reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Heloł;

w końcu i ja dotarłam...wypad do kina bardzo udany i nawet nie wiem kiedy te 2,5 godziny mi tak zleciało..
byliśmy na skyfall - może fanką Bonda nie jestem, ale moim zdaniem film fajny
yes2.gif
yes2.gif
a muzyka super
później jeszcze małe zakupki i pól dnia zleciało...a jak pięknie są ubrane choinki a AlmiDecor, z reszta w Home&You tez już świątecznie....

u mnie tez powoli zbliżają się święta, oto moje tegoroczne dzieła-pochwale się a co:-p...

Madzienko śliczne, pokaż jak je robisz.
 
Ło matko, chce te rogaliki, juz:-D!
A zamiast tego musze w pracy kiblowac.. I to co mam w ofercie, to kanelowe ciastka, kanelowe bule, kanelowe ciasto, kanelowe nalesniki..przesladuje mnie kanel..

A z lepszych wiesci, doszlismy do konsensusu w sprawie auta:-D.. I bedzie X5, bo przeciez S to tylko trzy marki uznaje..co jest z lekka nudne. No ale..
 
Ostatnia edycja:
A co to ten kanel? :szok: Bo ja klasycznie nie wiem...

I jakie to auto x5?

My też chcemy zmienić, może coś wartego uwagi:confused:

Już sprawdziłam. Nie stać mnie na auto za 130 000 więc odpada :(
 
Ostatnia edycja:
Bo to tak naprawde z tym autem to chodzi o to, ze:
Ja caly czas mam wrazenie, ze skonczylo sie zycie. Jak z jednym dzieckiem moglam robic wlasciwie wszystko, to z trójka..zaloze spodnie od dresu, ktorych nie sciagne do 2018.. Nie oddam trojki dzieci dziadkom , a sama nie pojde do kina.. Na urlop ...no wlasnie, do Wloch na urlop z plecakiem nie pojade. W gory nie pojde. Wiec na początek dres, potem kapcie, polisa na zycie, a potem to juz ..emerytura. I to co mi sprawia przyjemnosc, jednā z niewielu jakie mi pozostaną , to jazda. Taka tyci tyci przyjemnosc ktora chcialabym sobie zachowac..A on chce mnie jakims autobusem raczyc. Wsiąde w ten autobus i pojade prosto do psychiatryka...
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry:-)

My na pewno będziemy poszukiwać minivana tak za jakieś 2 latka jak nam sie rodzinka powiększy:-p

Kaja z dziećmi można robić wszystko.Z ta różnica,ze z dziećmi,a nie samemu.Jak na przykład wyjście do kina;-) Ale wakacje z plecakiem...Czemu nie.Z tym,że plecaków trza mieć więcej;-)
 
reklama
Kaja przy takim standardzie aut ci to nie grozi :-D

A tak poważnie to myślę, że jak troszkę mali ludzie będą odchowani to jeszcze z plecakiem pobiegasz.
Ja myślę, że będziesz zmuszona zagonić chłopa do opieki aktywnej i dacie radę :tak:
 
Do góry