reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

no własnie nie wiem :/ pomyślałam o zębach, ale rzecz w tym, że ma już 8 zębów i przy żadnym wcześniejszym nie było tego problemu :(
nic poza tym mu nie dolega... ani wysypki żadnej, ani kataru, ani kaszlu... no nic
 
reklama
Gosiu może właśnie zęby?? Mój Krzyś miał przy pierwszych zębach 39 stopni. A nie ma wysypki?? Bo to jeszcze trzydniówka może być... skoro zachowuje się jak zawsze to raczej nie jakieś choróbsko. Chyba, że to taki wirus wywołujący tylko gorączkę - mój mąż miał cos takiego w zeszłym roku, prawie 40 stopni i nic więcej okazalo się że własnie taki wirus.

OLCIA no sama nei wiem co chce... chce cos dobrego :-D pod kazda postacią! Jak sama mówiłaś od stycznia dieta więc w sylwestra jeszcze mogę zaszaleć. A przepisy na drinku juz mam jak cos ;-)
 
nie... tu póki co nas nie wzywali na szczepienie. ja się jednak zastanawiam czy go dopiero w Pl nie zaszczepić w styczniu. jakoś mam tam większe zaufanie bo tu nawet dziecka nie badają. ech... no w każdym razie to nie szczepienie :/
 
Oj to już nie wiem... pozostało już chyba tylko to że może się coś powoli wykluwać - jakieś przeziębienie. Na co polecam sok z malin. A może sama przejdzie...
 
Kurcze Gosia, to moze jednak trzydniówka? skoro nie goraczkowal nigdy wczesniej to domyslam się ze nie pzechodzil... zbijaj temoke ale do lekarza tez się wybierz bo goraczka u maluszkow moze być też objawiem infekcji i trzeba by zroibic w tym kierunku badania moczu i krwii. Ale obserwuj, w czwartej dobie powinna mijac w trzydniowce tempka, a pojawic się wysypka, ale Ty na pewno już o tym wiesz.

My jedziemy całą naszą trójca na sylwka do znajomych, do Lublina. Myślę, że będzie fajnie. Pichce strogonowa, tzn dopiero bede:) robie salatkę z 5ciu skladniokow, i marchewkowe. Mam nadzieję że się uda, bo z pichceniem to u mnie ciężko ostatnio, nic mi nie wychodzi.
 
ech mam nadzieję, że to trzydniówka... bo jeżeli by się działo coś innego, jakaś konkretna infekcja to te irlandzkie buraki na to nie wpadną, żeby zrobić badania. no nic. po jakim czasie można podać paracetamol jak nurofen nie daje rady? bo znowu miał 38,8 i podałam nurofen, ale spadło do 38,2 i tak ma cały czas... oczywiście jeszcze poczekam i zobaczę :/ teraz zasnął maluda.

jak tak będzie do soboty to zobaczymy co z sylwestrem bo sąsiedzi też z dzieciakami i nie chciałabym, żeby mlody pozarażał kogoś :/
 
ja bym juz byla w szpitalu hehe :) zreszta bylismy przedwczoraj bo Arlenka miala 39 i schodzilø a potem powracalo a do tego kaszel, na dodatek tu panuje szkarlatyna ostatnio i slyszalam ze pl tez coraz wiecej jej np
Znowu o jedzeniu?? a ja bez obiadu.. ale za to mam nowa spodnice :-D poszlam do lekarza i zaginelam w centrum :) ale mam boskiego lekarza!! wlasnie wychodzil z pracy kiedy go przydybalam zagadalam na smierc i wymusilam zmiane leku na przyswajalny przez moje dziecko:) no i mam:-D:-D Bodzia co tez Ci po glowie chodzi!! NUNU
 
Ech Sun, :no:

Jedna z Was napisała mi wiadomość, żebym zajrzała do Was po wczorajszym moim wpisie...
Jeśli pożegnanie się i życzenie wszystkiego dobrego jest ŻENADĄ to ja wymiękam i nie będę używać innych słów bo nie wypada....Napisałam, że z czasem pewnie powrócę więc nie umieram czy coś...A napisalam, że mi łezka poleciała bo taki miałam nastrój i troszkę przykro, że taki świat ODSKOCZNI się skwasił...
Porównywanie do samobójców to jest dla mnie ŻENADA bo z całym szacunkiem, ale ja akurat też coś wiem na ten temat..
To skoro za to, że człowiek kulturalnie powie "do widzenia, dzięki "czyta że to ŻENADA to cieszę się, że wyszło Wasze ( bo nie tylko Sun)zdanie teraz a nie za czas jakiś jakbym wróciła i okazałoby się, że też jakieś wydawałoby się kulturalne zachowanie będzie określane jako żenada....

PS.
Wszystkiego dobrego w NOWYM ROKU!
 
reklama
Agaj nie wypowiem się więcej na ten temat. Chcecie to odchodźcie - chcecie wrócić to bardzo miło mi się zrobi jeśli tak będzie.

Sun nie ma sensu nic więcej pisać bo znowu wybuchnie kłótnia. Każdy ma swoje zdanie na ten temat, i uważam że wszystko zostało już powiedziane.

ewwe to narobisz sie na ten sylwester, ale fajnie że spędzacie go w większym gronie :tak:

Gosiu mam nadzieje,ze do soboty gorączka już całkiem spadnie.

Salomii już myślałam że taaakie fajny ten lekarz że go dorwałaś w tej swojej nowej spódnicy :zawstydzona/y: A ty tu o leku dla Arlenki piszesz:-p

Dziewczyny ściągnęłam sobie 70 minut aerobiku:-) I padłam po 28 minutach :sorry2:
 
Do góry