reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witajcie

gdzie mogę zobaczyć zdjęcia kuchni Zapominajki i ze spotkania Myszki i Kankiyi ? A chce zobaczyć !!!! :wściekła/y:

Pada u nas czyli oczywiscie pogoda do d..
Siedzimy z małym sami bo tatuś pojechał wczoraj na nurkowanie .
Lecę jakieś sniadanie zrobić.
 
reklama
Agacia 2 lub 3 strony wcześniej :tak:

Ja stwierdzam, że moja córeczka to jakiś mega głodomorek. Przyssała się do cycka 2 dni temu i to się przyssała na dobre ;-)

Kankiya Zanplo nie urodziła, ale w szpitalu jest.
 
O dziękuję zapominajko :tak: znalazłam. Jak to się stało, że ominęłam ta stronę :confused:

Kuchnia super, taka przytulna.

Kankiyja Myszka chyba się działo :-D

A za spotkaniem tez jestem :tak:
 
Dzień dobry wszystkim :-)

Tak pamiętam jak Fifi konsumował ponetne uda kolegów:) ps. Vive Ty cierpisz na bezsenność???!!!O matko

Prawie :-D Wróciłam z imprezy i strasznie się wkurzyłam na G. Nie mogłam zasnąć, więc przyszłam sobie tu poczytać :-) Wczoraj w tym naszym dziwnym mieście wszystkie kluby, do których chciałam pójść, były zamknięte...
 
Zapominajko dziękuję za informację a czy wiadomo coś więcej?? ma ktoś kontakt do Zanplo?:-(

Agaciu ja byłam po 3 desperadosach i chyba zaczynało mnie coś brać:-D jak widać na załączonej focie, Myszqo uduszę nie było lepsiejszego ujęcia??:-D

my po grilu u wujka, pogoda paskudna, ale brzuchy pełne;-) aa i Bianka zasmarkana:zawstydzona/y:
Kaja jak dzieciaczki?
Zapominajko gratuluję jeszcze raz ślicznej córci, jak tam u Was dziewczyny , jak Ty się czujesz? mała non stop na cycu to wyssie z Ciebie wszystkie kcalorie;-)
 
Jestem w domu !!! W sumie to od wczorajszego południa, ale miałam tyle zaległości że nawet komputera nie otwierałam. Powiem Wam że szpital to katastrofa, czułam się tam jak w więzieniu. Wyszłam a tu wszędzie zielono, drzewa kwitną, pięknie. Malutka rośnie, wprawdzie mówią że jest mała ale ja myślę, że po prostu taka będzie, nie każde dziecko musi ważyć tyle samo. Jutro znów kontrolne USG. A dzisiaj rano odkryłam sprawcę mojego bólu. Wyplułam kamień, strasznie mnie piekło, a jak się wydostał to jak ręką odjął. Nie wiem gdzie on się chował bo na USG nic nie wychodziło. Musiałam dopiero wyjść ze szpitala żeby sprawca się pokazał. Już widzę, że kamienie odziedziczyłam po mamie. Paweł był z Mają w Krakowie gdy ja leżałam w szpitalu. Od dzisiaj stosujemy dietę niskobiałkową, całkowicie wyeliminowane zostało mięso, wędliny i wszystko z tym związane. Dostaje codziennie preparat do wypicia, niedobre to, ale jest dzielna i jakoś wypija. Wszystko muszę ważyć, dlatego menu ustalam sobie dzień wcześniej. Trochę to skomplikowało nam życie, ale damy radę, bylebym tylko szybko załapała wyliczenia i to całe planowanie. Zapominajo piękna ta Twoja córeczka, a Lenka Madzienki to już taki wesoły bobasek z pięknymi oczkami. Moja narazie to mnie kopie tak, że aż boli. Aniu, ale masz zdolności, śliczny tort. Czytam dalej :)
 
Zanplo-to dobrze, że już w domku jesteś :) Rzeczywiście pogoda nie sprzyja pobytowi w szpitalu :))))

O vive to jednak się bawilas wczoraj ? Im gdzie w końcu było otwarte ?

Chcieliśmy pójść do Pewexu, ale był zamknięty. Byliśmy w Manufakturze, najpierw w Bierhalle, a potem w Sfinxie :) Niestety, sobie nie potańczyłam :-p A może miałabyś czas jutro gdzieś wyskoczyć, albo w piątek?
 
reklama
Zanplo super, że do domu was wypuścili!!! A ile mała waży wg usg? Kilka dziewczyn z majówek też miało takie podejrzenia i je po szpitalach ciągali. Jak na razie maluchy wszystkie wagowo średniaczki.

Kankiya ja się czuję dobrze, ale nadal mam brzuch po ciąży. No i mówiąc szczerze jakoś nie widzę tych wysysanych kalorii.
A już dzisiaj to w ogóle jakiegoś głoda mam i ciągle bym jadła...
 
Do góry