reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
ale jestem zrabana :baffled: Ala wczoraj wieczorem dostala goraczki i 2 razy w nocy musiala brac nurofen. dzis jeszcze w dzien opiekunka jej dala, ale teraz jest ok. i w nosie jej troche furczy. wydaje mi sie, ze to znowu zeby ...

a z pozytywnych rzeczy, to dzis zarezerowowalam domek nad jeziorkiem w sierpniu na 2 tyg :)))))
mississ - dobrze, ze wszystko sie wyjasnilo. i chyba w sumie nie jest zle ;-)

sarka - moja tez bucikow nie miala, ale kupilam jej w internetowym sklepie bartka za 69,95. jakby co, to podaje link
Sklep internetowy sklep.bartek.com.pl :: T-91504/773
 
witam
ja kupiłam buciki w CCC fajniutkie nawet bo moja ostro chodzi i w wózku od dawna nei chce spokojnie siedzieć....
gufi zdrówka
ja też zostawiłam Paulinke dzisiaj w domu,,, maż pójdzie z nia do lekarza bo jej kaszel mi się nie podoba... no a jutro muszę ja jakoś puścic do przedszkola bo przecież Dzien Babci... no ale zobaczymy jak ją lekarka oceni...
 
Hejka.;-)
Chłopaki jeszcze śpią.
Kawa prawie wypita, jakoś weny mi dziś brak.
Tyle rzeczy bym chciała w domu zrobić(z roślinami) a przy dwójce się nie da...Może w przyszłym tygodniu.:tak:
 
hellou!
a ja jeszcze w piżamie :p
nie chce mi się nic robić
wczoraj przyszły wielorazówki, mam już je przeprane, dziś już będziemy testować
jeny za pół godziny moja Anulka będzie miała występ na dzień Dziadków... oby tylko jej poszło dobrze
Gufi zdrówka dla malusi!
Krolcia dołącze do Twojego leniuchowania!
coś komuś jeszcze chciałam, muszę wrócić bo mnie pamięć zawodzi....
 
Przebrałam już pokój chłopaków. Kuuupa zabawek w odstawkę poszła:tak:. Aż dziw ile :szok: he he. Pójdą już na sprzedaż albo do oddania.


Chcę przeprowadzkę Beniaminowi jeszcze zrobić ale to grubsza sprawa:confused2:. Chyba jednak idzie wiosna mimo wszystko, mam jakoś taki dziwny zapęd, żeby roślinkom żywot poprawić:tak:. Niestety ostatni rok wegetowały, zaniedbane bidulki.:sorry:
 
moja Paulina zgrzytała-odrobaczałam ale dalej jej sie to zdarza.... nie wiem dlaczego moze trzeba by wymaz z kupy zrobic to by sie całkowicie wyjasniło?

U nas też zrobiliśmy ostatnio rodzinne odrobaczanie- bez żadnych badań. W sumie jak dziecko chodzi do przedszkola żłobka, do piaskownicy to ciężko czegoś nie złapać. My robiliśmy profilaktycznie. Po odrobaczaniu Olek gwałtownie przytył- co najmniej 1-1,5kg w miesiąc. Nie wiem czy to zbieg okoliczności bo i skoczył ze wzrostem 3 cm czy przez pozbycie się "robaków" bo w stolcu nic nie widziałam:eek:
 
hej:)
wypilam rano podwojne espresso ale juz jego moc sie skonczyla, cos czuje...
pojde na obiadek i druga sobie strzele przed zebraniem o 14, bo moglabym tam jeszcze zasnac, upsss........
gufi - o kurcze, ja jestem na etapie ferii zimowych, bo Migotka jedzie na narty i szukam jej kombinezonu i kasku. Letnie wakacje to oczywiscie sierpien, ale o szczegolach to jeszcze nie mysle... Pewnie Polska, ale ja bym tez chciala troche odpoczac i gdzies wyjechac sie wygrzac. (w zasadzie abys ie wygrzac to nie trzeba stad wyjezdzac, ale plazy mi trzeba)
 
reklama
Cześć dziewczyny
no to ja już po imprezce, dziś skończyłam 31 lat :). Mały padł jak nigdy a na mnie czeka sterta naczyń w kuchni:confused2:. Jakie tu pustki dzisiaj :(. MY kupiliśmy Mateuszowi w cocodrillo fajne butki, niedrogie za 48 zł z jakimś tam c-tex'em ( może nie przemokną ), ale uwaga rozmiar 24:szok:. Jak nic mój syn ma stopy po tatusiu ;). Buty mamy a tu śniegu znowu nie ma :(.
Jutro mają wpaść koleżanki na ploteczki :).
Zdrówka chorowitkom życzę
Idę do tej kuchni z lampką winka ;)
pozdrawiam :)
 
Do góry