reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Witam i ja:)

Pyciolku ten drugi mi sie najbardziej podoba....:)

Kochane chorowitkom zycze duuuuzo zdrowka:)

A u nas w miare ok.... zakupki swiateczne juz zrobione, teraz jutro tylko dokupie chlebek i ziemiaczki i jakies suróweczki i bedzie wszystko:)

Chciałam dzisiaj jeszcze sprzątnąć mieszkanko i miec jutro spokój, ale do Mari przyszła dzisiaj na kilka godzin Emily i mimo ,ze Kamil godz temu odkurzył jest taki sajgon jak byl, o ile nie gorszy....
Do tego moj brat mnie irytuje niestety w naszych relacjach nic sie nie zmieniło;/

Do tego mis w poniedziałek idzie do pracy, bo oni tutaj w poniedziałek juz nie świętują, za to wszystko jest zamknięte dzisiaj...oni bardzo obchodza Good Friday....
Na szczęście polskie sklepy funkcjonują po polsku:p hahaha

Czuje sie świetnie, u nas dzisiaj przepięknie, bezchmurne niebo i 8 stopni.....cudownie...jutro tez ma byc tak ładnie....za to niedziela i poniedziałek z lekkim deszczem.... ale chociaż temperaturki już w miarę przyjazne:) Przesyłam Wam tego słoneczka troszkę kochane;****

Kochane życzonka złoże Wam juz tez dzisiaj,.... bo nie wiem czy jutro dam rade zajrzec....


Kochane mamuśki:*****

Niech zajączek w koszyk wskoczy,
Mokry dyngus Cie zaskoczy,
jajko będzie smakowało,
i brzuch będzie radowało

Wesołych Świąt Alleluja !



b_easter-holiday.jpg
 

Załączniki

  • b_easter-holiday.jpg
    b_easter-holiday.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 9
Witam i ja,
Tygrysku nas też dziś puścili o 13,wiec wykorzystałam to i pochodziłam po sklepach. Coś mam dziwne przeczucia,że po świętach dadzą mi wypowiedzenie, więc zaczynam cosik szukać:zawstydzona/y:

aaa pisanki przed chwilą skończyłyśmy:-)
 
Pyciol mi się najbardziej podoba drugi czyli "dom w amarylisach"

Kaniya ja bym była dobrej myśli, jakby Cię mieli zwolnić, to by to zrobili. Po co mieliby Cię przenosić na te kilka dni?

Kana u mnie to samo - odkurzyłam u Janka, a teraz znowu jakby tornado przeszło :baffled:
 
Myszqo prawie jestem pewna,że zostawili naszą dwójkę tylko po to abyśmy zebrali całą bazę klientów zainteresowanych byłych pracowników łącznie z naszymi bazami klientów, aby to gdzieś nie zgineło i aby mogli skorzystać z prowadzonych przez nas negocjacji z klientami i wejść na gotowe i ściągnąć tylko umowy:zawstydzona/y: okaże się we wtorek, bo po świętach mamy przedstawić takie zestawienia dyrektorce
 
reklama
Do góry