reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

hej Kochane
u nas weekend minal spokojnie, na szczescie bezdeszczowo; (o sniegu nawet nei marzymy).
Wiki wczoraj stwierdzila, ze chce jezdzic na dwoch kolkach na rowerze, maz odkrecil, wyszli sprawdzic jak to bedzie przed ogrodek i po 5 min juz mi pukali w okno, zebym podziwiala jak Wiki sama zasuwa. Zaskoczyla mnie, ze tak szybko zalapala:)

Adas ostatnio natomiast zaczyna gryzc jak sie zdenerwuje i najwiecej oczywiscie obrywa sie Wikunii. A jak mu mowie, ze robi zle, to placze i sie przytula do tego kogos kogo ugryzl.

ainah - jak po lekarzu?

Co do banków to najlepiej nie mieć z nimi nic wspólnego ale w tych czasach to raczej niemożliwe. Trzeba doplinowywać każdej sprawy.

to zalezy gdzie:) tutaj sie ma swojego doradce i on zarzadza kontem i wszystkimi sprawami bankowo-finansowymi. Przelewy, karty, czeki, ubezpieczenia - jak cos to do nas dzwoni i mowi ze np karta straci waznosc za 2 miesiace, ze ubezpieczenia nowe trzeba podpisac itp.
 
reklama
Po lekarzu: osłuchowo czysto, gardło lekko zaczerwienione (dziwne, bo boli mnie masakrycznie). Muszę się szybko wyleczyć, żeby nie zeszło niżej :/ a z Maksiem do kontroli w czwartek/piątek.
A ja się czuję jakby mnie ktoś kopnął...no nic, ważne że na razie to nic poważnego ..
 
Ainah może być przez to że to tylko początek choróbska czujesz się potwornie, potem może będzie lepiej, a do tego pamiętaj jesteś 2 w 1 więc jesteś osłabiona i każdy nawet delikatny ból odczuwać możesz bardziej niż przedtem.

a na gardło to na pewno bierz pastylki - trochę ci ulgę dadzą i pij ciepłe herbatki, najlepsza byłaby szałwia, ale ona powoduje kurczenie się macicy, więc pozostaje coś bardziej neutralnego, wiem że naturalne sposoby często nie dają szybkiej poprawy ale je warto stosować, bo po jakimś czasie na pewno zadziałają
 
ainah - no to sie kuruj Kochana!

kutro ide na szczepienie z Adamem, na 15;50 wiec bede musiala zwolnic Wikunie jakos wczesniej z przedszkola, musze dzis sie wywiedziec co i jak, bo po lekarzu moge nie zdarzyc jej odebrac. jestem teraz rozbita i nie wiem jak sie zorganizowac;;;
 
Antylopka mój tez gryzie ale on w trakcie zabawy, napada i chaps..Normalnie koszmar ;-) No ale w sumie to nie takie smiezne bo potrafi niezle ugryżc:no::no:
Wiolcia no nie idzie sprzedaz kolczykow ostatnio...Wczoraj 3 pary dalam na WOSP na aukcje..Ale i nie ida i ja juz tyle czasu nie mam a i ostatnio weny brak..U nas w realu wyprzedaz teraz i po 50 zł mozna było kupic łyzwy..
Ainah a moze spróbuj ten syrop dla kobiet w ciaży?? Prospanol jak dobrze pamietam...Mnie bardzo pomagał..
 
Cześć dziewczyny.
Oczy mi się zamykają, bo dziś od 5.00 na nogach:/ I jeszcze 4 dni dni bez synka:-( Potem 2 z nim i kolejne 2 bez niego:-( Na szczęście po 18.01 już w domku.

Oj chorobowo w dalszym ciągu, ainah - zdrówka dla Was!

Wiolcia- no co Ty? :szok: Co ten koleś wyrabia:confused2:

Krolcia - to fakt, że trzeba wszystkiego pilnować i na piśmie mieć. Ja nigdy nie aktywowałam karty, spłacałam raty przelewem,a kartę wyrzucałam do kosza, bo wiem, że to tylko kolejny chwyt by wyciągnąć kasę od ludzi:no:

Bodzia - ja też mam nastrój ciemnoszary, powiedzmy. Ale styczeń mnie przygnębia, luty też średni. Ale potem jest marzec - wiosna - ach, będzie super - głowa do góry:tak:

W ferworze pakowania zapomniałam zabrać czegoś do poczytania, hmmm, to chyba się położę - ehhh, czasem minusy są jednocześnie plusami;-)
 
reklama
Hello
witam się z kufelkiem zimnego piwka w ręku :-)
Ainah dużo zdrówka
Krolcia z tymi bankami zawsze są meksyki jak nie dopilnujesz :/
Antylopka mój na razie nie gryzie tfu tfu :-( Ja tez byłam bita,gryziona i drapana przez starsza o rok siostrę :/
Bodzinka,Wiola też bym poszła na łyżwy ale mąż ma kontuzję kolana :-((( kurdesz!
 
Do góry