reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

hej Kobitki ja sie melduje i witam was wszystkie grudniowe mamusie, mój pierwszy synek tez mial sie urodzić w grudniu, ale wyskoczył 31 listopada hehe. Mam nadzieje ze teraz to juz urodze w grudniu hehe. Jestem mniej wiecej w 5 tygodniu ciąży, w czwartek dopiero ide do lekarza. Życze Wam spokojnych 9 miesiecy. Buziaki
 
reklama
Ojej! grudzień już się pojawił! Gratuluję wam kochane i życzę spokojnych 9 miesięcy abyście mogły nacieszyć się w grudniu waszymi dzidziusiami;-)
Jak tak patrzę na przybywające mamusie to zdaję sobie sprawę, że mnie już niewiele pozostało do czerwca;-)
Pozdrawwiam!
 
Gratulacje grudniowej mamusi:-) Ja dopiero w ten weekend będę się starała by zostać grudniową mamusią;-) Lekarz mnie wczoraj przebadał i wszystko w porządku, mam nadzieję, że tym razem się uda i grudzień będzie szczęśliwy, proszę o trzymanie kciuków &&&&&&&&&&&& i obym za 14 dni się pojawiła z dobrymi wieściami:tak:
to powodzenia zyczę :) trzymam kciuki &&&&&

hej Kobitki ja sie melduje i witam was wszystkie grudniowe mamusie, mój pierwszy synek tez mial sie urodzić w grudniu, ale wyskoczył 31 listopada hehe. Mam nadzieje ze teraz to juz urodze w grudniu hehe. Jestem mniej wiecej w 5 tygodniu ciąży, w czwartek dopiero ide do lekarza. Życze Wam spokojnych 9 miesiecy. Buziaki
witam witam i również spokojnych 9 m-cy, a włsciwie 8 zycze :)

Wklejam pierwszą fotkę mojego malestwa 4,7 mm :) dziś betka prawie 2000 :)
Zobacz załącznik 230616
 
to powodzenia zyczę :) trzymam kciuki &&&&&


witam witam i również spokojnych 9 m-cy, a włsciwie 8 zycze :)

Wklejam pierwszą fotkę mojego malestwa 4,7 mm :) dziś betka prawie 2000 :)
Zobacz załącznik 230616
gratki!!!
tez bym chciala byc grudniowa mama2010... na listopad sie nie zalapalam. Czekam wlasnie na owulke....
spokojnych 9 miesiecy kochana!
 
Witam dziewczynki
Rowniutko rok temu nismialo zajzalam na o forum i zapisalam sie do grudniowek 2009. :)
Bylam pelna nadzei, obaw, radosci i milosci do mojej fasolki.
Teraz moja fasolka ma cos ponad 7 kg i spi sobie smacznie w lozeczku :)
Chcialam tylko napisac ,ze jestem z Wami , trzymam kciuki i czuje ogromny sentyment do grudnia :)
Gdybyscie mialy akies pytania to walcie smialo do grudniowek 2009 - dziewczyny sa wspaniale i jestesmy jak jedna wielka rodzina. Mam nadzieje ,ze i Wam uda sie stworzyc tak fajna grupke.
Buziaki ogromne, gratulacje dla mamus i tatusiow i duzo duzo zdrowka i sil dla Waszych fasolek.

EMWU76
 
Gratuluje wszystkim grudnióweczkom 2010 :) spokojnych 9 miesięcy, dobrego samopoczucia i łatwych porodów :) życzy grudnióweczka 2009 z synkiem Filipem :)
 
Oj też tu bym chciała się rozgościć :p Jutro się dowiem. Będę testować.

Jesica Się rozpędziłaś i listopadowi dzień podarowałaś :) Ja też urodziłam Synka w Andrzejki a miał być ok 10.12. Tylko mój rok młodszy od twojego smyka. Oczywiście teść mega zadowolony bo mu niezły prezent na imieniny zrobiłam :)
Teraz jak wszystko będzie ok to wg kalkulatorów termin mam też na 10.12 :) a wg standardowego liczenia na 12.12 :)

Ojjj chciałabym tu być. Ojj chciałabym by to los za nas zdecydował kolejnym potomku, bo nam samym ciężko.
 
reklama
:) Łooo, ja byłam grudniówką 2007 ;-) Fajny ten okres zimowy na rodzenie :) naprawdę!
Życzę Wam samych dobrych wiadomości i spokojnych 9 miesięcy!!
 
Do góry