reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

ja dzis w domku urlopowo, a jutro do pracy. na razie maz pracuje na pol gwizdka, wiec przynajmniej nie ma problemu z odprowadzaniem/przyprowadzaniem Niny. ale jak zacznie normalnie pracowac, to znowu bedzie lamigowka logistyczna :baffled:

Po lekarzu: osłuchowo czysto, gardło lekko zaczerwienione (dziwne, bo boli mnie masakrycznie). Muszę się szybko wyleczyć, żeby nie zeszło niżej :/ a z Maksiem do kontroli w czwartek/piątek.
A ja się czuję jakby mnie ktoś kopnął...no nic, ważne że na razie to nic poważnego ..

ainah - ja mialam taka infekcje przed swietami. gardlo bolalo mnie straszliwie, a okazalo sie ze to tylko przeziebienie. i ciagnelo sie to prawie 2 tyg :no:

cristalrose - a gdzie jestes na tym wygnaniu? zobaczysz, szybko minie :tak:
 
reklama
witam i ja z kawusią...
jakos mnie głowa dzisiaj pobolewa-snieg niby sypie a nie sypie-dziwna ta pogoda i faktycznie mogłaby sie zdecydować....
moje dziewczyny tak cos poprzestawiały w pilocie od tv ze włączyły tryb sklepowy-ależ to jest denerwujace... tryb po znalezeiniu instrukcji udało sie wyłączyc to Aliśka pomajstrowała cos przy kablu i nie mamy kablówki... co za majster z tego mojego dziecka...:wściekła/y::-D
nocka taka sobie ale lepiej niz wczesniej....
 
Witam.;-)
Dziewczyny co tak pusto....na prawdę nam forum przymiera z deka:-(

Dzisiaj pierwszy raz odśnieżałam samochód! Młody frajdę miał rano jak zobaczył. O psie nie wspominając ta wpadła w jakiś szał:szok: na porannym spacerze z radości!!!!:-D

I u nas choróbsko zawitało:-(. Mały w nocy kaszel przez co płakał. Teraz już katar się pojawił i pokasływanie. Starszy też podejrzanie kaszle. Mam nadzieję, ze szybko to ujarzmimy i nie zrobi się z tego znowu miesięczny maraton.:dry:
Po południu jakoś zaliczymy lekarza, bo w domu pustki już z lekami.

Miłego dnia
 
Dzień dobry,

nie chce narzekać, bo ostatnio przez te choróbska mam wrażenie że tylko piszę same narzekające posty :-p

napiszę tylko, że w nocy nie mogłam oddychać przez nos i mi wysuszyło gardło :wściekła/y: i rano obudziłam się prawie bez głosu :-D
Na szczęście po wypiciu herbaty trochę mi przechodzi :p
Dziś dzwonię do gina i zapytam o to co mogę brać, bo nie mogę dopuścić, żeby mi do końca wysuszyło gardło bo zejdzie mi na krtań :/

A Maksa musimy powoli przestawić na tryb ponownego spania nocnego we własnym łóżeczku, bo z tym stworem to się nie da spać razem ! On ma chyba robaki w tyłku :sorry2: to co wyprawia w dużym łóżku, to przekracza wszelką granicę, nie muszę dodawać, że my ( a raczej ja, bo mąż jest niewzruszony) nie możemy spać :wściekła/y: Dziś podejmę próbę odzwyczajania go, mam nadzieję, że się uda, bo widzę, że leki zaczęły działać i lepiej się czuje, to może i powróci do spania w swoim łóżeczku :p

Miłego dnia :)
 
hej

biało!!! szok! jak dziwnie:)

zaraz lecę po kawkę bo zawsze jak czytam o tych waszych kawusiach to mi ślinka cieknie:)

dziś kolęda:///

Moja córa dzisiaj w nocy (około drugiej - jak już spałą w naszym łóżku) się przebudziła i wyszła sobie z pokoju. Podreptała do Matiego i chciała go obudzić:dry: S. usłyszał małego człowieka i zainterweniował, a ten mały szaleniec dostał ataku śmiechu dosłownie, że tata ją nakrył:sorry2:

krolcia współczuję choroby! Oby lekarz zaradził i szybko młody wrócił do zdrowia!
ainah & za powrót do zdrówka!
yvona nooo to niezłą masz pomocnicę:) Taka złota rączka;-)
 
Ostatnia edycja:
krolcia chcemy zrobić moim rodzicom na 35. rocznicę ślubu prezent (razem z bratem i siorką) mysleliśmy o wykupieniu im jakiegoś romantycznego noclegu w fajnym hitelu/zajeździe z kolacją, szampanem itd. Myślałam o karczmie rzym, ale to trochę lipa bo jak będą chcieli gdzieś wyjść na spacer to tam nie ma gdzie:/ chyba że do schroniska dla zwierząt:dry: bo tam blisko dość... potem o bohemie ale za 600 zł jest oferta dla zakochanych (nocleg, płatki róż, romantyczna, kąpiel, basem sauna, śniadanie i masaż i nie ma nawet kolacji. Za kolację chcą 200 zł dodtakowo) potem karczma chełmińska (tez oferta dla zakochanych)i tam za 500 zł są dwa noclegi, śniadania, jedna kolacja. Tylko co oni w Chełmnie będą robić przez prawie 3 dni? Znasz jakieś fajne miejsca niedaleko?
 
Nie bardzo się orientuję. Samo Chełmno jest zabytkowe, to ładne małe miasteczko, byliśmy tam kilka razy u kumpla no i to miasto zakochanych:tak:. Zawsze 14 lutego jest tam wielka feta z tej okazji. Ponoć jest w ogóle jakaś trasa dla zakochanych. Restauracyjki, alejki parkowe itp. Mogę zapytać tego kolegi, który tam mieszka co poleca.:happy2:
 
CZesc,
lewdo zyję, niestety nas tez choróbsko dopadło, mały ma katar i kaszle:/
a co za tym idzie budził się w nocy z płaczem chyba z 50 razy. myślałam że zwariuję:/
a teraz taka z niego maruda...

Aniah na gardło w ciąży możesz ssać chlorchinaldin czy jakos tak - ja jak chorowałąm na gardło w ciąży to to brałam, coś tam działa, ale w ciazy można ( mimo iz na ulotce - tradycyjnie pisze zeby skonsultowac sie z lekarzem).

Olcia co ta Twoja mała Oliwka taki nocny marek? :)
 
reklama
hej
Moja córa dzisiaj w nocy (około drugiej - jak już spałą w naszym łóżku) się przebudziła i wyszła sobie z pokoju. Podreptała do Matiego i chciała go obudzić:dry: S. usłyszał małego człowieka i zainterweniował, a ten mały szaleniec dostał ataku śmiechu dosłownie, że tata ją nakrył:sorry2:
buahaha... chyba sama bym sie zaczela smiac

Hello
Antylopka mój na razie nie gryzie tfu tfu :-( Ja tez byłam bita,gryziona i drapana przez starsza o rok siostrę :/
a ja gryzlam w obronie. Kiedys w Pewexie (pamietacie te epoke) ugryzlam dziewczynke podobno do krwi, bo mi wyrywala mojego umibionego misia Basie. zolza mala!!
 
Do góry