reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Hej
Sarka - smutnego macie Sylwestra:-( Ale z drugiej strony lepiej się nim zajmą, więc i szybciej z tego wyjdzie, a przecież biedak się już tyle męczy. Dużo zdrówka!!!

Dziewczyny udanych imprez mimo wszystko, oraz naprawdę SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!! By dzieciaczki były zdrowe, mężowie kochający i by spełniły się wszystkie Wasze marzenia!!!
Do zobaczenia w Nowym Roku;-)
 
reklama
Witam Forumowe Koleżanki!
Chciałabym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia noworoczne!
Sarka zdrowia dla M.
Cristal powodzeni dla męża.
Wrublik by druga połowa była lżejsza i mniej stresująca.
Missiiss, abyś znalazła nianię, na którą zasługuje Twój synek.
Bodzia i Gwiazdeczka oby w nowym roku odżyła na nowo miłość albo znalazła się nowa ;-)
Aluśka zdrowa dla Twoich dziewczynek na cały rok, bo już chyba się wychorowałyście za wszystkie czasy.
Wiolcia, Krolcia, Renczysia aby Wasi synowie rośli w siłę i nie doprowadzili do siwizny matek zbyt szybko ;-)
Gufi, Yvona, Sun, Olcia Wasze panienki są słodkie i piękne, więc nie wiem czego Wam życzyć ;-) No jedynie długich pięknych włosów, żeby było co zaplatać ;-)
Przepraszam te, które być może pominęłam i życzę słońca, szczęścia i radości ;-*
 
Przyjmijcie w przeddzień Nowego Roku ciepłe życzenia płynące prosto z zimnego Krakowa! Uściski dla wszystkich Maluszków, a dla Was życzenia, by Dzieci były grzeczne, Mężowie kochający, a Rodzice i Teściowe mało się wtrącający ;) Niech to będzie dobry Rok.
Franulo zakopany po uszy pod kołdrą postanowił przespać Sylwestra, ale nawet przez sen pozdrawia wszystkich swoich Kolegów i Koleżanki!
 
Szczęśliwego Nowego Roku i udanych imprez Sylwestrowych życzymy:tak:


U nas niestety żadna wysypka nie wystąpiła za to gorączka powyżej 39stopni i owszem:-( do tego skarży się na ból brzuszka:-( więc to raczej nie jest trzydniówka tylko jakaś inna gadzina:-(

Ewa miło że wpadłaś:tak: buziak dla Franolka:-)
Buzc piękne życzenia:tak:
Wrublik wzruszający filmik:-(
Sarka biedny Twój meżuś:-( oby szybko znaleźli przyczynę i ja równie szybko wyleczyli:sorry2:
Missiiss oby mężus dał sie przekonać na kolejnego dzidziusia:tak:
Renczysia udanego "sylwestrowania" :rofl2:
 
Dziewczyny duzo zdrowia w 2012! zdrowia, zdrowia i ZDROWIA :D napewno stabilizacja zawodowa i finansowa tez sie przyda, by dzieciaczki stare, nowe i przyszle rozwijaly sie pieknie bedac dla wszystkich radoscia oraz by bylo jak najwiecej czasu dla wspolnego z rodzina przebywania!&):4,lvm.nø$$&& nie mam pojecia co oznacza seria po wykrzykniku ale to Arlena dolacza sie z zyczeniami:D z pewnoscia widze tam kciuki heh
 
hej hej w Nowym Roku:-)
Jak Wam minał Sylwesrer?
Mi przy lampce wina z popcornem, dało się przeżyć ale Miluśke mi fajerwerkami co trochę bdzili:dry:
Wikulo z kuzynami był więc ja całkiem sama ze śpiąco - budzącą się królewną;-) oglądałam sobie film na płycie W.Alena "Wszystko gra" - polecam - obejrzyjcie z mężami - to taka nauczka dla faceta za zdradę, tak jak "Drogi Osamo" - dla kobiety daje do myślenia tak ten dla faceta.
M lepiej, już nie gorączkuje, alw wyjdzie dopiero koło wtorku:/

Aaa no i Milunia wczoraj już sama potuptała:-) było z 5 kroczków, byłoby więcej ale że gnała w moją stronę to miała przyśpieszenie i nogie sie poplątały heheh ale strach przełamany puszcza sie i idzie dzielna moja dziewczynka:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Najlepszego w nowym roku.;-)
Daniel fajerwerki przespał na szczęście:tak:. Starszak z początku lekko wystraszony ale dał się przekonać i poszedł z tatą podziwiać strzelaninę na dole. Wrócił zachwycony!:-D
Popiłam sobie desperadosów i o dziwo dobrze się dziś czuję:-). Czyli nie jest ze mną tak źle:-p he he z wprawy nie wyszłam.

Sarka dobrze, że chłopina wraca do zdrowia:happy2:
 
Do góry