reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
Gabi wszystko dobrze?
laugh.gif
p.gif
Gabi - 10/10 za trafna riposte:)
;-)
 
hejka dzięki wielkie za kciuki - przydały się przy tej ilości nerwów co się najadłam w ciąży, to to że wszystko dobrze, to chyba tylko Bogu mogę dziękować, wiadomo nie obejdzie się bez konsultacji kardiologa, bo szum serduszka, no i endokrynologa, przez tą moją cholewną tarczycę, no ale na razie Michałek dobrze je (z wieeeeeeelką chęcią wisi na cycu) i potem dobrze sypia.

najbardziej przybycie nowego rodzeństwa przeżywa niestety Wikunia, mało od początku rozumiała, dlaczego to nie ona już się tuli tak często do mnie, a ktoś inny... no i była za całą sytuację jakby obrażona na mnie, ale już mi się wydaje że powoli do niej dociera... szkoda że nie obyło się bez płaczu, no ale cóż, życie...

Sarka fajnie że Twoja malunia już będzie większa i może lżej to zniesie, no i życzę wytrwałości - już niedaleko! ;-)

to która następna???:-D
 
eee wszystko bedzie dobrze Wrubliku z Michalkiem no i Wiktoria pewnie niebawem dojdzie do siebie :) no i teoretycznie mozesz spokojnie zamknac "produkcje" bo maz juz nie bedzie na 4 nalegal by miec meskiego potomka :D:D

pewnie nastepne sie niebawem posypia :D szczegolnie pojedyncze mamy :)
 
Antylopka tak mam usg teraz we wtorek 12.06:) także nie mogę się doczekac i jednoczesnie boje się...
A Ty masz jakieś jakieś przeczucia co do płci?:) a dotąd to maluch był nie tak ułożony czy nie miałas usg przez tyle czasu?

wrublik no wyobrazam sobie jak Ci musi byc cięzko i Wiktorii też co tu ukrywać:no: mam nadzieję że juz lepiej ciut u Was i Wikunia już choć trochę przywykła. Moja Milka to jest strasznie zazdrosna jak nawet sobie jej lalkę posadze na kolana a jak juz pocałuję to w odwecie musze dac jej z 10 buziaków:confused2: teraz to takie rozkoszne ale jak przedkładam sobie to na przyszłośc to wiem że łatwo i mi i jej nie bedzie...tak sobie pomyslałam że kupię jej taką jakąs lalkę bobasa z całym asortymentem tj łóżeczkiem smoczkiem butelka itp i będzie że ja mam swoja lalę a ona swoją, no jeszcze trochę czasu mam więc na pewno trochę to inaczej bezie jak u Was bo więcej już wytłumaczę a ona więcej zrozumie...
Jak Michaś? Nie chciałam nalegać bo wiem że bylaś/jestes zajęta po pachy ale miarka sie przebrala!!! i prosze o fotki Michałka!!!...i nie tylko:-D

Jakos juz kompletnie odwykłam od zagladania tutaj...ale tak z rozbiegu zapytam co u Was dziewczyny???:rofl2:
Musze przyznać że jak zagladam sobie teraz na grudzień 2012 to już nie to samo, nie wiem dlaczego ale nie moge sie wgryżć zupełnie jakies inne klimaty, u nas było no tak swojo tam nie czuję się jak u siebie i czasem od wielkiego dzwonu cos napiszę ale to nie to:confused2:
 
reklama
Sarka trzymam kciuki za wizytę!
Możemy liczyć na relację z wizyty?:sorry2:


Też odruchowo codziennie zaglądam i tutaj.:tak:
Sposób z lalą może wypalić. A co jak Mila będzie chciała się zamienić?;-)

Oj ja sobie nie wyobrażam teraz mieć trzeciego brzdąca. Daniel jest strasznie zazdrosny. Mateusza przytulać przy nim się nie da. Natychmiast z piskiem ładuję się między nas.
 
Do góry