reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Nie, nie kochane:-D... Nie boje. Tylko wiecie co mi gnojki zrobili? Tzn nam... Poblokowali nam strony w kompach na recepcji, typu fora, fb i takie tam... Wiec tylko tel. Co prawda, mam komputer ze soba swoj w torebce, ale poki co za duzy ruch :-D..
 
reklama
No pracuje w hotelu scandic, od 10 lat.. Mamy 160 pokoi, 60 pracownikow, restauracje, sklepy.. Stoje sobie na recepcji. Bukuje pokoje. Odbieram tel. Organizuje konferencje, bo to hotel konferencyjny.. A tak naprawde, to pracuje z takimi ludzmi i znamy sie jak tak lyse konie ze przylaze do pracy jak do domu:-D..
 
No pracuje w hotelu scandic, od 10 lat.. Mamy 160 pokoi, 60 pracownikow, restauracje, sklepy.. Stoje sobie na recepcji. Bukuje pokoje. Odbieram tel. Organizuje konferencje, bo to hotel konferencyjny.. A tak naprawde, to pracuje z takimi ludzmi i znamy sie jak tak lyse konie ze przylaze do pracy jak do domu:-D..
no to nie dziwie sie ze S zazdrosny...jak TY na dwa domy lecisz, na dwa fronty :szok::-D
fajna masz prace maleńka...:tak:
 
No, kurcze, lubie swoja prace, serio..
Poza tym z tā ekipā, ile czlowiek razem przezyl, na jakis wyjazdach integracyjnych, szkoleniach, slubach...jak sie dzieci rodzily, w zdrowiu i w chorobie:-D..
 
No, kurcze, lubie swoja prace, serio..
Poza tym z tā ekipā, ile czlowiek razem przezyl, na jakis wyjazdach integracyjnych, szkoleniach, slubach...jak sie dzieci rodzily, w zdrowiu i w chorobie:-D..

masz tam jakis Polaków czy tylko inne narodowości ?
dawaj linka tego hotelu.

Aniu ty sama z dwójką na basen :szok:
WOW

Kaja a ile u was pokój kosztuje?
pewnie całe mnóstwo :dry:
a potem Kajka wozi się taką furą :cool2::-D
 
Dzien dobry:-) MUsialam rano ogarnac gorna czesc chaty, pozniej pranie, pozniej po Fifka do przedszkola, a pozniej jak usypialam mala to mi sie zdrzemnelo:sorry2: Tak wiec zagladam dopiero teraz. Cos sie wypogadza u nas, trzeba bedzie dzis jakis spacer zaliczyc, jak sie mlodszy dziec obudzi.

Pyciol a co Ty w ogole studiowalas? I kiedy nas odwiedzisz? A i powiedz mi czy Ty na zywo tez tyle mowisz i zadajesz tyle pytan:-D?

Kajka fajnie, ze lubisz swoja prace:tak: Nie ma nic lepszego niz chodzic do pracy z przyjemnoscia i checia;-) A jak sobie z jezykiem radzisz?

Aniu a Wy teraz w Polsce jestescie?

Madzienka, Zapominajka poprosimy o fotki brzuszkow. Plisssss:tak:
 
reklama
Do góry