​Heloooł.
 
Zapominajko jasne,ze się da:-) Dzięki temu mam czas na inne fajne rzeczy i nie ciągnie mnie do monitora;-) Neta mamy w Austrii,a na razie jesteśmy w Pl.
 
:szok::szok::szok:

Myslalam ,ze na zly rocznik weszlam:p

cofam i cofam, a tu ciagle cosik czego jeszcze nie czytalam.....
SZACUN DZIEWCZYNY..... juz dawno nikt mnietak nie zaskoczyl jak Wy dzisiaj:p hahaha

Kajaczku
oczom mym ukazal sie duch:p hahahah GRATULEJSZYN kochana, widze ,ze wspaniale zmiany u Was:)

Tygrys tez widze z ukrycia wylonil sie....nice nice;)

Wiecie co u nas tez troszke sloneczka....jest szansa ,zeby MARI POSZLA DO PRZEDSZKOLA, ALE POKI CO NIE BEDE ZAPESZALA...napisze co i jak dokladnie jak juz wszystko zalatwimy:)

A poza tym jakos leci.....uciekam troszke na sloneczko na balkonik, bo fajowsko przypieka;)

buuuuziole
 
MADZIKU, wiesz, niby bardzo chetnie:-D...chociaz nie wiem:szok:, bo od kiedy bardzo zaprzyjaznilam sie z jedna dziewczyna zwana toaleta i ciezko nam sie wypuscic z objec, to raczej samotnie w takie dlugie trasy nie ruszam:szok::-D


KANUSIA, witaj kochany Cukiereczku:-)
 
reklama
Zapominajko jasne,ze się da:-) Dzięki temu mam czas na inne fajne rzeczy i nie ciągnie mnie do monitora;-) Neta mamy w Austrii,a na razie jesteśmy w Pl.

A na długo przyjechaliście?

Fotki jak zawsze cudne. Córeczka już całkiem duża dziewczyna i śliczna!!!!

Wiecie ze ja nie pamiętam jak smakują kurki :(
Vive kiedy idziemy na kawę ?:)
Dobrze smakują!!! Mniam.
:szok::szok::szok:

Myslalam ,ze na zly rocznik weszlam:p

cofam i cofam, a tu ciagle cosik czego jeszcze nie czytalam.....
SZACUN DZIEWCZYNY..... juz dawno nikt mnietak nie zaskoczyl jak Wy dzisiaj:p hahaha

Kajaczku
oczom mym ukazal sie duch:p hahahah GRATULEJSZYN kochana, widze ,ze wspaniale zmiany u Was:)

Tygrys tez widze z ukrycia wylonil sie....nice nice;)

Wiecie co u nas tez troszke sloneczka....jest szansa ,zeby MARI POSZLA DO PRZEDSZKOLA, ALE POKI CO NIE BEDE ZAPESZALA...napisze co i jak dokladnie jak juz wszystko zalatwimy:)

A poza tym jakos leci.....uciekam troszke na sloneczko na balkonik, bo fajowsko przypieka;)

buuuuziole

Hahahaha
a za przedszkole trzymam kciuki!!!
 
Do góry