reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
wiolcia
to chyba juz taka przypadłość że co jakiś czas każda się wypisuje i pozniej wrac i tak w kółko jak w modzie na sukces :-D;-)
nie no dziewczyny dajcie spokoj ochłońcie i wracajcie, przeciez to my to forum stworzylysmy wszystkie nie :tak:

ja ide do pracy... dzisiaj mam koszulke z napisem na plecach: szukam kontaktu...21 dni bez ładowania :-D w pracy sami studencji az sie boje co sie bedzie działo :-p ale kij tam musialam ja ubrac bo prania nie zrobilam a to koszulka z myphona...
to do pracy rodacy papa
 
Missiiss jasne że sie ktos wypisuje potem wraca ale żeby hurtowo sie wypisywać??? Oj szkoda moich słów...

Missiiss to powodzenia w pracy - widze że będziesz miała wzięcie :) Hheheheh na sama myśl usmiecham sie sama do siebie :)
 
Cześć dziewczyny :)
Dziękuję za życzenia :*
U nas dziś rano świeciło słonko a teraz straszna śnieżyca :(, myślałam, że nie uda nam się wrócić ze sklepu, biała ściana. Byliśmy kupić coś słodkiego babciom a dziadkom coś mocniejszego ;). Koleżanki dziś były w tym jedna z 6 miesięcznym Alankiem. Mateusz zachwycony kolegą ;), przynosił mu wszystkie zabawki i koniecznie chciał się bawić, słodki widok :).Poza tym moje dziecko szaleje, zaczyna biegać, nie patrząc pod nogi i wspinać się na wszystko :/.
Mississ no to miłej pracy życzę i żeby Ci szybko zleciało :)
Spokojnego wieczoru
 
Czołem,

ale długo mnie tu nie było, przygotowania do porodu pełną parą :) Instynkt "wicia gniazda" załączony :))
dobre;) chyba nie wicia, tylko rozbudowywania;D

U nas to raczej nie zęby. Ot gorsza nocka i tyle.
Antylopka, mój nosi swetry zrobione przeze mnie.
mojego wszystko gryzie, wiec pomyslalam o kaszmirze, bo on nosi swetry, no ale marudzi jak gryzie

Doberek
Antyolpka mój w żadnym razie!!! Ale on dziwny jest ;-)
dlatego ze kaszmirowy by nie zalozyl, czy dlatego ze w ogole swetrow nie nosi?

Prostu z mostu - co znowu do cholery się dzieje ze sie hurtem z grudniówek wypisujecie????
na moje jest za duzo roznych watkow, ja nie mam czasu wszytskiego ogarniac i rozdzielac mojej wypowiedzi na drobne
a jak tego nei robie, to jestem posadzana o zasmiecanie watku jeszcze...
 
Prostu z mostu - co znowu do cholery się dzieje ze sie hurtem z grudniówek wypisujecie????

No przecież Bodzia otworzyła sobie główny - zamknięty . Nie wiesz?
ag29 spóżnione życzenia urodzinkowe. A nie zaprosiły Cię dziewczyny do swojej grupy? przecież jesteś fajną dziewczyną...neutralną - ale przede wszystkim nie należącą do "grupy weteranek".
Sarka A ty? przeciez w sporze o weteranki stałas po stronie "nie weteranek" - też Cię tam nie ma?
missii ty też biedna nie wiesz nic o nowym głównym? przecież na weterankach nie napialaś ani jednego posta... no tak ale Bodzia o tym nie wie przeciez - a Ty będąc do tej pory na liście weteranek jesteś tą ZŁĄ.
A co z Sunflower?? Asia1981?? Hannah?? hejcz? Smile? mają sobie dodatkową grupę założyć?

przecież nie ma dla Ciebie Bodziu podziału na lepsze i gorsze?

Czyżby coś się zmieniło?
Zresztą co mnie to obchodzi.
Brrrr strach się bać - zaraz zostanę po raz enty zrugana za chęć wyrażenia własnej opinii, za posta, za treść, za to że żyję, i w ogóle ( bo jestem weteranką przecież !). heheh już mi się chce śmiać:D

Missii bardzo się cieszę że opiekunka jest w porzadku, i oby w tym temacie nic się nie zmieniło.
Aniah fajnie z tym wiciem gniazda:) uwielbiałąm ten moment w moim życiu - tyle energii co wtedy nie miałam chyba nigdy.
 
Ostatnia edycja:
Ewwe hehhe ja sie wypisalam bo grupa przestala miec sens i moge sobie pocytac glowny :D z tymi dziewczynami ktore jeszcze jakos tu isnieja a z kikoma innymi na weterankam zamienie slowo i tyle mni pasi :D Ewwe nie krzycz tu na Bodzie ona pragnela ratowac forum i za nic nie dopuscilaby do rozpadu i nie zrobilaby nic celowo widzialas ze sie zasmucona tesknota snula "po katach" musiala cos z tym zrobic.

Missiiss i oby zostala juz taka opiekunka i okazala ise idealna na dluzsy czas

bedziesz miala wesolo w robotce, ja wlasnie wrocilam i jutro na rano znow wiec bredze literowkami


Ainah zegarek cyka :D dzis mialam na rekach 2 miesiecznego maluszka ooo matko jak to dziwnie :D cala sztywna bylam poczatkowo,
Gufi pokaz z pewnocia bedzie uroczy, moja chrzesnica chodzi na wspolczesny i zaczela majac 2,5roku :D teraz ma 6 lat i zadziwia :D
 
Ostatnia edycja:
Salomii nie krzyczę:D żeby jasność była - bo znów ma wypowiedż zostanie odczytana jako niemjarodajnie ogromyyyy atak, a tak wcale nie jest:) raczej mnie to wszystko bawi niż złości:D
 
reklama
Ano energii mam dużo :) niestety stopuje mnie Maksiu, z którym w dzień nie za dużo mogę zrobić, a wieczorem jestem padnięta, poza tym hałasować też nie za bardzo mogę :/ Gdybym tylko mogła wygnać gdzieś męża z małym, to miałabym wreszcie trochę czasu na konkretną robotę :p
 
Do góry