reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
A tu znowu zawrzało ;-) Przynajmniej można się ugrzać przy takiej wysokiej temperaturze. Wiem wiem nie temat do żartów, ale może ja jestem jakaś nieczuła ;p
My na Sylwestra wyjeżdżamy...wózkiem blok dalej ;-) Znajomi mają też mlucha i postanowili zorganizować domówkę. Także jakieś chipsy, wino, sałatka i miło spędzimy czas, a Hubi z kolegą będą spali za ścianą.
Salomii ja podobnie jak Wiolcia pomyślałam, że ten lekarz boski tzn takie ciacho i poflirtować go złapałaś :-D;p
Gwiazdeczka masz małego, uroczego partnera na Sylwestra, więc nic tylko jakiejś imprezy w pobliżu szukaj!
Wiolcia ja jak sobie postanowiłam ćwiczyć 8 minut na brzuch, za pierwszym razem po 2 minutach nie miałam już siły, więc i tak dobry wynik osiągnęłaś ;-)
Gosia buziak w czółko dla dzidziołka ;-*
Tak się zastanawiam nad zmianą łóżeczka dla Hubika... Wczoraj zobaczyłam jak zadziera nogi do góry w łóżeczku, żeby wyjść i jakoś nie chciałabym zobaczyć finału takich poczynań jakby mu się w koncu udało. A podejrzewam, że to kwestia czasu jak coś wymysli... Myślałam o czymś takim Starszaczek Sosna tapczanik 140/70 Promocja (2023159739) - Aukcje internetowe Allegro . Tylko czy to nie za wcześnie...
 
buzc moja Oli już jakiś czas temu właśnie wyszła sama z łóżeczka. Tez zadzierała nogi i w końcu jej się udało. S. musiał zlikwidować szufladę i dorobił jeszcze jeden extra niski poziom. Mysia dale próbuje wyjść, ale na razie jeszcze jej się nie uda hehe musi trochę podrosnąć.

my zaliczyliśmy wieczorny spacerek. Przed chwilą wróciliśmy brrrrr jak zimno. Jakoś mokro, wietrznie i tylko 3 stopnie
 
Buzc u nas Fifi ładuje sie Lolkowi do łózka, i w nim grzecznie lezy..Swoje traktuje jak kojec i do drzemania w dzień...I na wiosne szukamy pietrowego. Jakbym miała teraz kase to juz bym szukała, a jakbym miała gdzie to bym taki tapczanik kupiła bo mu ewidentnie podoba sie pomysła spania w duzym łózku brata :-) To co go ograniczac bede ;-)
Moja pizama na piżama party się suszy :-p Może jeszcze jedno piccolo kupie..a co !!! Jak szlec to z rozmachem ;-) Tylko ciekawe kto do 12 wytrwa :-p
 
reklama
Do góry