reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Kanusia ogromniaste gratulacje! Super, ze tak szybciutkio Wam poszlo. I waga Majeczki taka jak sobie zyczylas. No i dzis juz w domku. Fantastycznie:tak:

Pyciolku no wlasnie ta goraczka Zuzi ciagle nie odpuszcza:-( Teraz spi moja bidulka mala, juz drugi raz dzisiaj. Nie chcialabym Wam przywiezc jakiegos cholerstwa, wiec poczekamy az malej przejdzie.
 
Ale miałam wyczucie :-D Usiadłam się zrelaksować i mówię sobie zobaczę co się u Was dzieje:-D a tutaj takie wieści

Kanuś ogromne gratulacje, czekam na fotke małej.

Pyciolku ale super wieści, jestes dzielna, ściskam cie mocno.

U nas powoli leci. Mały chodzi nadal do przedszkola bo chciał.
Wreszcie się trochę cieplej zrobiło bo w niedzielę była bardzo zimno.
 
Witam sie z kawka. U nas tez slonko i ciepelko w koncu, ale ma tak byc podobno tylko 2 dni niestety. A ze Zuzia w nocy znow miala temparature nie wiem czy wychodzic z nia na zewatrz czy lepiej siedziec w domu:eek: Filip pojechal na wycieczke do zoo i do kina i oczywscie plakal przy rozstaniu ze mna. Zalamuje mnie to moje dziecko... I jeszcze poklocilam sie rano ze szwagierka i nastroj mam juz calkiem do bani...
 
reklama
Dzień dobry:-):-) My dziś, z racji wakacji, pospałyśmy do 9 :tak::tak::tak: teraz Nati ogląda albumy, Marti poleciała na plotki do sąsiada a ja się zastanawiam nad obiadkiem:-)

Asiulka zdrówka dla Zuzi:tak: Moja Natka też najchętniej to by się z mamusią nie rozstawała ale powoli z tego wyrasta

Kana jak pierwsza nocka?
 
Do góry