reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Kurcze ale się porobiło:-(.
Niż demograficzny ehe:confused2:! Tylko dlaczego w związku z tym nie ma miejsc w przedszkolach:wściekła/y:!!!! Puści ludzie nikt nie patrzy w przyszłość, że zaraz wejdzie do szkół wyż i dla odmiany szkoły będą zapchane i klasy po 40 uczniów!!! Pustaki prorodzinne k...a mać!:wściekła/y:

Missi dlaczego ja cały czas byłam święcie przekonana, że Ty masz yorki miniaturowe:eek:? Co mi się uwidziało?:eek::eek:

Sarka jak biznes? Całą parą już?
 
reklama
krolcia
nie wiem :-D;-)

salomi
no wyobrazam sobie, moje w zime prawie nie wychodzą bo to psy bardzo drobne i strasznie szybko marzną nawet wnocy i w lato pod kolderka spia gdy upaly są :happy: moje kochane maleństwa !!!

hejcz
sanki... musze kupiec je najpierw :) w ogole to napewno kupie juz niedlugo ale takie z pasami jak znajde :eek: jestem po nocce i po 4h snu jutro mnie to samo czeka wiec na swieze powietrze by mi sie przydalo wyjsc...

kurcze dyro siedziw biurze i se nawija z kier. regionalnym i dale jnicnie wiadomo... :crazy: w ogóle to mi lapek zaraz siądze bo zasilacz mis ie zepsuł... bede odcięta od swiata a do mcbooka zasilacze drooooogie jak nie wiem :wściekła/y:
 
Krolcia, ja uczę w szkole ponadgimnazjalnej więc to trochę inny przedział wiekowy niż przedszkolaki ;) Niestety sytuacja zmieni się na naszą korzyść dopiero około 2019 roku, więc tak jak mówisz, wtedy kiedy obecne przedszkolaki i początkowe klasy podstawówki dotrą do gimnazjów...
A propos braku miejsc... Trzymajcie kciuki,żeby od lutego Igor dostał się do żłoba :)
 
hehehe Wrubliku tak tak pobaw sie w aportowanie :D oczywiscie Ty rzucajaca mala jako przynoszaca. Ona juz chodzi?

nie chce się puścić :-D chodzi przy meblach, do niedawna raczej pełzała po żołniersku bardzo zwinnie i szybciutko, a od kilku dni przywidziało się jej jednak raczkowanie... uwsteczniła się? bo już więcej chciała chodzić niż pełzać, no ale ona idzie swoim torem więc może tak po prostu ma...
no i mamy po wczorajszych marudzeniach 7 zębola, pozostała jeszcze ostatnia dwójeczka

Tunia witaj z powrotem!:-)
 
o nie wlasnie uswiadomilam sobie ze Arlena nie ma dolnych 2 :O czyli jezcze to.. grr

Wrublik Arlenka nie chodzi samodzielnie takze :D ma balkonik i trzyma sie mebli, widze ze ma jeszcze slabe nozki wiec niech cwiczy sobie :D za to podnosi je do buzi jak gimnastyczka i wacha z upodobaniem :O wacha tez nogi kota :O
oounia jenyyy jak Ty jua nosisz :O po kim ona taka duza :D maz tez szczuply tylko wysoki dosyc wiec pewnie po nim, a z niespaniem,,, nooo wiem cos o tym

Mississ i co?? aa pewnie pad laptok,,,

Hejcz ja zapisalam mala do przedszkola(nie ma zlobkow) od sierpnia i trzese tylkiem o miejsce bo jest po ok 20.30 miejsc w kazdym (wiek od 0-5) :O a q okolicy jest 7, wybralam 5, w tym 2 ze zwierzatkami typu kucyki, swini miniaturki, kozy i morskie swinki :D bardzo bym chciala by poszla d
 
salomi
i nic narazie... jutro ma byc decyzja tak powiedzial... normalmnie juz 2 razy wymiotowalam tak sie denerwuje ... moj maz chce przyjac degradacje... sama juz zglup[ialam. ja bym najego miejscu nie wziela i 5 mies wypowiedzenia by mial i napewno w ciagu tych miesiecy by prace znalazl... ja sie moge zalozyc ze jak do goscia z jednym dzialem podepna 2 dzialy krzyska i moj krzys ma by jego zastepca to i talk bedzie mial te sae obowiazki co jako kierownik teraz bo jedna osoba tego nie ogarnie i co tyle samo obowiazkow a mniej kasy bo pewnie z 500-700 zl mu odetnie ... masakra jedna wielka... wole ja isc i siedziec w pracy wiecej godzin i przyniesc wiecej kasy niz zeby on zarobil o 700 zl niej bo wtedy z wro bedzie,my musiel;i zrezygnowac...

trzymam zasilacz w dziwny sposob reka i noga zeby zasilal i jak puszcze to bedzie koniec chwile tak posiedze zeby go choc troche naładowac

boze jakie mam nerwy...:no::-(
 
Matko Missi toż to nie ludzkie normalnie:szok:! Mógłby choć powiedzieć "słuchaj chyba będę musiał Cię zwolnić bo góra nakazała ale jeszcze walczę o Ciebie, albo będę musiał zdegradować czy coś":crazy:. To już by człowiek wiedział na co się nastawiać a tak?:crazy:
 
mi sie nawet nie chce juz kometowac tego wszystkiego... mam dość poprostu :-( chce zeby mial prace ale nie chce zeby go tak potraktowali... byl kierownikiem od dobrych 6-7 lat teraz co zdegraduja go od tak a on na to pozwoli bo sie boi ze pracy nie znajdzie... damy sobie rade jakoś nie ?? ja bym nie dała się tak potraktować choć wiem że jest się nad czym zastanawiac bo chcielibysmy w koncu ten kredyt na mieszkanie wziac i jak zostanie na stale jak jest teraz to ok tylko jak onbnizy o tyle kasy co sie obawiamy to napewno sie nie zgodzi... jeszcze 200 zl ok ale nie wiecej niech spada

ja nie rozumiem jak on takw ogole moze robic ... powiedzial ze wszystko ogarnie i w poniedzialek nas poinformuje tzn ich a co zrobil ?? swinia jeden... poprostu mam ochote mu oczy wydrapać agggrr:angry::-(
 
Missi a mówisz że jest szansa 5 miesięcy przepracować bez degradacji z wypowiedzeniem? to ja myślę że na prawdę nie warto papiery psuć, bo jak mu dowalą pracy za dwóch, to i tak będzie szukał lepszej pracy... a w tych 5 miesiącach będzie mógł znaleźć coś lepszego
trzymam kciuki żeby już jutro raniutko w końcu powiedzieli jak i co!
 
reklama
wrublik
to jest tak. jak ma umowe na stałe to ma 3 miesiace wypowiedzenia a jak przy okazji likwiduja stanowisko to zwieksza sie do 5 miesiecy wypowiedzenia. tzn to jest tak ze od razu przestaje pracowac ale przez 5 miesiecy jeszcze dostajke normalna wyplate rozumiesz? tak ostatnio jak jeszcze w elektrowni pracowalismy mial 3 miuesiace wypowiedzeni bo na stale ale bez likwidacji i dostawal 3 miesiace wyplate a po pierwszym miesiacu siedzenia wdomu znalazl ta prace i w sumie dwa miesiace dostawal dwie wyplaty :) wiec luz tylko pytanie czy sie znajdzie prace tak?? teraz jest ciezko bo jest wszyscy koszta tna ale mam nadzieje ze on znajdzie i naprawde wolalabym zeby sie nie zgodzil na to i nie psul sobie papierow jak to bedzie wygladalo jak bedzie kiedys szukal pracy ?? kierownik kierownik i nagle z-ca kierownika jakby jakies wykroczenie zrobil ze go zdegradpowali... ale ons ie boi ze pracy nie nzjadzie... ja sie boje naklaniac go bo jesli bedzie ze nie znajdzie tej roboty ?? to bedzie wszystko moja wina... i badz tu madrym...

kurde nie laduje znowu ehh szlak mnie jakis trafi i wyrzuce tego kompa przez okno zaraz
 
Do góry