reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Pyciol wspaniała informacja...od razu przypomnialo mi sie jak zadzwonila do mnie pani po tomografii Zuzi tez z dobrymi wiesciami. Nigdy wczesniej w zyciu nie mialam tak scisniętego gardła, dziękuje nie mogłam wydusic:-p:-D.

Hania zaniesie jutro bombonierke, bo nie chcialo mi sie do miasta specjalnie po kwiatka jechac:zawstydzona/y:.

hmmm co ja to mialam pisac.....acha Zuziek nasz kochany woła na nocnik...pojeła w kilka dni:tak:, wiec juz pewne ze od sierpnia bedzie przedszkolakiem:tak:
 
Czesc Zapominajko:-) A tak poza tym czesc wszystkim:tak: Pogoda u nas tragiczna, niby nie pada od wczoraj i nawet wczoraj rano slonko sie pojawilo, ale zimno jest paskudnie. No bo 14-15 st koncem czerwca cieplem nazwac nie mozna:eek: Przyjezdza dzis szwagierka z dzieciakami do nas na obiadek, ale spac bedzie u tesciowej. Ciesze sie, bo sie lubimy i bedzie przynajmniej do kogo buzie oworzyc:tak:

Pyciolku ciesze sie ogromnie z takich informacji:-) U nas nie ma zadnego zakonczenia no i Filip przez lipiec do przedszkola chodzic bedzie. Co do zerowki to niby dzieciaki ida, ale ja na pewno Filipa za rok do szkoly nie wysle, bo on sobie tam najzwyczajniej w swiecie nie poradzi. Zastanawiam sie jak on sobie da rade u starszakow, jakis taki malo zaradny ten moj syn:sorry:

Anoli super, ze Zuzia tak szybko zakumala siusianie na nocnik:tak: Moja nie nosi pampkow juz od ponad roku, ale w nocy dalej siusia i musze zabrac sie za oduczanie jej od tego. No i super, ze udalo sie Wam z przedszkolem. U nas nie mozliowsci, zeby dziecko z rocznika 2011 dostalo sie w tym roku. Coreczka kuzynki mojego D jest ze stycznia i sie nie dostala mimo ze starszy brat chodzi do przedszkola i rodzice oboje pracuja. Paranoja z tym przedszkolem u nas:sorry:
 
My zaniesliśmy prezent, bo bardzo Panie lubimy :)
Tutaj dzieci ida do zerówki, a potem jeżeli ta ustawa przejdzie to najwyżej podzielą grupę i zostana drugi rok w starszakach, a reszta pójdzie do szkoły.
Malutka pokazuje swój charakterek i nie chce spać.
 
Yelloł!

My jutro dla odmiany na Choiny jedziemy :-D Możecie pooglądać zmiany BANACHÓWKA | Kiedy spełniają się marzenia

Ja też myślałam, żeby coś kupić ale zrezygnowałam. Było oficjalne zakończenie roku i panie dostały kwiatki i prezenty.
Janek już tylko czeka żeby zaczęły mu się wakacje bo może iść do innych przedszkoli. Poza tym ostatnio odwoziłam mężowego na pks do starachowic rano i Janosik był ze swojej grupy pierwszy w przedszkolu i teraz co wieczór mnie prosi żebyśmy znowu rano wstali i że on chce być pierwszy. Normalnie odwożę go na 9 a tak bym musiała na 7. Jeszcze nie zwariowałam żeby o 6 wstawać :-D:-p
 
Anoli brawo za nowe umiejetności....

Myszqa my też mieliśmy taki okres...Jula uwielbiała być pierwsza w przedszkolu...
My od dzisiaj mamy wakacje....

Asiulka trzymam kciuki zeby słoneczko wam zaświeciło..udanego spotkania..

A gdzie Agacia, Tygrysek, Mamusia o Agatkas nie wspomne...Cyprysiowa tez zamilkła...
Blizniaczku co u Was?
 
Anoli brawo za nowe umiejetności....

Myszqa my też mieliśmy taki okres...Jula uwielbiała być pierwsza w przedszkolu...
My od dzisiaj mamy wakacje....

Asiulka trzymam kciuki zeby słoneczko wam zaświeciło..udanego spotkania..

A gdzie Agacia, Tygrysek, Mamusia o Agatkas nie wspomne...Cyprysiowa tez zamilkła...
Blizniaczku co u Was?
dzieki Madziu za pamiec, milo z twojej strony:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
jakos tak glupio mi pisac bo nie za czesto tu jestem,i czasem nawet nie wiem co pisac, bo nie jestem z wami na codzien i nie mam za duzo czasu nawet czytac, bo prawie caly dzien poza domem,
mam teraz czas to troche was poczytam
 
Witajcie,
u nas żadnych zmian oprócz zapalenia oskrzeli,które dopadło Biancię po powrocie z Krasiejowa, ale było super w Parku Dinozaurów i wszystkim polecam:tak:

Planujemy urlop od 11.08 w Rewalu, czy któraś z Was będzie w tym czasie nad morzem?:-p
Pędzę poczytać co u Was, bo aż wstyd się przyznać jak dawno tu nie byłam:zawstydzona/y:

Myszqo salon już otwarty? Kiedy znowu przyjeżdżacie do Wrocławia?
 
reklama
witajcie, melduje sie grzecznie:-D:-D:-Dpoki mam czas i poki rodzinka spi
ide sobie kawusie zrobim, bo zmeczona sie obudzilam:szok:
ale slonce tak mocno swieci w okno ze nie moglam juz spac
milego wam dnia
 
Do góry