reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

nie no teraz to się przyznam, że mi hormony na oczy upadły... nie doczytałam co przykrego spotkało Ewwe... w każdym razie przyłączmy się z tulaskami
 
reklama
a dzien dobry dziewczynki
:-)
Arlenka poszla spac wiec mam chwilke na bb, nie mam czasu pisac w ciagu dnia zbyt wiele bo albo dziecko i opieka nad nim albo komp no wiec wiadomo co sie wybierze, inaczej sie nie da wszystkiego ogarnac, czasem nie chce sie ze mna bawic wiec moge popisac a tak nie ma opcji;-)
Ainah juz niebawem koniec,wyobrazam sobie jak Ci ciezko fizycznie i psychicznie bo zapewne zal Ci synka troszke gdyz on jednak wymaga duuzo uwagi i wysilku a Ty nie mozesz juz mu tego w pelni dac bez ryzyka. Ale olej kilka dan swiatecznych;-) bys sie nie wymeczyla bo o skurcze na tym etapie latwo ze zmeczenia:tak:
Co do imion to jak z tych starych ANtek i Franek moga dla mnie byc mimo ze ja mam jakies inne wizje to dla dziewczynek wszelkie Bozeny, Grazyny Boleslawy i Wieslawy hrrr bleee:-D
Ariadna ciekawe :D mama mitologii sie naczytala widac i jakas romantyczna dusze miala ;) nic dziwnego ze problemy byly bo imie hmm niespotykane.

Ssanie smoczka i odruch ssania to w pewnym czasie 2 rozne rzeczy, jedne dzieciaczki maja smoka gdzies a inne potrzebuja dla wyciszenia, tak jak ja np jak jestem zestresowana zuje sobie gume to dzieci kiedy maja smutki lub duzo wrazen pociumkaja smoka i jest im lepiej, Arlenka roznie sobie smoka uzywa, generalnie mi on nie przeszkadza bo stosuje go w ciagu nia raczej sporadycznie za to do zasypiania musi byc noo chyba ze ma ochote pospiewac:-)
A dzis rankiem kiedy doszlam do lustra zobaczylam ze wyrosla mi druga glowa, przerazilam sie nieco i posmarowalam ja skinorenem by zniknela ale niestety!!!! ciagle jest :szok: po kilku godzinach pogodzilam sie z tym faktem widzac plusy gdyz co dwie glowy to nie jedna! Nie zdziwie sie jak np Ewa i Aluska odkryja tylko procz jeszcze moze 3 dziewczyn ze posiadam 2 glowy:no: W jednej niestety nie miesciloby mi sie ze wrecz holubiac jedne osoby i wydarzenia w ich zyciu totalnie lekcewazy sie inne, nie mowie tu o pierdnieciu, upieczeniu ciasta itd ale tak samo jak nowe ciaze z ktorych osobiscie sie bardzo ciesze a Ewy kibicowalam by sie pojawila tak samo powinna byc wazna informacja Cristal o tulaskach dla Ewwe ale widocznie sie myle, olac suwaczek, tulaski nie sa alarmujacym info ze cos sie stalo.. jestem zniesmaczona i dlatego mam radosc z drugiej glowy
Acha nie jestem w ciazy (to odnosnie mojej kasliwosci) jestem tylko niewyspana a jak w wolnej chwili wchodze tu sie zrelaksowac chcialabym poczytac cos w formie dawnego forum ale najwyrazniej to juz przeszlosc
gufi zdrowka dla was!
bodzinka juhuuuu:))))) domek najlepszy

aa Arlenka sie juz obudzila ale wpadam napisac ze ze starych imion dzieczynkowych podoba mi sie Zofia i Hanna z naciskiem na te drugie :D
 
Ostatnia edycja:
Średnio się czuję, no bo jak się można czuć?
Dzięki za przytulaski, one zawsze pomagają:***
No wiem, wiem kochana. Średnio to i tak super. Ból nie mija nigdy:no: Ale najważniejsze, że masz Boryska, a on na pewno daje Ci mnóstwo radości.
Jakoś mi się smutno i sentymentalnie zrobiło, bo uświadomiłam sobie, że sporo nas to mamusie listopadowo-grudniowych aniołków:-(


Salomii - przebrnąwszy przez twoje "kąśliwe" wywody, uświadomiłam sobie, że taka spostrzegawczość mogła Cię dopaść tylko po wyrośnięciu drugiej głowy (co dwie głowy to nie jedna). Kurde, idę sprawdzić, czy i ja nie mam, bo też to zauważyłam;-)
 
Ostatnia edycja:
Ainah, a czemu Ty tak późno chodzisz spać? Ty masz OD-PO-CZY-WAĆ.

Nie potrafię nic napisać o mamach maleńkich dzieciątek, którym nie dane było się urodzić... Zetknęłam się "blisko" z taką sytuacją tylko, kiedy moja Mama poroniła. Byłam już w gimnazjum, więc przeżyłam to bardzo świadomie, ale to mimo wszystko nie to samo. Mama była od początku w zagrożonej ciąży, ze względu na wiek. Okropnie przestraszyła się kota, który wpadł do domu przez balkon. Od tej pory nienawidzę kotów...

Nie wiem, co się w takiej sytuacji mówi. Że będzie dobrze? Pewnie będzie, ale to chyba nie dociera w tym momencie. Ja mogę ofiarować tylko modlitwę. Jedni w to wierzą, inni nie. Ja wierzę, że pomaga.
 
Ostatnia edycja:
nie no ja jakaś całkowicie ślepa jestem cofnęłam się o 10 str, by zrozumieć o co biega, no i w końcu do mnie dotarło :zawstydzona/y::-( Ewwe trudno mi coś Ci powiedzieć, bo każde słowo tu chyba nie ma sensu... (*)
szkoda tylko że trochę dużo czasu minęło zanim możemy Ci posłać tulaski
 
hej, nawet nie dałam rady wszystkiego przeczytać:szok: kobiety!!! szalejecie:sorry2:

lecę wyrabiać dziecku masę solną, więc tylko szybko
Ewwe bardzo Ci współczuję:no::no::no:przytulam mocno!! nic nie wiedziałam, pisałaś coś wcześniej??
Bardzo mi przykro:-(..przytulam jeszcze raz:-(
 
Wstawiając w sygnaturkę datę kiedy straciłam dzidziusia, nie kierowałam się tym, żebyście mi współczuły. Po prostu chciałam, żeby pomiędzy Waszymi postami, i rozmowach o kolejnych dzieciaczkach ktore już lada moment zaczną się pojawiać na świecie, chciałam żeby gdzieś tam była wzmianka, że mój dzidziuś BYŁ również ( choć dla mnie nadal jest w moim sercu i tak już pozostanie do końca mojego życia) . Nie pisałam ani a ciąży, ani o poronieniu. Te które chciały - to zauważyły ( Cristal, Olcia, Salomii, Wiolcia, Sarka, Mamolka - dziękuję Wam serdecznie za wsparcie - nawet nie wiecie jak to dla mnie ważne ). Moja dzidzia odeszła po cichutku, i ja po cichutku ją żegnam do tej pory.

Ale, muszę tu poprzeć Salomii, coś się niedobrego dzieje z głównym. Bo gdyby było inaczej pewnie od razu byście wiedziały że coś się stało.Tutaj TYLKO "NASZE" PROBLEMY SĄ DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE...Nie takie forum tworzyłyśmy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ewwe; .Tutaj TYLKO "NASZE" PROBLEMY SĄ DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE...Nie takie forum tworzyłyśmy.[/QUOTE pisze:
??? nie bardzo rozumiem...
podobnie, jak nawoływań 'rdzennych' (???) grudniówek, tak, jak gdyby osoby, które później się zarejestrowały były jakieś..nie wiem, gorsze?? a posty przez nie pisane mniej istotne:baffled:
można zawsze stworzyć zamknięty kolejny wątek :baffled:
 
Do góry