reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witajcie u nas kolejny dzień ze słoneczkiem i ciepełkiem...od 3 dni non stop spacerujemy i moje nogi powoli odmawiaja posłuszeństwa ale jestem twarda i nie dam się:-Di dzisiaj tez ruszam na dłuuuugi spacer....


Asiulka zdróweczka i wytrwałości dla Was...

Kanus super wózeczek....oj chyba Wy do polski nie wrócicie:zawstydzona/y:

Anoli trzymamy kciuki za dietę i wyniki Hani

cos Zapominajka nie odzywa sie...pisałam do niej ale cisza
 
reklama
Dzień dobry w pochmurny dzień :zawstydzona/y:

Anoli trzymam kciuki i chwal się rezultatami :tak:

Kana śliczny wózek, mi się podobają bardzo te Quinny :tak:

Asiulka biedna ty jesteś, mąż wróci to odeśpisz. Zagonisz go do dzieci a ty się zrelaksujesz.
Kurcze a może dziewczynki gorzej znoszą ospę, bo pamiętam, że mojej siostry córka też miała taki wysyp, wszędzie i gorączka.

U nas dzisiaj chłodno :wściekła/y: a wczoraj było tak ładnie. Wyprałam pościel i powiesiłam na dworze, mam nadzieję że nie zacznie padać :wściekła/y:.

Mati jeszcze do przedszkola nie chodzi, pójdzie w poniedziałek. Mamy skierowanie na badanie krwi i moczu w przyszłym tygodniu zrobimy. No i dostaliśmy skierowanie na testy alergiczne :-(.
 
Kochane dziekuje za mile slowa:)

Mam nadzieje, ze w rzeczywistości bedzie tak samo zadbany jak na fotce...
A kupiliśmy go używanego... Nowe kosztują od 400$ w wzwyż w zależności co maja...

Agaciu mi sie quinny tez podobają , ale zdecydowaliśmy sie na maxi cosi, ponieważ te quinny maja ten "pojemnik" na dole na cokolwiek jeszcze
mniejszy...na ich go dołka do tego tez pasuje wiec jest ok :)

Moja mama troskę przeżywa ze taki czarno- szary ale tutaj tak wyglądają wózki... Są tez kolorowe ale to z regoly z tych wyższych półek....niestety takiego wyboru jak w Polsce to tutaj nie ma....

Madziu co do wracania to coraz mniej chce i planuje... Zaczęło sie u mnie chyba wicie gniazda i tak jakos coraz bardziej sie przywiązuje do tej naszej "Kanady" :)

Kochane u nas dzisiaj pada deszcz, ale wczoraj całe popołudnie byłysmy na dworku, w parku i na placu zabaw... Najpierw same z 2 godz pózniej zrobić tatusiowi obiadek i dalej do wieczora na placyk:) był 18-20 stopni wiec żal siedzieć w domku...

KochNe zdrowka dla Waszych dzieciaczkow:*
i miłego wiosennego dnia:)
 
Witajcie,
wpadlam pogratulować kolejnej mamusi:-) :-)zdrówka dla Was dziewczynki i szybkiego powrotu do domku

rzadko piszę,bo u mnie lipa na całego:-:)-( jak w końcu ogarnę siebie i swoje życie będę z Wami codziennie:tak: oby to się stało jak najszybciej ,bo zwariuję:zawstydzona/y:
 
Hej

Gdyby nie wiatr to u nas byłoby ciepło :eek:

Mati jutro do przedszkola (wreszcie :-D). W piątek muszę z nim iść na badanie krwi.
No i czekają mnie jakieś zakupy, bo bluzki zrobiły mu się 3/4 i ma tylko jedną parę spodni :zawstydzona/y:
Zapominajko co u was?

Kankiya co się dzieje ? :-(
 
Ostatnia edycja:
A co to ? Wczoraj forum zamknęłam a dzisiaj otwieram :szok:
dzień dobry

Zapowiada się u nas piękna pogoda dzisiaj. Mati odstawiony do przedszkola, pranie wywieszone ... więc czas na kawkę :tak: no i ciasteczko.

Miłego dnia :tak:
 
reklama
Hej baby;
wróciłyśmy! Wypuścili nas nareszcie. Zaczynałam już popadać w jakieś stany depresyjne.

Czujemy się dobrze, Matylda jest taka słodka, że mam ochotę ją schrupać. No i bilurbina spada szybko, więc kamień z serca.
 
Do góry