reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Czesc Babeczki. Jade do Wroclawia z tesciami i Zuzia troche sie odchamic, bo oszaleje w tym domu zaraz. Filipa zawoze do mojej mamy. Podobno poprawa pogody na swieta juz nieaktualna:-( Czy ta wiosna kiedykolwiek przyjdzie? Chociaz teraz to moze i dobrze. I tak nie mozemy wychodzic, a gdyby na zewnatrz bylo 15st to chyba w ogole bym sie podlamala.

Kajus super wiesci:tak: Mowilam, ze jeszcze chwila i maluchy przekrocza 2kg:tak:

Zanplo a jak dlugo Maje wysypywalo? U nas na razie nie ma tragedii, dzis 3 dzien wysypu i poki co nie ma tych kropek jakos ekstremalnie duzo. Glownie plecy, brzuch, troszke na twarzy i pojedyncze na rekach i nogach. No i na jezyku. Filip tez jeczy przy smarowaniu. Goraczki na szczescie nie ma i humor ma jak zawsze, tylko swedza go troche te krosty.
Trzymam kciuki za wizyte:tak:
 
reklama
Asiulka to miłego wyjazdu.
Przez tydzień wychodziły kropki i najgorzej było w 3 i 4 dzień, potem przestały i juz zasychały. Może Filip będzie miał mniej.

Zapominajko rozśmieszyłaś mnie z tymi kilogramami. A na podwórku nie masz na plusie??? mówili że już wszędzie dodatnie temperatury.
 
moje dziecko zapadło w sen zimowy...śpi w foteliku od 10 a jadła ostatni raz o 8
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
jak się obudzi to dopiero będzie krzyku
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
 
hEJ Babeczki,
wpadłam Wam życzyć spokojnych świąt i zdrowych przede wszystkim:tak::tak:

u mnie lipa na całego, zlikwidowali mój cały dział sprzedaży:-( zwolnili moje wszystkie koleżanki , ja zostałam tylko z kolegą i przenieśli nas do innego działu,ale też nie wiadomo co dalej:no::zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
hej mamusie :-)

moje dziecko zasnęło na narożniku po 18...próbowaliśmy Go budzić...ale nic z tego...:szok: wstanie pewnie gdzieś tak o 3 przy dobrych wiatrach :eek: oszaleje
My trzymamy się zdrowo ( odpukać) ale wszystkim chorym i wysypanym życzę zdrówka ;-)

Asiulkaa ae nam się nasze spotkanie wyciąga...już chyba pół roku temu miałyśmy się widzieć :-D
Kajuchna dawaj znać jak szkraby...
ZApo jak się masz na końcówce ????
Kanka a TY gdzie ????????????

co szykujecie na święta ??? dawać pomysły!!!!
 
Kankiya skoro was przenieśli, to może nie będzie tak źle...
Pyciol ja nic nie szykuję. Jesteśmy w gościach, więc olałam. Nie mam sił.
 
Ja też nic nie szykuję. Chciałam coś zrobić ale mama powiedziała, że tak dużo jedzenia będzie, żebym sobie darowała. Tylko chleb dla babci piekę.
Jutro mój M. ma urodziny więc robię sernik chałwowy. Na sobotę na obiad robię pieczoną karkówkę z sosem i kluskami drożdżowymi. A na poniedziałek zaplanowałam kurczaka na butelce. I tyle :tak:
 
reklama
ja też jadę w "gości" :-p, ale na specjalne życzenie mamci zrobię sałatkę gyros,bo ją uwielbia -zresztą ja też:zawstydzona/y:

Pyciolku nie chcę Cię straszyć,ale czeka Cię pobudka w nocy:-D oby nie;-)
Myszqo,ale zrobiłaś mi smaka na karkówkę:-p
Madziu,ale śpioszek z tej twojej córci;-) odpoczywaj póki śpi;-)
 
Do góry