reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Cristal spróbujcie nawilzyc powietrze, a szczepieniem się nie przejmuj. Zrobisz w przyszłym roku :-p
Salomii &&&&&&& zeby nie szkarlatyna...Paskudztwo takie fujjjj.
 
reklama
witam i ja
Gosia zdrówka życze.. mam nadzieję ze juz lepiej
wrublik idz spac jak nic...
Bodzia udanej imprezki zycze-polecam-REDDSA o smaku żurawinowym... pyszny i w ogole nie czuć smaku piwa-kapitalny i limitowana edycja:)

a my spedzamy sylwestra u nas-bedzie imprezka sąsiedzi z 2 dzieci, znajomi z dzidzią i moze jeszcze kolezanka z mężem wiec szykuje sie party na całego:)
bede robic schabik w pomarańczach bo mnie smaki naszły po przeczytaniu opinii (Salomii znów o jedzeniu:-D)
Wiolcia uzywaj-ja tez zamierzam sie w Sylwka nie oszczędzać a w Nowym Roku brać za siebie ostro...;);-)

cwietka, ewa i agaj... mam nadzieję ze dobrze przemyslałyście swoje decyzje.. sugeruje odsapnijcie troszke i wróćcie na forum. Cwietka jak sama zauwazyłaś mozna sie z niego było dowiedziec wielu cennych rzeczy o których byś nie wiedziała wiec szkoda pielęgnować w sobie urazy i rozpamiętywać. Pamiętajcie że to jest internet i czesto słowu pisanemu ciezko przypisac emocje jakie kims kierowały. Także wróccie i skoro postanowicie nie pisać o sobie piszczcie co u grudniaczków-dzieciaczków naszych kochanych. bo to jest takie nasz wirtualny złobek wiec na pewno miło nam będzie poczytac jak się rozwijają i co nowego spsociły...
wracam do pracy milego dnia
 
cristal - no to niefajnie z tą pracą męża, ale nowy rok zawsze niesie nadzieję i zmiany na lepsze.
A co z Aluśką? - dawno jej nie było - mam nadzieję że nic im się znowu nie przyplątało
 
aaa miałam napisac missis wez wywal babae i szukaj nowej-moze studentka zaoczna? na tyle godzin-wywies ogłoszenie na jakiejs uczelni-moze na wydziale pedagogicznym nim nie znajdziesz nowej niani-polecam portal niania.pl ja tam znalazłam moje obie nianie. Poza tym jak masz cos do nagrywania to ją po prostu nagraj bo po tym co piszesz to ja bym dziecka z babsztylem nei zostawiła...
gwiazdeczka-głowa do góry-nowy rok bedzie lepiej na pewno..
cristal-na pewno mąż znajdzie lepszą prace... nie moze być inaczej
 
a wczoraj mało zawału nie dostałam - siedziałam na tapczanie gdzie moje dziecko świrowało już przebrane w piżamkę, w nogach tapczanu stoi łóżeczko i jest przerwa około 40 cm gdzie stoi ten nieszczęsny koń na biegunach. Cały czas na bąbla patrzyłam i tylko na sekundę spojrzałam na telewizor i ja się odwróciłam to już Zuzki nie było - wpadła w tą szczelinę pupą tak że wystawał jej tylko czubek głowy i stopy - serce mi normalnie stanęło. Małej się nic nie stało tylko się przestraszyła. Happy end jest taki że Zuzka teraz krawędź tapczanu omija szerokim łukiem.
Jeszcze tylko 2,5 godziny pracy w tym roku... ale fajnie.
 
Sun Martynke dopadła trzydniówka.....Dzieci sie nie dopilnuje...Sekunda starczy:no::no:Dobrze, że Zuzce nic się nie stało .
Ide na galerie łyżwiareczke wrzucić :-p
 
Dzień dobry!
Witam sie po półgodzinnym aerobiku i zaraz uciekam na stepper. Niestety po świętach mam ponad 5 kg do przodu!! I napewno juz nic nie spadnie bo 2 dni jestem na diecie. Ostatnio ważyłam tyle w czerwcu - eh tyle miesięcy zaprzepaściłam.

Salomii mam nadzieje, że to nie szkarlatyna! Niestety w PL też jej pełno, ciągle słyszę że jakieś dziecko jest chore.

Sun całe szczęście ze Zusia się tylko przestraszyła, ale niestety tak z tymi maluchami jest wystarczy sekunda nieuwagi a one już gdzieś leżą ;-) Moja bratowa tez kiedyś Krzysia pilnowała - jedna sekunda a on spadł na głowę z łóżka:shocked2: Wystraszyłam się strasznie ale na cale szczęście nic mu nie było.

Yvona jakby wazyła tyle co ty to tez bym mogła pofolgować ale ja niestety mam grubo ponad 70 :/ Teraz i mnie kusi ten schabik w pomarańszach:-p
Cristal B. stracił pracę?? no co ty!! Przecież on tam był królem nad królami! :p Co za d.bil go zwolnił?? Oj jeszcze znajdzie o wieeele lepszą pracę a szef pożałuje.
 
Dzień dobry

Wybaczcie ze sie nie odzywam zbytnio ale mamy już trzeci dzień z temperaturą :baffled: Wczoraj na wizycie pani doktor stwierdziła ze 3 dniówka ale jeszcze dla pewności zleciła nam na dziś badania krwi i moczu:confused:
Siczków niestety nie udało sie złapać gdyż młoda postanowiła dziś nie sikać :szok::baffled: mimo że dość sporo wypiła :dry: Na pobranie krwi pojechaliśmy po 10.30 a że nie była w dobrym humorze to strasznie marudziła w gabinecie i się pani wyrywała a krzykiem wystraszyła chyba wszystkie dzieci stojące pod gabinetem:no:
Wynik badania dostaliśmy po jakichś 5 minutach i od razu poszłam do mojej pani doktor je pokazać :confused:
Powiedziała ze nic w nich szczególnego nie widać i ze wskazuje na to że to bez wątpienia ta trzydniówka ale dodała że związku z tym,że nie mamy badania moczu nie może też wykluczyć infekcji układu moczowego:shocked2:
Co za tym idzie jak nam w ciągu dwóch dni nie wyskoczy wysypka to mam jej wprowadzić baktrim i w poniedziałek wykonać analizę moczu:dry: A temperatura dziś jeszcze wyższa niż ostatnio bo koło 10 miła 39,8 a wczoraj maks było 39,5:baffled:


no i niestety płaczka maruda wstała więc wybaczcie że nie poczytam (postaram sie nadrobić później):confused:
 
ja dzis w pracy zarobiona po pachy, bo koniec roku i z fakturami zamieszanie :dry: takze na chwilke wpadam tylko

cristal - moja Ala ma tez non stop katar od prawie miesiaca :baffled: nawet bactrimem ja przeleczylam 5 dni - na 3 dni byl spokoj, a potem znowu katar. i to taki wodnisty ... takze ja pewnie poczekam ze szczepieniem jeszcze. i trzymam kciuki za meza!

Aluska - trzymam kciuki za szybkie wyzdrowienie!
 
reklama
dzieki dziewczyny za komentarze do mojego posta o opiekunce. bede znow robila kasting ale najpierw cos zrobie. maz wezmie dyktafon z pracy z długą ilościa nagrywania i będzie jazda... jak ja uslysze ze ona na niego krzyczy ze nie wiem co mu robi to coś mi się wydaje że nie dostanie wyplaty tyle ile by powinna dostac.... poki nie znajde nikogo innego zabiore jej karte do tv i juz tak jak napisalyscie i niech mnie pocaluje. w ogole powinna odkupic wszystkie bajki ktore dawala jaskowi a on je rozdzieral i wyrywal kartki widocznie obdwoje mieli frajde... ehh ide pobawimy sie trosze i zjesc trzeba. wieczorem siade i poczytam was troche i wlacze sie do rozmowy bo ja to tylko ciagle o sobie:sorry2:
w ogole jak nie znajde nikogo to umre a nie tesciowa poprosze bo maz zaczal temat ze jego mamusia przyjedzie a we mnie sie zagotowalo... nie wytrzymalabym nerwow albo bym siedziala w pracy po 12 godzin dzien w dzien z reszta chyba bym w koncu tam zamieszkala... juz wole nie pracowac niz patrzec na tą babe!!!!
 
Do góry