reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Witam ponownie,
my po kontroli nie najlepiej, myślałam ,że już jest dobrze, ale osłuchowo nie dobrze więc mały musi brać antybiotyk do piątku i w piątek znów do kontroli. ehhh, żeby mu przeszło.
Aluśka super że wynik histopatologiczny ok. Zdrówka dla dziewczynek.
Gosia gratuluje sukcesu ze spaniem Mikołaja.

Zmykam spać
dobranoc
 
reklama
Hej!
Wpadam na sekundę, poczytać co u Was.
Gufi - a wybyłam do stolycy polansować s trochę:-D Znaczy, kurs mam specjalizacyjny. Do piątku, ehhh. Jeszcze tylko 3 dni... A pochwal się tą torebką od męża:tak: Lubię oglądać torby, a jeszcze bardziej je kupować:tak::-D Taki ze mnie torebkowy świr.

Olcia - padłam, Oli to ma wyobraźnię:-D Przypomniało mi się że mój też lubi w nocy się śmiać, tyle, ze przez sen:tak:

Yvona - hehe, dobre i mnie dobrze znane :-D wszelkie awarie kabelkowo-komputerowe to u nas norma, dotychczas destrukcyjna działalność naszego synka kosztowało nas ok 600zł. Strach się bać:no:

Krolcia, Ag, Aluśka, Ewwe - zdrówka dla chorowitków!

Ainah - ja Ci polecam mrożone maliny z sokiem, najlepiej prawdziwym - trochę to niedoceniane, ale naprawdę pomaga:tak: Możesz też stosować syrop pyrosal - działa lekko p-zapalnie.

Aluśka - to dobrze, że to tłuszczak, powiedz czy lekarz oglądał Martynkę lub pytał się czy ma jeszcze gdzieś takie zgrubienia? W pewnym schorzeniu pojawiają się na łokciach, kolanach, nadgarstkach lub paluszkach. No i dalej utrzymuję, ze powinna być skierowana na badania np do CZD, bo ona zdecydwanie za często choruje:no:

Oj, późno, pora spać, bo jutro znowy trza sie wcześnie zwlec na wykłady:dry:

Dobrej nocki!
 
Witam nocna porą ;-)
Tak sobie próbuje nadrobić tych kilka dni, ale chyba zbyt zmęczona jestem, bo nie zapamiętuje co czytam;/
Jedyne co to mi wpadło Chełmno ;-) Chodziłam 3 lata do liceum w Chełmnie i powiem szczerze, że zimową porą to nie ma tam co robić. Zresztą w cieplejszych miesiącach też nie bardzo. No chyba, że nie będą wychodzić z pokoju rodzice ;p Jedyną atrakcją jest muzeum w ratuszu i kilka knajpek. Także nie polecałabym bym ;-)
I jeszcze ta Twoja Oliwcia Olcia! Pocieszne dziecko masz w domu! U nas Hub też nad ranem wychodzi z łóżeczka i przychodzi marudzić o mleko....wolałabym, żebym wziął przykład z koleżanki i chociaż z usmiechem mnie witał o 4 rano ;-)
Aluśka super, że to nic groźnego!
I widzę, że sezon zachorować w pelni, więc stąd zmykam, żeby się nie zarazić ;p
Coś mnie opętało znowu i siędzę oglądam "Chirurgów" ;-)
Zdrowia chorującym!
 
Witam z poranną kawką.;-)

Noc niczego sobie, biorąc pod uwagę chorobę i wczorajszą histerię:dry:. Coraz częściej mały przesypia noce bez pobudek:tak:.

Starszak za to kaszle coraz mocniej i zastanawiam się czy jutro i w piątek już go nie przetrzymać w domu:hmm:. W przyszłym tygodniu organizują dzień babci i dziadka więc wolałabym, żeby się wykurował.
Pogoda jak zwykle przygnębiająca...mimo wszystko
udanego dnia;-):happy:
 
hej kobitki:)
wczoraj bylismy na szczepieni, Adam oczywiscie dyskutowal z lekarka i zywo gestykulowal, a ona zachwycona. jednak dzieci ze starszym rodzenstwem sie inaczej rozwijaja. Wazy 10,4 kg ( 0,8 kg niz Wiki na roczek!) i mierzy 78 cm (1cm wiecej niz Wiki na roczek). Smieszne mi sie to wydaje, bo Wiki urodzila sie dluzsza a lzejsza niz on, a w przeciagu pierwszego roku sie wszystko odwrocilo.

aluska - no ciesze sie ogromnie ze wrocilas do nas, bo sie denerwowalam. Diagnoza jest, dziewczynki na lekach - to dobrze. tylko , jak cristalrose juz pisala, mysle ze doglebna diagnostyuka by sie przydala, bo moze zaoszczedzic wiele zdrowia Martynce i nerwow Tobie.
ag - aby juz sie chorobsko skonczylo!

CZY jest jeszcze maluszek ktory nie bral antybiotyku? (poza moim, odpukac w niemalowane!!!)


Gosia - zabawa super propozycja, ale ja Ci powiem, ze nienawidze podrozowac na zmeczucha!!
 
witam

tym razem z KAWKĄ:)
noc w miarę tzn z pobudką (standardowo około 2:confused:) ale bez niespodzianek, nocnych wędrówek itp

aluśka no to kamień z serca! Dobrze, że to tłuszczak.
antylopka Oli już dostawała antybiotyk i to nie jeden niestety:baffled:
cristal to Ty torby a ja buty. Mam niezłą kolekcję, ale i tak za każdym razem jak jestem na zakupach to pierwsze kroki kieruję do obuwniczego:-)...i do perfumerii...co prawda brak pracy trochę okiełznał mą butkową namiętność, ale kiedyś sobie odbiję ten okres posuchy:-D
buzc dzięki kochana za informacje! Już zdecydowaliśmy że rodzice jadą do Sopotu. 100 zł drożej ale też bogatsza oferta no i w końcu nad morzem, a że jako,ś specjalnie daleko nie mamy to pasuje.

Oli ostatnio ma bardzo słaby apetyt. Czy wasze dzieci też jakoś mniej jedzą? Po kilku łyżeczkach obiadku/kaszki itd wypluwa zawartość paszczy i kiwa główką że nieee...za chiny nie wepchnę jej wtedy kolejnej łyżeczki...
 
witam się mało co nie dziubiąc nosem w klawiaturę... jakaś mega senna jestem ostatnio, przysnęłam po śniadaniu oglądając TV, w tym czasie mała bawiła się na podłodze, i dorwała e stołu komórkę, no i mądrala wysłała 3 smsy do tatusia (mam go zapisanego jako nr domyślny, ufff) ale jak ona to zrobiła żeby w każdym z smsów posłać buźkę
Olcia u nas ostatnio też jest ogromny problem z jedzeniem, apetyt niby powrócił, ale nic poza lekiem a kaszą maluśka nie chce do dzioba... kombinuję na różny sposób, ale robi się wredna, wybiera z buzi wszystko co tam już przemleła i wyrzuca na podłogę, mam nadzieję że jej to szybko przejdzie...

Aluśka strasznie się cieszę z dośc pozytywnego wyniku histopatologicznego, teraz pozostaje tylko wzmocnić jakoś twoje córcie
Ainah i jak tam zdróweczko?
Krolcia może na prawdę lepiej niech ten piątek nie idzie Mati do przedszkola, by dla babci i dziadka był zdrowiutki
Ag no szkoda że musi maluszek brać antybiotyk... ale to nie koniec świata
Antylopka no właśnie fajnie Ci a raczej Twojemu synkowi że jeszcze nie musiał brać antybiotyku, wyraźnie wam służy to francuskie powietrze, moja córcia niestety też zaliczyła już raz antybiotyk

zdrówka kochane życzę i miłego dzionka!
 
antylopka mój Mikołaj jeszcze nie brał antybiotyku (tfu tfu):-D
póki co to tylko 2 razy był przeziębiony (odpukać)

zrezygnowaliśmy z tej zabawy. właśnie dlatego, że też nie chcemy lecieć po imprezie. ale jak się znajdzie coś fjnego tydzień wcześniej to pójdziemy na pewno :-)

tak w ogóle dzień dobry.

wrublik a ty sobie śpij ile się da :-)
 
moja Oli właśnie spałaszowała kilka ptasich mleczek:/ podczas, gdy ja wyjmowałam pranie z pralki. Faktycznie jakoś dziwnie cicho się zrobiło w pokoju. A ona buszując po szafce ze słodyczami natrafiła na otwarte ptasie mleczko:-D oto co zastałam:
DSC02394.jpgDSC02399.jpg
 
reklama
Ech. Zadzwonili z przedszkola, że Mateusz nie wygląda ciekawie:-(, jest ciepły i zasnął podczas czytania bajki. Fajnie....:baffled: A tak coś czułam dziś rano..

Będzie trzeba po niego jechać wcześniej, ale najpierw aptekę zaliczę w tej sytuacji.:-(
 
Do góry