reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku,
by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem,
By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój
a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem.
By prezenty ucieszyły każde smutne oczy,
by spokojna przerwa ukoiła złość
By Sylwester zapewnił szampańską zabawę,
a kolędowych śpiewów nie było dość!


Wesołych dziewczyny!
:happy2:
 
reklama
I od nas:-)
Wszystkiego naj w Nowym Roku! Spełnienia marzeń, również tych głęboko ukrytych. Znalezienia skrawka nieba i bliskiego serca, które będzie to niebo dzielić.

Niech ten rok nada życiu nowych smaków, słodyczy pocałunków i pikantnej zabawy.
 
Cześć babolki.
Wiem,wiem,nie było mnie tu rok czasu.
Na wstępie chciałam pogratulować nowych bobasków i tych jeszcze nie wyklutych:-)

Ja niestety przez ostatni rok miałam piekło w swoim życiu,przemoc,rozwód.Teraz wychodzę powoli na prostą.
Jak znajdę chwilę czasu to poczytam was troszke żeby być na bieżąco.
Buziaczki:tak::-)
 
Dałam rade,teraz jestem na wyłączność dla maluchów.

Brakowało mi was bardzo ale nie mogłam się pozbierać,nawet teraz nie wierzę że mając trzydzieści lat jestem po rozwodzie:no:no ale mój były mąż pokazał jaki jest i co potrafi dopiero po urodzeniu Sebula. Ale dzieciaki zdrowe,starsza poszła jako 6latka do szkoły i świetnie daje sobie radę,młodzian jest pełen energii,uwielbia swoją opiekunkę,a ja pracuje by móc utrzymać siebie i dzieci bo mój były wyjechał za granice i nie mam od niego nic.
 
A powiem ci że na nikogo nie liczę. Jestem sama z maluchami i jest dobrze. Przed rodziną udaje że jest wszystko ok,do tej pory nikt nie zna prawdziwego powodu rozstaniai i tak jest lepiej. Jeśli chodzi o zdjęcia to wstawie na prywatny:-)
 
reklama
Do góry