reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Pyciol a z kim Ty sie umawiasz??Ja też chcę...

Asiulka a ja wiem,że ciąży na pewno jeszcze kiedyś doświadczę tylko już się boję tych kilogramów co mi zostaną:-(
 
reklama
ASIULKA , ja mieszkam w Szwecji pol zycia.. Z przerwa na studia w Pl i slonecznej Italii trzy lata. Wiec jezyk jest gucio.
PYCIOL, a ty to co, nie wozisz sie nalesniku jeden;-):-D
wożę się....ale na zupełnie innym poziomie :-D niestety :zawstydzona/y:
mi się marzy Q7 :cool2:

Aniu zaglosowane:tak:

Madziu pieknie:happy2: JA tez kocham kobiety w ciazy, czasem zaluje, ze juz nigdy tego nie doswiadcze...
czemuż to nie ? 3 byś nie chciała ?
A przestan, kolumbryna taka..q5 ladniejsze, dla babinki:-D
 
Pyciolku spoko moze byc piatek:tak: A godzina obojetnie, jak Tobie oasuje. Jesli chodzi o gadanie to ja tez duzo mowie, tak uwazaja inni, ja oczywiscie tego u siebie nie widze:sorry2:

Aniu
ja juz chyba raczej w ciazy nie bede. Chyba ze cos mi sie zmieni za pare lat. A ile zostalo Ci tych kilogramow po ciazach?

Kaja nie wiem czase mysle, ze bym chciala jeszcze takie malenstwo a czasem jak patrze na moje bable to sie ciesze, ze mam juz z gorki. Zawsze dowjka dzieci to byl dla mnie idealny uklad. Ale ja jeszcze mloda jestem moze walne sobie jeszcze na starosc jak juz te beda odchowane, zeby sie odmlodzic jakiegos szkraba:blink:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry