Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Kochana ja pare dni czułAm a później ponad dwa tyg nic...Okropnie Wam zazdroszczę ! U mnie nadal cisza... ale wiem, że muszę uzbroić się w cierpliwość !
Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Mój d czul juz pod reka z dwa czy trzy razy. Tylko to.zalezy jak moje dziecko chce bo czasem sie lenihej u mnie maly juz tak kopie ze widze na brzuchu wypuklosci,jak mi jezdzi nozkami..boze jestem w takim szoku,to takie dziwne uczucie i widok.. rano jak sie budze i zjem sniadanie to tak reaguje i w nocy jak sie juz poloze.. teraz tez czuje ze sie wierci <3 cudowne uczucie!!! a jak u was z ruchami? czujecie? widzicie?
moj tez i robil oczy jak 5zl z niedowierzaniemMój d czul juz pod reka z dwa czy trzy razy. Tylko to.zalezy jak moje dziecko chce bo czasem sie leni
Napisane na HUAWEI Y330-U01 w aplikacji Forum BabyBoom
Czy to mozliwe ze moge juz wysoko dzidzie czuc?moj tez i robil oczy jak 5zl z niedowierzaniema to dopiero przedsmak tego co maly bedzie wyczynial
![]()
wiesz, u mnie zalezy jak siedze/leze..jak siedze to czuje tak w okolicach jajnikow a jak leze to na lini z pepkiem nawet troche nad.. i wali mi po lewym boku ciagle ;DCzy to mozliwe ze moge juz wysoko dzidzie czuc?
Napisane na HUAWEI Y330-U01 w aplikacji Forum BabyBoom