reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Zanplo swietna wiadomość....a jak wyniki Maji?

Kana zazdroszcze pogody....my odwolalismy wyjazd nad jeziorko przez te burze i ulewy:sorry2:.

Vive okropna tragedia:-(.

A u mnie zakuwania ciąg dalszy....:-D
 
reklama
Hejka kochane :)

no niby fajn taka pogoda, ale to idzie paść normalnie... Ani sie ruszyć o normalnej porze na zakupki, ani na spacer do 17 zamulamy w domku, bo na dworze to moze z 15 minut i nie ma czym oddychać... A w nocy myślałam ze umrę, 28 stopni i juz...zero wiaterku... Jakieś nieporozumienie....

poza tym u nas prawie dobrze... Troszke mamy problemów finansowych, bo miś musiał zmienić prace i zanim sie wszystko wyrowna to troszke musi minąć...ale cóż przywyklam...

poza tym coraz częściej myśle o porodzie i szpitalu i serio jestem przerażona :/

Anoli owocnego zakuwania kochana:****

Zanplo mega sie cieszę, ze Weronisia zdrowa:* super:)
 
Zanplo super wiadmość!!!!

Anoli zakuwaj, a ja ci &&&& potrzymam.

Kana niestety z kasą to jak z pogodą. Ważne, że jest praca, więc i perspektywa dobra.
 
Dzisiaj był pogrzeb malutkiej Oliwki...:-:)-:)-( To dziecko powinno stać nad grobem rodziców, a nie odwrotnie... Ten świat jest taki niesprawiedliwy.

Pięknie kanusia napisałaś, że trzeba kochać póki możemy.

zanplo-bardzo dobra wiadomość :)
 
Maja odkąd stosuje dietę ma wyniki w normie więc dajemy radę :-)

Mam samotny wieczór, dziewczynki śpią, a mąż idzie na grilla. Ostatnio mało się widujemy, ale nie będę Mu zabraniać.
Jutro Dzień Dziecka, chyba pójdziemy na jakies lody żeby to uczcić.

Kana to macie prawdziwe lato, bo u Nas to pogoda w kratkę. Nie myśl o szpitalu, jakoś będzie :-) po co się stresować.
Ja się cieszę, że ten mój poród tak się przyspieszył bo nie miałam nawet kiedy się denerwować. Wszyscy mi się pytali czy jestem psychicznie przygotowana, położna to mnie nawet głaskała po głowie haha a do mnie jakoś nie docierało że to już.

Miłego weekendu !!!
 
Czesć dzieciaki :-)

Vive życie bywa niestety podłe.

u nas oczywiście deszczowo więc chyba trochę miastu dzień dziecka nie wyjdzie... Choć może nie powinnam marudzić, bo mimo wszystko temperatura jest w + i nie ma śniegu...
 
Aj kochane witam sie z wczesnego ranka...

Chciałam życzyć wszystkim dzieciaczkom superasnego Dnia Dziecka :)
i oby póki co życie było dla nich takim dniem codzień :)))
Mega buziole od forumowej ciotki :****

ja cała noc nie spalam praktycznie... Mariczka od wczorajszego popołudnia goraczkuje.... Masakra dostała nurofen o 18, o 1 w nocy , a teraz paracetamol o 5 i po godzinie cosik średnio działa... Jest cała rozgrzana bidulka moja... Jeszcze bedzie trzeba z nią do lekarza iść to zwariuje...:(((

aj kochne zawsze coś :(
 
Hej za nami zabiegany dzien, troszke atrakcji było ale non stop uciekalismy przed zlewami....

Kanus zdróweczka dla Was.....rany już ostatnie okienko w suwaczku, gratulacje!!!

Buziaki dla wszystkich maluszków
 
reklama
Witam dziewczynki!

My przez dwa dni ostro pracowaliśmy na Choinach. Boli mnie każdy kawałek ciała. Obiad dziś zamawiam, bo nie chce mi sie nic robić. Wieczorem wrzucę fotki na bloga. Normalnie nie mogę uwierzyć, że ta rudera zaczyna wyglądać jak dom :-)
Za dwa-trzy tygodnie przyjadą wstawiać okna. Szwagier robi drogę. Jeszcze szambo, woda. Skończą taras, oborę i jak dobrze pójdzie to w sierpniu zabieramy się za środek - malowanie, panele, łazienki. :-)
 
Do góry