reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Oj też tu bym chciała się rozgościć :p Jutro się dowiem. Będę testować.

Jesica Się rozpędziłaś i listopadowi dzień podarowałaś :) Ja też urodziłam Synka w Andrzejki a miał być ok 10.12. Tylko mój rok młodszy od twojego smyka. Oczywiście teść mega zadowolony bo mu niezły prezent na imieniny zrobiłam :)
Teraz jak wszystko będzie ok to wg kalkulatorów termin mam też na 10.12 :) a wg standardowego liczenia na 12.12 :)

Ojjj chciałabym tu być. Ojj chciałabym by to los za nas zdecydował kolejnym potomku, bo nam samym ciężko.

super zbieg okoliczności, teram mam termin na 4 grudnia tak jak z krzysiem, tobie również życzę abyś zatestowała na plus, bo mieć rodzeństwo to coś wspaniałego. Pozdrawiam i trzymam &&&&&&&&&&&&&& kciuki.
 
reklama
Gratuluje wszystkim zafasolkowanym ;) Spokojnych 9 miesiecy, szczesliwego rozwiazania i pociechy z waszych maleństw :)
Życzy Grudniówka 2009 ;)
 
Super już grudniówki:tak:Gratulacje!i spokojnych 9 miesięcy! dla mnie też grudzień jest wyjątkowy bo moja Marysia urodziła się 2 grudnia 2006:-)
 
Oooo a wczoraj wieczorkiem patrzyłam i jeszcze nie było grudnia:)

Wszystkim zafasolkowanym dziewczynom serdecznie gratuluje i życzę wspaniałych już 8 miesięcy:)

Ja również bardzo pragnę do Was dołączyć ale dopiero kończy mi się @ więc staranka będziemy zaczynać za niedługo... mam nadzieję, że uda mi się tutaj załapać i proszę o trzymanie kciuków:) na listopad podobnie jak Larvunia się nie załapałam...

Pozdrawiam wszystkie grudnióweczki:*
 
hello
a ja się ciesze,ze wątek założony :) chyba jestem, piewsza, a gdyby go nie było to bym nie zakładała :)...najwiecej bywałam na starających się mamach 2010 i rzutem na taśmę załapałam się by urodzić w tym roku...
wczoraj byłam na becie - wynik prawie 68 :) takze jestem w ciaży

czekam na kolejne ciężarówki, zeby mi tu smutno samej nie było

Gratulacje i spokojnych 9 miesięcy życze!!! :-)

hej Kobitki ja sie melduje i witam was wszystkie grudniowe mamusie, mój pierwszy synek tez mial sie urodzić w grudniu, ale wyskoczył 31 listopada hehe. Mam nadzieje ze teraz to juz urodze w grudniu hehe. Jestem mniej wiecej w 5 tygodniu ciąży, w czwartek dopiero ide do lekarza. Życze Wam spokojnych 9 miesiecy. Buziaki

Również gratuluję i może tym razem się uda i będzie "grudniaczek" :-)
 
Nie wytrzymałam i zrobiłam popołudniu test i kurcze widać bladą- ale widoczną kreskę :))))))) Tak się cieszę, że tam jest bo już się przyzwyczaiłam do myśli że "stało się". Przypadek zadecydował za nas ;-)

Zraz wstawię dwa zdjęcia. W drugim zaostrzyłam kolory by lepiej było widać kreskę :p ( zdjęcie robione telefonem więc przepraszam za jakość). Zdjęcie w 26 dc ( po południu). 20100330622..jpg20100330622i..jpg)
Zobacz załącznik 230987Zobacz załącznik 230988

Jutro idę na betę. Mam nadzieję, że będzie ładny wynik.

PS.: kurczę nadal jestem w szoku :)
 
reklama
Dziewczyny z calego serca gratuluje fasolek w brzuszkach. Jeju to juz rok minal. Moja fasolinka ma juz ponad 7 kilo i wlasnie wpycha piastkę do buźki. Życze spokojnych 9 miesiecy szczęścia. Buziaki odemnie i Aleksa. Grudniówka 2009:)
 
Do góry