reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
Cześć Mamusie!

Sarka, Ha-nn-ah - jak jeszcze troszkę poczekacie, to znów otworzą Kamińskiego :-)

U nas ok. Chyba mamy już wypracowany rytm dnia i nocy.
Dzisiaj po raz pierwszy od baaardzo dawna wyszłam na świeże powietrze. W ramach spaceru wybrałam się na małe zakupy, a Ida została z tatusiem. Jestem dumna z Małżona, że tak dobrze sobie z małą radzi. Bałam się, że on się będzie bał dotykać małej (mąż znajomej przez pierwszych kilka miesięcy kontakty z córeczką ograniczał do robienia zdjęć), a tu miłe zaskoczenie - niektóre zabiegi pielęgnacyjne wychodzą mu lepiej niż mi.

Trzymam kciuki za wszystkie rozpakowyjące się :-)
 
A to aż taki tłok tam? Odsyłają do innych szpitali rodzące czy jak to jest?
Mi ginekolog powiedział, że mam się stawić w poniedziałek w szpitalu na Chałubinskiego to się "pomartwimy".
Nie mówił, że może być tłocznie...
To może się pomartwicie gdzie ewentualnie urodzić hehe.. Nie no żartuję. A kto jest twoim prowadzącym. Mój jest dr Blok.
 
Gosia B. urodzila, wstreciucha jedna ;) a tak narzekala, ze pewnie bedzie ostatnia ... fajnie, ze juz jest po :)))

u mnie cisza, spokoj. dzis bede molestowac meza ;)
 
witajcie
trzymajcie kciuki za renczysie niech cos z nia wreszcie rusza-ona miala termin na poczatku grudnia-cos ok 1-2 jak dobrze pamietam-i dalej nic u niej sie nie podziało.
Powiem Wam ze jak urodzilam łozysko to polozna mi powiedziala ze w samą pore był poród-bo mimo ze wody czyste i przejrzyste to łozysko nieciekawe juz bylo. Musieli mnie potem czyscic bo jakies skrawki z niego pozostawały.
Nie wiem moze sie myle ale cos ostatnio Martyny nie widze na forum>???
 
reklama
Suuper że Gosia juz tuli kruszynkę!!!:)))

My kupiliśmy dziś choineczkę ale ubierać będziemy jutro po sniadaniu bo muszą troche gałązki odttajać, ale śliczna jest(jodła kaukaska):) dzięki niej trzeba było w końcu zrobic kącik w sypialni dla Milenki, kombinacje alpejskie były ale chyba sie udało coś sensownego stworzyć...w kazdym badź razie łóżeczko już stoi i czeka na księżniczkę:tak:

gufi ja też mam dziś łóżkowy plan hehe,

cwietka ja już twardo przy Kamieńskiego wcale nie obstaję z tym że z tego względu że tam zamknięte to gdzie indziej jest przepełnienie więc tak żle i tak nie dobrze:///
 
Do góry