reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Hejka też z kawusia....
Idę Was podczytać bo dawno mnie nie było, ale nie wiem czy sie uda bo juz młoda leci ze stosem ksiażek,obsesja ostatnio:angry: w nocy mnie obudźcie to Wam wszystkie bajki wyrecytuję:-D
 
reklama
bez kawusi (czekam na kolezanke) za to z goraca czekolada sie witam w ten jakze zimny poranek!! u nas dzis tegoroczny rekord, o 8;20 byly 2°!! mrozno jak nie wiem, no a mlody oczywiscie w taka pogode jak tylko przejedzie kawalek wozkiem to od razu spi:-/
 
Hello no to pospałam dzisiaj,obudziłam sie po 9 nie licząc 2 pobudek w nocy i ubierania Miko o 7 do babci,ale mimo wszystko i tak spoko :-) Teraz czekam az wanna sie napełni,kapanie odkurzanie,zrobię jeszcze schaboszczaki i do roboty :-)
 
hej hej!
witam ze słoneczkiem!

Missi kciuki nadal trzymamy, a Ty jak tylko będziesz mogła od razu daj znać jak i co ! choć mam nadzieję że za niedługo napiszesz nam radosne wieści że wszystko spoko
Hejka też z kawusia....
Idę Was podczytać bo dawno mnie nie było, ale nie wiem czy sie uda bo juz młoda leci ze stosem ksiażek,obsesja ostatnio:angry: w nocy mnie obudźcie to Wam wszystkie bajki wyrecytuję:-D
no to masz fajnie, nie zawsze będziesz musiała mieć książkę w rękach by coś poczytać :-D moja córa młodsza jeszcze do książek owszem chętnie, ale raczej pod względem targania i strzępienia w kawałeczki... więc raczej nadal bazujemy na obrazkowych kartonowych...
bez kawusi (czekam na kolezanke) za to z goraca czekolada sie witam w ten jakze zimny poranek!! u nas dzis tegoroczny rekord, o 8;20 byly 2°!! mrozno jak nie wiem, no a mlody oczywiscie w taka pogode jak tylko przejedzie kawalek wozkiem to od razu spi:-/
no coś ty taaaki ziąb? hehe a u nas było -6, no ale gorąca czekolada w taką pogodę mmmmmm... dałaś mi myśl, chyba idę do kuchni
Hello no to pospałam dzisiaj,obudziłam sie po 9 nie licząc 2 pobudek w nocy i ubierania Miko o 7 do babci,ale mimo wszystko i tak spoko :-) Teraz czekam az wanna sie napełni,kapanie odkurzanie,zrobię jeszcze schaboszczaki i do roboty :-)
jejku ja też tak chcę, długo pospać i wnet mieć wszystko w domu porobione :sorry: a jeszcze do roboty... miłego dzionka!!!

moja maluśka bawi się ze sobą w pieska, rzuca przed siebie jakąś zabawkę i biegnie za nią, łapie i znowu rzuca... czyżby mam z nią się zabawić a aportowanie? :rofl2::eek:
 
hello

krolcia
nie yorki tylko dwie chichuachuy czy jak to się pisze długowłose :) musze poszperac jakies foty to wkleje :)

u mnie ciąg dalszy niewiedzy... wczoraj m≥ówiłam wam że jednego kierownika wziął do biura i dał propozycje... wszyscy obstawiają że zaproponował mu że połącza dwa działy a on zostanie zdegradowany do zastępcy kierownika i ma to przemyśleć... poniekąd po rozmowie z nim tak włąśnie wywnioskować można było. więc z dwóch mojego m i pewnego marka , marek wie ze u niego ni sie nie zmieni to teraz oytanie co zrobi z krzychem... czy tez zaproponuje degradacje czy wywali bo coś musi zrobic cud by był jakby zostało jak jest... no więc mamy nadzieje ze dzisiaj juz jest ostateczny dzien i się wszystkiego wyjasni... krzychu sam ma powedziec dyrowi zeby juz dal spokoj i mu powiedział bo przecież cąły czas nerwowo jak nie wiem :no: krzysiek to iegunke dzisiaj z rana mial ztych nerwow a nie pamietam w ogole kiedy ostatnio cos jadł ... tylko faja za faja wykonczy się w koncu...:crazy:

dyro ponoc zwleka bo nie chce zadnych zmian ale wiadomo gora narzucila wiec trzeba... jedno wiemy najlepiej napewno moj m nie da sie zdegradowac... juz kilka lat jest managerem i ne ma zamiaru w papierach sie uwsteczniac i ja go popieram:tak: damy sobie rade jakos z reszta jakby sie udało ze by zostal jak jest to moze kredyt pod koniec roku i mieszkanie bysmy wzieli ? ehhh mam nadzieje ze bedzie dobrze choc mam zle przeczucia....:-(
 
Praca, praca... u mnie też się niewesoło porobiło, bo niż demograficzny i uczniów coraz mniej... Szkoły trzeba łączyć w zespoły a jak mniej uczniów to i mniej nauczycieli potrzeba, więc wygląda na to, że czekają mnie wakacje w PUPie ;) Niby jest nadzieja, że będziemy pracować ale ten nasz dyrektor to taki wiarygodny, że niestety niczego nie jestem już pewna.
Zobaczymy... może faktycznie już czas na zmianę :)
 
hejcz
wszedzie teraz kryzysy jakies są i widac to po robocie... nie dosc ze wszystko drozeje to jeszcze ludzie prace traca:no: ja to czekam na smsa albo tel jak na szpilkach.. maz od pol godziny jest w pracy i cisza narazie nawet na ssmy nie odpowiada... ale juz mu glowy nie zawracam bo moze u dyra siedzi albo cus.. ehh
 
hehehe Wrubliku tak tak pobaw sie w aportowanie :D oczywiscie Ty rzucajaca mala jako przynoszaca. Ona juz chodzi?

Arlenka jest cudowna ale dlaczego nie bawi sie sama dluzej niz 5 min? jak nie spi to nie mam czasu na nic, jak spi to musze nadrabiac, nawet zjesc nie moge bo siedzi z buzia w moim talerzu a nigdy nie jestem w stanie uchowac ogorkow i pomidorow na kanapkach, wyjada, nawet jak ma swoje w misce :O Mississ tu jedna laska przywiozla takiego pieska. porazka... w sensie wyobraz sobie jak on sie czuje w tym klimacie :/
Mala pozostaje wam tylko czekac, jesli sie spelnia -twoje przeczucia(na moje to ludzi zawsze takie dopadaja) to mysle ze sobie poradzicie tak czy siak.
 
reklama
missis trzymaj się! Idźcie z Jaśkiem na sanki to czas szybciej zleci i skupisz się na czymś innym.
Niże, wyże porażka czy nie, pracy nie będzie od września ;) ale dam radę...
A mi coś rano w kręgosłupie strzyknęło i cała szyja sztywna, do połowy pleców BÓL a tu przede mną trzy godziny zajęć z przedszkolakami...
 
Do góry