reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
Ag przede wszystkim spóźnione życzenia!!
48zł za butki mówisz, ja mmam kupon na 50zł do Bartka, ale po tej zniżce to i tak butki wyjdą droższe niż w innym sklepie bez zniżek :p

Witam się pośniadaniowo, ale u nas śnieżyca, znowu drogowcy nie zdążą ze sprzątaniem dróg :dry:
 
Dzień dobry.;-)
Mały jakiś niespokojny dziś w nocy, pojękiwał.
Na szczęście ten koszmarny tydzień się kończy.

Mateusz dla odmiany wczoraj zaczął kaszleć, a jeszcze na antybie:dry:. Grrr. Dostał syrop i w sumie mu przeszło. No zobaczymy.

Miłego dnia
 
oj Krolcia małemu to na pewno ząbki dokuczały, a Mati to może ostatnie podrygi choroby by już na karnawał był zdrowiusieńki!
ale u nas śnieżyca... mąż dzwonił że pół godziny spóźnił do pracy bo był w korku... no bo przecież drogówka zaskoczona została zimą...:no::nerd:
 
hej mamuchny:)
w koncu piatek, a to juz prawie weekend, tym bardziej ze ide dzis popoludniu na spektakl z przedszkolem Wiktorii, wiec 3 godziny wczesniej koncze, yupiiii!!!!!!

boli mnie troche brzuch, troche podbrzusze.... nie wiem co to:(

powiedzcie mi, czy Wasi partnerzy zalozyliby (nosili, bo raz zalozony sie nie liczy) sweter z kaszmiru?? sliczne meskie swetry mam na oku, w roznych kolorach. Sa milutkie jak pupcie naszych niemowlakow (nieoszczypane cytrusami, gabriella :-p ), ale moj jak uslyszy slowo kaszmir, moze byc problem...
Krolcia - stawiam na zeby, u nas to samo!! nawet nie do ze sie budzi, ale sie meczy, nie moze zasnac, gryzie przez sen co popadnie piszcac i miauczac ponadprzecietnie. Wczoraj pomogl Advil (to taki lek na ibuprofenie, pediatra mi go dala m.in. na trudne zabkowanie) i to mu pozwolilo zasnac spokonie na okolo 4 godziny. Potem to juz byla masakra do samego rana!!!!
 
ag
wszystkiego co najlepsze !!!!!:-)
spoznione o jeden dzien ale szczere :)

w mojego jaska jakis diabel wstąpil... przyszłam po nocce 12 godzinnej do domu polozylam sie spac o 6:45 a on juz mnie obudzil o 8:30:wściekła/y: no przeciez myslalam ze nie wiem co mu zrobie ... zazwyczaj spi do 10 wiec jakos w miare wysypiam ale do 8:30?? chodze jak zombiak a dzisiaj znow nocka... czekam na opiekunke ma przyjsc na dwie godziny to poloze sie i przespie.... nie wiem tylko iedy ja zrobie zaliczenie na platwormie uczelni a do soboty do 15tej mamy czas tylko ja w sobote po nocce spie 5 godzin i do pracy znow... :eek:
 
reklama
U nas to raczej nie zęby. Ot gorsza nocka i tyle.
Antylopka, mój nosi swetry zrobione przeze mnie.

Missii a co to za praca, ze tak nockami musisz zapierdzielać? Taki męczący tryb...
 
Do góry