reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

i jeszcze przyjaciolka mi dowalila, ze jej kolezanka robila do konca 8 miesiaca i nic jej nie bylo a mi sie zachciewa l4, nie wytrzymalam, napisalam co mysle, najwyzej strace przyjaciolke, w pipie to mam!!!! kuzwa zero szacunku
Też robiłam do końca poprzednich ciąż
Dobrze się czułam a moja praca nie była fizyczna. Moim zdaniem nie należy się przejmować gadaniami innych. Ja teraz mam wolne a moja siostra od 6 tyg ciąży na L4- (pracuje w sklepie) i jakby ktoś coś powiedział to bym powiedziała co o tym myślę. Nie przejmuj się. Ja się cieszę, że mogę teraz z dzieciakami czas spędzić- mają wakacje :)

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez zakładałam,że będę pracować prawie, że do końca, bo zawsze dużo energii i w ogóle siedzenie w domu było dla mnie przygnębiające...I co? Tez od ok 7tc na l4, a wszystko z powodu tych cholernych wymiotow, w życiu nie spodziewałabym się, że tak silny organizm jak mój okaże się tak słaby przy większej ilości hormonow itd...

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Hwj laski dawno mnie nie bylo ale to dlatego, ze ogarnaimy wyprawke do konca jezdzilismy wybierac lozeczko dwa dni nam zajelo myslenie efekt lozeczko firmy Piętrus które później ma zdejmowany i bok i szczebelki podobno dzieciom wtedy łatwiej zalapac spanie w duzym lozku bez rodzicow tak zapewnial nas pan w sklepie no coz zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie ;)
Mysle jeszcze nad materacem nie chce kokos gryka i teraz pytanie lepsze lateka kokos czy lateks z jysk ten termoelastyczny drozszy ... sama juz nie wiem i rodzicow jak mieszkalam mialam lateka termoelastyczny i wysypialam sie za wszystkie czasy doslownie nic mnie nie bolalo musze poczytac co lepsze...
 
Hwj laski dawno mnie nie bylo ale to dlatego, ze ogarnaimy wyprawke do konca jezdzilismy wybierac lozeczko dwa dni nam zajelo myslenie efekt lozeczko firmy Piętrus które później ma zdejmowany i bok i szczebelki podobno dzieciom wtedy łatwiej zalapac spanie w duzym lozku bez rodzicow tak zapewnial nas pan w sklepie no coz zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie ;)
Mysle jeszcze nad materacem nie chce kokos gryka i teraz pytanie lepsze lateka kokos czy lateks z jysk ten termoelastyczny drozszy ... sama juz nie wiem i rodzicow jak mieszkalam mialam lateka termoelastyczny i wysypialam sie za wszystkie czasy doslownie nic mnie nie bolalo musze poczytac co lepsze...
My też zamówiliśmy łóżeczko tej firmy :) chcieliśmy tez komodę, ale wycofali z produkcji :| podpinam sie do pytania odnośnie materaców, może doświadczone mamy mają jakieś sugestie :)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
hejka

My mamy materac Havea piankowy i jestem zadowolona.

Dziś juz pogoda fajniejsza, choć rano było chłodno.
Wczoraj miałam okrutne wzdęcia, dziś nie do końca dobrze się czuję, pocieszam się że piątek i długi weekend będzie, a potem w przyszłym tygodniu jakoś idę do lekarza wziąć chorobowe.

Miłego czwartku
 
Ja tez zakładałam,że będę pracować prawie, że do końca, bo zawsze dużo energii i w ogóle siedzenie w domu było dla mnie przygnębiające...I co? Tez od ok 7tc na l4, a wszystko z powodu tych cholernych wymiotow, w życiu nie spodziewałabym się, że tak silny organizm jak mój okaże się tak słaby przy większej ilości hormonow itd...

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Miałam dokładnie to samo! Planowałam prace jak najdłużej, ale przez wymioty, które całkowicie wykluczyły mnie z życia musiałam pójść na zwolnienie od 8 tc... Czysta masakra... Ale nałożyły mi sie tez na siebie dojazdy 1,5h w jedna stronę i stresująca praca... Jakikolwiek stres tylko pogłębiał problemy z wymiotami, a dojazdy przy tym jak wymiotowałam po 10 x dziennie tez nie były dobrym pomysłem, zwłaszcza, ze jeździłam samochodem, bo komunikacja to najpierw muszę dojść 10 min. na przystanek i autobusem podjechać 15 min., potem pociągiem 45 min., potem tramwajem kolejne 15 i kawałek dojść do pracy... Czysta masakra i 1,5 h jest wtedy kiedy wszystkie środki transportu mam zaraz po sobie i nic sie po drodze nie popsuje...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hwj laski dawno mnie nie bylo ale to dlatego, ze ogarnaimy wyprawke do konca jezdzilismy wybierac lozeczko dwa dni nam zajelo myslenie efekt lozeczko firmy Piętrus które później ma zdejmowany i bok i szczebelki podobno dzieciom wtedy łatwiej zalapac spanie w duzym lozku bez rodzicow tak zapewnial nas pan w sklepie no coz zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie ;)
Mysle jeszcze nad materacem nie chce kokos gryka i teraz pytanie lepsze lateka kokos czy lateks z jysk ten termoelastyczny drozszy ... sama juz nie wiem i rodzicow jak mieszkalam mialam lateka termoelastyczny i wysypialam sie za wszystkie czasy doslownie nic mnie nie bolalo musze poczytac co lepsze...

Ja zamówiłam ten materacyk, bo ma bardzo dobre opinie i do tego rekomendacje Instytutu Matki i Dziecka

Link do: BADUM.pl / MATERAC PREMIUM BABY – AERO 3D OPTIMA



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry