reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Ania zaglosowane....

Asiulka proszę oto ja...najbardziej aktualne
 

Załączniki

  • Magdalena Sikora.jpg
    Magdalena Sikora.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 11
reklama
ASIULKA , ja mieszkam w Szwecji pol zycia.. Z przerwa na studia w Pl i slonecznej Italii trzy lata. Wiec jezyk jest gucio.
PYCIOL, a ty to co, nie wozisz sie nalesniku jeden;-):-D
 
Dzien dobry:-) MUsialam rano ogarnac gorna czesc chaty, pozniej pranie, pozniej po Fifka do przedszkola, a pozniej jak usypialam mala to mi sie zdrzemnelo:sorry2: Tak wiec zagladam dopiero teraz. Cos sie wypogadza u nas, trzeba bedzie dzis jakis spacer zaliczyc, jak sie mlodszy dziec obudzi.

Pyciol a co Ty w ogole studiowalas? I kiedy nas odwiedzisz? A i powiedz mi czy Ty na zywo tez tyle mowisz i zadajesz tyle pytan:-D?

Kajka fajnie, ze lubisz swoja prace:tak: Nie ma nic lepszego niz chodzic do pracy z przyjemnoscia i checia;-) A jak sobie z jezykiem radzisz?

Aniu a Wy teraz w Polsce jestescie?

Madzienka, Zapominajka poprosimy o fotki brzuszkow. Plisssss:tak:

ja wiem czy ja dużo mówie? hmmmm no lubię sobie pogadać :-D nie uważam się za gadułę :szok:
chociaż często zdarza mi się słyszeć,że dużo gadam,że szybko gadam,i że śmieszna jestem :szok: jakkolwiek by to nie brzmiało :-D
spotkanko- no właśnie kiedy ? Jutro nie mogę bo jadę do biura, w czwartek mam wizytę u dentysty :shocked2:
więc może w piatek wstępnie. napisz czy tobie termin pasuje i jak cos to o której godzince?

a co boisz się,że będę zadawała za dużo pytań ?:-D spokojnie przeżyjesz :-D oszczędzę Cie :rolleyes2:
 
ASIULKA , ja mieszkam w Szwecji pol zycia.. Z przerwa na studia w Pl i slonecznej Italii trzy lata. Wiec jezyk jest gucio.
PYCIOL, a ty to co, nie wozisz sie nalesniku jeden;-):-D
wożę się....ale na zupełnie innym poziomie :-D niestety :zawstydzona/y:
mi się marzy Q7 :cool2:

Aniu zaglosowane:tak:

Madziu pieknie:happy2: JA tez kocham kobiety w ciazy, czasem zaluje, ze juz nigdy tego nie doswiadcze...
czemuż to nie ? 3 byś nie chciała ?
 
reklama
Do góry