reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

hej dziewczynki mam wiadomości od ewwe i missiiss :) Wrzucam tutaj:
missiiss pisała że jest już po i wszystko jest ok :)Jutro wszystko na forum opowie bo dopiero wyjeżdza z wro i za półtortej godzinki będzie w domu. Pozdrawia.
Ewwe jest u rodziców. Po badaniu jest wszytko ok :) Jej SYN ma 6,5 cm, z nogami 8 cm, waży 77gram i jest śliczny :) Odezwie się jutro i pochwali fotkami. Jest Bardzo Szczęśliwa.

Swoją drogą musimy stworzyć wątek nowinki :)
Ja zmykam spać, pa mamusie
 
reklama
Nowinki sa tez co u naszych maluchow slychac (mozna tam dawac informacje od kogos) - beda sie powielac informacje inaczej niepotrzebnie :-p nie potrzeba moim zdaniem tak wielu watkow...

PS. Fajnie ze wszystko u was ok na wizytach :-)
 
jejciu juz szalejcie z zakupami ja mam wszytsko po mlodej niuni a jak bedzie chlopaczyk to przeciez w rozwoym tez mu bedzie ladnie hehe :D a tak naprawde to chyba tylko z zakupow to zainwestuje w majtki poporodowe bo mialam takie i byla rewelka zero zmiartwien ze sie cos niedopierze jednorazowki takie wygodne no ale zuzylam wszystkie wiec chyba tylko to kupie :D hi hi
salomii - nie martw sie przeciez z dzidzia jest ok tylko cos z tym polipem musza zrobic badz dzielna dla malenstwa ono wyczowa ze sie zamartwiasz mykaj spac i kolorowych snow. Nie mysl tyle bo myslimwym zostaniesz narazie glowa w podusie a jutro napewno nam tu przyniesiesz same dobre wiesci
Super ze wizyty u dziewczyn udane a ja jestem tak padnieta ale juz ogarnelam mieszkanko troszke no i teraz pora w kime mloda sie bedzie pewnie budzic niedlugo na cyca wiec ide korzystac ze snu milej nocki i kolorowych snow ;)
 
Tylko grudniowki spia ;P reszta miesiecy szaleje na forum :p no ja juz prawie wychodze.. az za przeproszeniem dorobilam sie sensacji jelitowych, w sumie od 4 wegetowalam i zastanawialam sie czy nie zaspalam bo tak jasno, to wszystko w polsnie oczywiscie wiec nie spojrzalam na godzine eeehh. By sie rozweswlic wlaczylam mtv..iiiii eheh leci
I gotta feeling
That tonight's gonna be a good night
That tonight's gonna be a good night
That tonight's gonna be a good good night
rownie dobrze mozna zamienic na day i bedzie jeszcze lepiej ;D
Trzymajcie kciuki(wiem ze trzymacie zle tak pisze ze stresu ;))
 
hej hej hej :)

na poczatku dziekuje wszystkim za kciuki i dziekuej mamolce za przekazanie wiesci :) poprostu padlam wczoraj jak wrocilismy do domu za pietnascie 24 :szok: wizyta sie przedluzyla mialam na 19.45 a weszlam o 21... bbrrr juz skacze opisac gdzie co trzeba

dzisiaj ochota mnie naszla na chokapic czy jak to tam sie pisze :) czekoladowe z mleczkiem mniam :) z dobrych wiadomosci jeszcze to ze odstawiam dupka jupii :D tydzine czasu mam brac po 2x1 :)
no i na szew lece 28 do szpitala :) w sumie w poniedzialek ide i gin mowil ze w srode mi zalozy szew i do domku w poatek wyjde :) no to czad :) mam nadzieje ze bedzie wsio ok i wypuszcza mnie w piatek :) chocia jeszcze do poniedzialku moglabym polezec troche bezpieczniej bym sie czula. powiedzial ze to narkoza chwilowa i krotko trwa bo to bardzo mala dawka by dzidziowi w zaden sposob nie zaszkodzila. ciesze sie ze on bedzie mi zakladal ten szew. a co dousg genetycznego to to ide 15 tego i wtedy bedzie 13,4 tc ... gin mowi ze ok wiec sarka idziemy podobnie :) no i u mnie jest tak ze nie nagrywaja na plcie tylko pendriva ci daja z filmikiem :) i to juz jest w cenie czyli 200 zl :) a co jeszcze wczoraj na wizycie wzial tylko 200 zl :) i powiedzial ze teraz juz olejne wizyty beda po 200 zl a nie po 300 :) kurcze ucieszylam sie jak glupek i chyba to zauwazyl hehe :) no nic ale zawsze to stowa na dojazd bedzie i stowa zaoszczedzona :) dobra to ide opisac co u dzidziunia :)

salomi daj znac jak wrocisz koniecznie :) &&& zeby dali cos na to krwawienie i zebys sie nie musiala tak denerwowac
 
Dobrze móc przeczytać jakieś dobre nowiny. U mnie nieciekawie. Męża nie widziałam mimo wolnego dnia w pracy... i jestem załamana bo chyba nadeszła pora żeby się rozstać na jakiś czas albo już na stałe. Do tego się stresuję czy z małym wszystko ok. Z ciążowych objawów pozostał tylko ból głowy i brzuch mi lekko zmalał;/ I dodam, że moja babcia jest w szpitalu i też jest nieciekawie.
Życzę Wam kochane pięknego i miłego dnia. Mam nadzieję, że Wasi Panowie zadbają o Was i poczujecie się wyjątkowo :)
 
Wiolcia przykro mi :-( Pamietaj, ze jestes silna kobieta, masz glowe na karku i wszystkiemu dasz rade. W brzuszku rosnie twoj skarb (i przeciez na wizytach bylo ok. wiec sie nie stresuj nim tak) i on na pewno tez doda ci sily, a co ma byc to bedzie. Ulozy sie - zobaczysz!
 
wiolcia no cos ty kochana... mam nadzieje ze bedzie tylko czasowe jesli juz ma byc i zebedzie wszystko dobrze. brzuszkiem sie nie przejmuj ja tez mam czasem takie wrazenie albo ze sie zwisly zrobil albo z mniejszy a wszystko jest w porzadku wiec u ciebie napewno jest wszystko dobrze. teraz sie nie mozesz denerwowac i smucic bo dzidzius wszystko czuje pomysl o nim uszka do goey i napewno wszystko bedzie dobrze. &&&&& trzymam kochana
 
reklama
Wiolcia Słońce, 3 mam kciuki i za twoją rodzinę i za babcię, wszystko się poskłada do kupy jakoś zobaczysz...Z Ogryzkiem napewno wszystko ok, zaczełaś drugi trymestr... chciałabyś żeby dolegliwości ciążowe męczyły cię całą ciążę?:) tym się nie stresuj, tylko bierz tego swojego męża za chabety i niech no on się do pionu ustawi i nie denerwuje Ciebie przedewszystkim i nas grudniowych mamuś, bo jak się do kupy zbierzemy i do niego pojedziemy to będzie tego mocno żałował:)


Salomii biedulko, oczywiście kciuki zaciśnięte najmocniej jak się tylko da &&&&&
 
Do góry