reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

dotaZ

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Grudzień 2006
Postów
4 412
Witajcie!!!:-):-)
Zapraszam wszystkie przyszłe GRUDNIÓWECZKI 2010!!!:-)

To jest Wasz wątek-tutaj mozecie opisywać wszystko co jest związane z Waszą ciążą,macierzyństwem....
Myślę,ze już powoli bedziecie testować....;-)
Jestesm grudniówką 2007 i aż nie mogę w to uwierzyć jak ten czas leci:-)

Dziewczyny, spokojnej ciązy życzę!!!

pozdrawiam cieplutko:-):-):-)

ps. Grudniaki najfajniejsze i najcudowniejsze dzieci pod słońcem;-)

:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hello
a ja się ciesze,ze wątek założony :) chyba jestem, piewsza, a gdyby go nie było to bym nie zakładała :)...najwiecej bywałam na starających się mamach 2010 i rzutem na taśmę załapałam się by urodzić w tym roku...
wczoraj byłam na becie - wynik prawie 68 :) takze jestem w ciaży

czekam na kolejne ciężarówki, zeby mi tu smutno samej nie było
 
Olkale serdeczne gratulacje!!!:-) Mam nadzieje,ze juz niedługo bedzie Was duuuuużo i stworzycie fajną ekipe gruniowych mamusiek 2010;-)
 
baaardzo gratuluję! Cieszy mnie to niesamowicie, bo dopiero co sama w grudniu dowiadywałam się o dwóch krechach, a teraz to już się tworzy grupa dla mam rodzących 4 miesiące po mnie.... leci czas, leci...
 
I ja przybywam z gratulacjami!!!
:-):-):-)
Dziewczyny, przede wszystkim spokojnej i bezproblemowej ciąży życzę!
:tak:

P.S. To prawda Fiuu, czas szybko leci :-)
 
Ostatnia edycja:
Również Gratuluję fasolek i życzę spokojnej i pogodnej ciąży :) i nie dawać się hormonom! ;)
Kurcze a dopiero co ja byłam grudniówką 2009 :))
 
Olkale, gratulacje! Wierzyc sie nie chce, ze juz grudzien 2010! Wszystkim grudniowkom zycze spokojnych 9 miesiecy.
 
reklama
Gratulacje grudniowej mamusi:-) Ja dopiero w ten weekend będę się starała by zostać grudniową mamusią;-) Lekarz mnie wczoraj przebadał i wszystko w porządku, mam nadzieję, że tym razem się uda i grudzień będzie szczęśliwy, proszę o trzymanie kciuków &&&&&&&&&&&& i obym za 14 dni się pojawiła z dobrymi wieściami:tak:
 
Do góry