reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

arolina moja tez na pewno >10 kg waży i wysoka jest
ja niani płacę 950zł zdrówka życze poza tym

ewwe nie łam się ja tez nie raz dostałam z banki albo od jednej albo drugiej-więc wiem co czujesz:) najgorzej jak trafią w zeby taki tępy ból...
sarka no to namiałaś męża w domu;)
missis powodzenia w znalezieniu-SUPER NIANI...
 
reklama
hej mamuśki.
u nas nocka też kiepska - idą zęby :crazy: i tak obstawiam, że ta temp ostatnio to była od tego bo była tylko jeden dzień i na drugi dzień już w ogóle... tak poza tym to nic nowego..


bosze ile jeszcze aluśka i jej dziewczyny się nacierpią... czekam na wieści co z Martynką!!


missiiss jak opiekunka? chyba za późno piszę, ale ja bym wzięła na rozmowę do domu - chciałabym zobaczyć jak się będzie zachowywać, czy mały do niej pójdzie, jak zareaguje itp. ale to teoretycznie bo wlaśnie dzisiaj gadałam z mężem, że jak bym wracała do pracy to oddalibyśmy małego do żłobka bo nikogo zaufanego tu nie ma, a takiej z ogłoszenia to ja nie chce. w Pl to co innego bo pewnie babcie by pomogły, tutaj tylko żłobek wchodzi w gre. ale to też teoria bo póki co siedzę ja w domu.
 
No nam tez ida zeby aktualnie 4 gorne ale nawet spi w nocy to moze przez ta chorobe jeszcze troche oslabiona jest wiec jak wczoraj sunela o 19 tak dzisaij pobudka dopiero o 8.30 rano ! A jak u Was z drzemkami przez dzien ? U nas od niedawna jedna 2h godzinna przed obiednia. Pozdrawiam. Powodzenia w szukaniu nani ! :)
 
Hejka - ktos wie co u Aluski i Martynki??? martwie sie ...

Karolina - ja place opiekunce 6 zl/godz. wychodzi roznie w miesiacu, bo czasem maz jest w domu, czasem ja mam jakies wolne, bo np. starsza chora
 
jejku pospałam troszkę
S. wrócił do domu a ja się zdrzemnęłam
zaraz wpada siorka z mężem na kawkę

bodzia Aluśka nie odpisała Tobie smsa?

karolina moja Oli waży coś około 9kg. Miesiąc temu ważyła 8600 więc pewnie teraz niecałe 9, a ubrania nosi na 74/80
 
olcia alez z Niej drobinka:-p
moja wazy 10.300 i ma ok 75 cm.
Zadzdroszczé ci tej drzemki:sorry:

missi ja zacisnelabym zeby i dala dziecko w babci réce albo do zlobka.

karolina moja dzis spala raptem 15 min na spacerze i to tyle na dzis dzien ale z niej taki dzienny spioch
 
Karolina witaj.
Jak Ty się przejmujesz że Twoja dużo waży to co ja mam powiedzieć:laugh2:? Ponad 13 kg he he:-p

Missi ja chyba też wolałabym dać babci małego niż nieznajomej, no albo do żłoba

Ewwe hehe masz naturalnym sposobem powiększone usta!:-D

Olcia no nie powiedziałabym, że ona taka drobinka. Tak wizualnie nie wygląda na malutką.

Wiecie co cały czas mi w głowie Aluśka siedzi:-(. Zawsze jakoś się odezwała....a teraz cisza. Bodzia, mamolka dajcie znać jak coś odpowie.
 
Głupia baba jedna cyfre zle napisałam i jakis facet do mnie dzwonił!!! Ale poprawiłam numer, napisałam i dalej echo :-( Jak tylko się odezwie zaraz napisze!!!!
Ja padam na pyszczek....Przyszła psiapsiółka, poszłysmy do reala a tam świąteczna wystawka, misie malujące bombki, Mikołaj..Więc najpierw po Lolka, potem po jej synke (do Bytomia), znowu do nas do reala, chlopaki do przechowalni starsi, ny na lody, potem połazilysmy po mieście i ja mam dośc..Ale dawno tak milo dnia nie spędziłam..A w niedziele WOSP moze nam sie uda isć :-)
 
reklama
weszłam zobaczyc czy od aluśki jakies wiesci a tu cisza...:(
Bodzia super że miałaś udany dzień oby takich więcej:)
mississ ja to tez bym wzieła tesciową do czasu az odpowiedniej niani nie znajdiesz:)
 
Do góry