reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
och gwiazdeczko dobrze że z Wojtusiem jednak lepiej, hmmm i na pewno to nie była ospa? :eek::confused: a w trudnych dla ciebie czasach, tak jak już zauważyłaś od teraz to już tylko będzie lepiej , więc jak by tam nie było, masz super synka i nosek do góry!!!
 
witam poświątecznie!


szkoda, że już po. Całe szczęście mam męża w domu do czwartku więc fajnie:)

Oli dostała masę prezentów, Mati też, teraz trzeba doprowadzić mieszkanie do jakiegoś znośnego stanu i co gorsza siebie też. Wiolcia nie tylko Ty kochana zaszalałaś z jedzeniem:no: ja tez stanowczo popłynęłam:eek:

dzisiaj muszę chociaż trochę zbastować i jeszcze dzisiaj nic nie jadłam a nadal nie czuję głodu:dry: jestem ciekawa kiedy poczuję (jeśli w ogóle:sorry:)

gwiazdeczka mam nadzieję, że wszystko się poukłada! Trzymam za to kciuki!

wrubik fajnie, że masz męża przez cały tydzień. Przynajmniej odpoczniesz.
 
ja sie witam poswiatecznie z pracy :dry: niestety do konca tygodnia jestem w robocie. do tego po swietach jestem umeczona. w I dzien bylo przyjecie urodzinowe Ali na 16 osob. jakos dalam rade. niestety Ala brala 5 dni bactrim na katar, przez swieta bylo ok, a dzis w nocy znowu gil. juz sie chyba z miesiac z tym katarem meczymy :no:
a Ninka wyjechala z moim rodzicami nad morze na 1,5 tyg. :tak:

wrubilk - a Twoje dziewczyny juz zdrowe?

gwiazdeczka - wspolczuje smutnych swiat ... mam nadzieje, ze teraz bedzie juz rzeczywiscie tylko lepiej!!!
 
Eh wiecie co j tak z innej beczki...
Avani urodziła dziewczynkę,
Vilejka w styczniu rodzi chłopca,
Sunshine_Baby też urodziła,
OGROMNIE cieszę się ich szczęściem!! Mam nadzieje, że pozostałe aniołkowe mamy też maja przy sobie lub w drodze swoje maleństwa.
Niestety nie każda miała szczęście...
Bombek niestety znów straciła maleństwo...
Tasiulka niestety nie mogła zajść w ciążę i bliscy byli rozwodu...

A my tu się o pierdoły kłócimy...
 
witam
gwiazdeczka głowa do góry-dobrze ze z Wojtusiem lepiej, mam nadzieję że i Tobie sytuacja sie wyjaśni i będzie dobrze-jak cos wygadaj sie na zamkniętym-wyrzucisz z siebie i moze bedzie lżej...?
wrublik ty nic tylko sie delektuj leżakowaniem...
olcia super ze się swieta udały i dzieciaki zadowolone
gufi-gratki udanej imprezki-czekamy na fotorelacje:) i 100lat dla Alusi:)
Wiolcia ja tez objedzona na maksa. W Wigilie tak pojadłam śledzi i sałatek śledziowych że myslałam ze nie zasne tak mi w gardle stało... łakomstwo jest okropnym grzechem.
Mąż dostał fajny prezent-gatki z napisem :"WŁASNOŚĆ ŻONY. NIE DOTYKAĆ" :-D

POZA tym to u nas swieta super-spotkanie rodzinne, wesoło ale jako że inni mieli mniej wesołe nie bed e sie rozpisywać.
Co do reakcji na choinkę to Ala nasza domowa molestuje, ciagnie za swiatełka itp Jak zobaczyła u mamy dużą, az pod sam sufit to zachwytu konca nie było, ale za chwile zaczęła stukać w bańki, najgorzej jedna o drugą i musiałam poodzielać takie wiszące obok siebie. Zostawiłam jej takie w których mogła się widzieć:)
oki zmykam powoli do domku
zdrówka życze
 
szkoda, że już po. Całe szczęście mam męża w domu do czwartku więc fajnie:)
chociaż trochę zbastować i jeszcze dzisiaj nic nie jadłam a nadal nie czuję głodu:dry: jestem ciekawa kiedy poczuję (jeśli w ogóle:sorry:)
no to też masz fajnie, choćby do czwartku! a ja to już dziś byłam głodna z rana normalnie rzuciłam się na śniadanie, no ale wczoraj śniadanie skończyło mi się w porze obiadu, więc potem mogłam tylko trochę dojeść i na wieczór już nie było nic, a rozepchany żołądek potrzebował wypełnienia:-D
niestety Ala brala 5 dni bactrim na katar, przez swieta bylo ok, a dzis w nocy znowu gil. juz sie chyba z miesiac z tym katarem meczymy :no:
a Ninka wyjechala z moim rodzicami nad morze na 1,5 tyg. :tak:

wrubilk - a Twoje dziewczyny juz zdrowe?
a ja doszłam do wniosku że ten niekończący się katar to "dodatek" do ząbkowania, bo moja maluśka np wcale nie ślini się, a wyjazdu nad morze zazdroszczę... a moje dziewuchy już niby ok, tylko się boję pisać by "klątwa" nie dopadła

Mąż dostał fajny prezent-gatki z napisem :"WŁASNOŚĆ ŻONY. NIE DOTYKAĆ" :-D
gdzie takie dostałaś? też bym takie kupiła ;-)

Krolcia 5 kg mówisz... tylko? a sprzątanie? po co we weekend znowu trzeba będzie, odłóż na potem :-D

Bodzia daj znać jak już z Tobą?
 
Witam wieczorną porą....
Święta święta i po....;/ Chłopaki się pluskają to na chwilę rzucę okiem co w szerokim świecie słychać ;-) Ja też jadłam i jadłam, aż mi głupio dzisiaj. Ale jako, że już w pracy było masę biegania i brak czasu na posiłek to już pewnie spaliłam świąteczne kalorie ;-)
Gwiazdeczka ;-*
Czekamy na zdjęcia "nowych" roczniaków.
 
reklama
Hej
Ja byłam u Dziadzia , boli mnie ucho, w czwartek planuje ze starszakiem lodowisko.
Gwiazdeczka tule mocno :*
Gufi nam na katar pomagają TYLKO robione brązowe krople za szalona kwote...5 zł:sorry:
Reszty grzechów nie pamietam :-p
 
Do góry