reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Agaciu zdrowka !! u nas tez pada i brzydko na dworze bleee Zapominajko ano widzisz jakie to zycie jak jeszcze chwile temu lenistwo było wokół mnie tak teraz zmiana 180 stopni . Najgorszy poniedzielek i sroda wychodzę z domu o 7 szybko po pracy pedze odebrac filipa z przedszkola przed 17 , potem godzine mam na zjedzenie czegos i o 18 biegiem na angielski i tak praktycznie od 7 rano do 20 nie ma mnie w domu w te dni ale nie narzekam:) Zapominajko mialam sie juz kiedys pytac jak kuchnia juz skonczona???wkleisz nam zdjecia??? nas tez czeka remoncik bez zmiany mebli i tak szukam inspiracji tzn wiem co chde miec ale jestm ciekawa jak u was wyszłą:)
 
reklama
Szyby jeszcze nie ma. Ale będzie nad częścią jadalną.

CAM00001.jpgCAM00002.jpgCAM00003.jpg
 

Załączniki

  • CAM00001.jpg
    CAM00001.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 36
  • CAM00002.jpg
    CAM00002.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 37
  • CAM00003.jpg
    CAM00003.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 30
strasznie podobaja mi sie biale mebelki!!!Te twoje sa przepiękne!! marze o takich ale moje maja dopiero 3 lata wiec na zmiane nie moge sobie pozolic:( ale chce na podlodze ogromne biale kafle , pomiedzy szafkami szybę barwioną i kolor scian zmienic tylko jeszcze nie wiem na jaki.....
 
Witam.
Widzę u wszystkich jakieś zmiany.
Mój miły ma się wkrótce f\do mnie wprowadzić. I cieszę się ale nie mam pojęcia jak dwa gospodarstwa zmieścimy na 34m2 i do tego dwoje dzieci. Ja dopiero to mieszkanie kupiłam rok - półtora roku temu, zdążyłam nieco ogarnąć i ochłonąć po doświadczeniach a tu znowu szok, znowu remont i stawanie na głowie. Trochę cfhyba smęcę ale od wczoraj tak mnie głowa boli, że nie da się tego opisać. Nie wiem czy to przez ciążę czy jakiś inny powód. normalnie łzy mi z bólu lecą a jeszcze alergia atakuje. Masakra.
 
Hejo,
wpadam pochwalić się ,że byłam wczoraj z Myszqą i jej mężem na piweczku:-):-) Nie uwierzycie,ale przed spotkaniem byłam tak podjarana jakbym szła na jakąś randkę w ciemno:-D Tak jak kiedys pisala Ania - cudowna parka, wspaniali ludzie , jestem mega szczęśliwa,że udało nam się spotkać w realu a Mycha jaka lasencja :szok: :-) dziewczyny musimy spotkać się jakoś wszystkie w centrum Polski- to jest plan na te wakacje co Wy na to??

Zapominajko meble cudowne:tak:
 
Zapominajko czekam:)

ps ma któras na scianie w kuchni zamiast plytek szybę?? jestem ciakawa jak to sie uzytkuje??

Super kuchnia!!! Bardzo mi się podoba :-)

tygrysku ja ma szybę-w użytkowaniu OK. Wiadomo, że często jest pochlapana np. tłuszczem po smażeniu, ale wystarczy przetrzeć i jest w porządku :)

kankiya-ja jestem jak najbardziej za!!!! Zwłaszcza, że mieszkam z centrum Polski ;-):-D A tak poważnie, to byłam już "za" jak było planowane spotkanie u Myszqi :)
 
reklama
Mycha jaka lasencja

Wariatka! :-D

Ale było super :-) Pierwsze spotkanie a jakbyśmy się znały od lat :-D

Zdjęcie0744.jpg
Zdjęcie z komórki, robione po ciemku więc musicie wybaczyć jakość :-)

Ja jestem stale i niezmiennie gotowa przyjechać do każdego miejsca w tym kraju żeby się z wami spotkać :-D
 

Załączniki

  • Zdjęcie0744.jpg
    Zdjęcie0744.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 38
Do góry