reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Agaciu, tak to ja pytalam jak daleko mieszka siostra:tak: U nas podobna pogoda, slonko z chmurami, ale jest cieplutko.

Dla mnie Kate jest troszke za szczupla. Sama nie moge narzekac na nadmiar kilogramow, ale tak chudo nie wygladam. I ciekawe jak dlugo bede sobie tak mogla jesc bez oporow i nie martwic sie o wage. Pewnie to wszystko kwestia czasu;-)
 
reklama
Vive zdrówka dla chłopaków. U mnie brzuszek też ma się nieźle, ale to dlatego, że po ciąży nie mogę się opanować z jedzeniem słodkiego :/
 
Hej laski, dawno mniwe tu nie było, choc często Was czytam ...
u mnie .... kicha:( dostałam po zmarłej babci na wsi 2 pokoje ipt do remontu, a dzis z banku dzwoniła babka że jesteśmy w biku :( co jest troche nie porozumieniem ...

Brakuje mi rozmów z Wami, jak kiedyś, tyle, że ostatnio, problemy i załatwienia mnie przerastają, a do tego mały pyskujący Alan jest NIE DO OGARNIECIA, pyskuje i rzuca takie teksty, że słów i sił mi brak :( buziolki , miłego wieczorku Wam życzę :*
 
Hej dziewuszki!

Umowa podpisana, już nie ma odwrotu :-D W przyszłym tygodniu przejmujemy lokal i zaczynamy roboty budowlane:tak:
Już mam właściwie wszystko wybrane, płytki, kolor farby, fotel, szafy, biurka, krzesełka, stoliki. Logo gotowe. Przetargi na szyld i obklejenie szyb zrobione. Przetarg na ścianki działowe zrobiony. Dziś projektowałam wizytówki i koszulki dla personelu. Projekt do sanepidu prawie gotowy. Numer telefonu wybrany. Strona na fb prawie gotowa :-) właściwie większość rzeczy gotowa. Tylko czeka na swoją kolej :-D

A żeby było mało atrakcji Janosik mi od wczoraj gorączkuje, ma brzydki nalot na gardle i wysoką gorączkę więc nie wiem czy nam się angina nie szykuje :sorry: Jutro wezwę lekarza, zobaczymy.

Całuskam gorąco. I czekajcie na atak z mojej strony. Będziecie musiały mi lajkować fan page na fejsie :-D:-p
 
Cześć baby;
wróciliśmy z drugiej tury wakacji. Chyba ostatniej w tym roku :-(

Edee powodzenia w wyjaśnianiu. Iggy też ma teksty takie, że momentami witki opadają.

Myszqo czekam niecierpliwie :-D
 
Hej kochane

Dziękuje Wam za zyczenia urodzinowe. Dzis wróciłam z wakacji...2 tyg w domku letniskowym nad jeziorkiem. Jestem wykonczona upalem i moimi dziećmi, ale za to opalona jak nigdy:)
 
Czesc Dziewczyki. U nas upal niemilosierny. Wczoraj o 19 wieczorem bylo 37st. W domu mamy tak goraco, ze nic tylko polozyc sie do gory brzuchem i lezec:tak: Chrzest jakos przezylismy, bo caly dzien siedzielismy w klimatyzowanym lokalu. A mial byc tam tylko obiad, a pozniej u rodzicow na ogrodzie grill, ale nie dalibysmy rady wczoraj wysiedziec na zewnatrz.
Mamuski pokazcie fotki z wakacji:tak: Ktorys raz juz prosze, ale nikt mnie nie slucha;-) Swoja droga jak ja sie ciesze, ze wakacje mamy dopiero przed soba:happy:
 
reklama
asiulka obiecuje beda fotki z wakacji, ale nie teraz...padam na twarz, bo moją siostre zabralo pogotowie w nocy jest po wycieciu wyrostka. Bylam prawie caly czas z nia, bo akurat moja mama w Niemczech. Chcialam jeszcze wyjechac nad morze do naszej agi, ale musialam odwolac:-(
 
Do góry