reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Dzisiaj go ulozylam na noc w pozycji odciazajacej uklad oddechowy i dziecko spalo , obudzil sie kilka razy, ale jak go kladlam w takich pozycjach zasypial w kilka sek.:-(

A jaka to pozycja?
Bardzo mizliwe ze jest tam jak piszesz. A z tymi terminami to skandal!!! prywatne wizyty koniecznie nie ma co czekac jak sie z dzueckim Tak zle dzieje
Na dziecko zawsze "pojda Te odkladane oszczednosci" to tam w temacie wczorajszego odkladania kaski.
 
reklama
Dzień dobry

Ja właśnie siedzę w poczekalni na badaniach. Przede mną obciążenie glukozą. Wish me luck ugh :/

Zuzanna a może przerośniety migdał? Trzymam kciuki za synka i zdrówka mu życzę

Jadwiga trochę niefajnie oceniać kogoś nie znając sytuacji. Jeśli chcesz wyrazić swoje zdanie to formuuj inaczej swoje posty. Ja przynajmniej poczułabym się dotknięta takowym. Jestem pewna że każda z nas wie że rozwarcie to nie przelewki i żadna nie ryzykuje w takiej sytuacji latając za wyprawką

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Wlasnie wracam z laboratorium, zawiozłam próbkę na posiew moczu tylko teraz zobaczyłam ze torba lniana w której miałam pojemnik jest lekko wilgotna, tylko sie zastanawiam teraz czy złe zakręciłam npojemnik, wydawało mi sie ze sprawdzałam dwa razy czy to dlatego, ze wytarłam nią szybę w samochodzie, bo była rosa na niej [emoji12] kurde juz raz miałam te badania do powtórzenia, ja dziękuje zeby trzeci raz przez własne gapiostwo jechać z tym samym.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jaka to pozycja?
Bardzo mizliwe ze jest tam jak piszesz. A z tymi terminami to skandal!!! prywatne wizyty koniecznie nie ma co czekac jak sie z dzueckim Tak zle dzieje
Na dziecko zawsze "pojda Te odkladane oszczednosci" to tam w temacie wczorajszego odkladania kaski.
My nie z tych co czekaja, szukam alergologa z instytutu , do ktorego mamy jechac, od 4 miesiaca przerobilosmy ich kilku z naszego rejonu i porazka, jeden mnie nazwal histeryczka i na dzien dobry powiedzial ze dziecko nie jest chore bo nie wyglada na chore.
Gdybym czekala na nfz nie wiem czy moje dziecko by teraz chodzilo, mowilo.
Pozycja ułatwiająca oddychanie u takiego malucha to jedynie wysokie ułożenie albo na brzuszku z poduszka pod brzuszkiem tak zeby glowa byla troche nizej , ta jest trudna do utrzymania zwlaszcza w nocy i co rusz sie budzilam i patrzylam czy nic mu nie jest.
Po 9 zaczne dzwonic i szukac jskiegos.terminu , bo i prywatnie trzeba czekac.
 
Zuzanna a może przerośniety migdał? Trzymam kciuki za synka i zdrówka mu

cb7wugpju04jz4q8.png
.

To tez moj mial. Ale wtedy dziwcko chrapie I na usxy tez idzie.
To juz niestety przerabialismy. Synek miał ciagle chrypke i tzw sapke, najpierw nam wmawiali ze ma wiotkosc krtani,.a pozniej ze 3 migdal. Wiec jest zdiagnozowany, ze ta dolegliwosc mu nie dokucza. Okazalo sie ze ma alergie na wklad kokosowy w materacyku wiec to tak dla zainteresowanych dlatego go nie.polecam, bo niby antyalergiczny , a.jest wrecz przeciwnie.
 
Czyżby chodziło o gbs? Ale to się robi po 35tc dopiero i w żaden sposób nie zagraża dziecku w czasie ciąży a ewentualnie dopiero przy porodzie. Dowiedz się najpierw co to i czy jest konieczność tego antybola - po co siebie i dzidziusia wyjaławiać? Gbs po łacinie to streptococcus agalatiae.



Tylko Matunia86 pisze o bakteriach w kanale szyjki macicy a nie w moczu.

Co do szyjek to miałam badaną ostatnio w 21tc - było ok, i 2 dni po badaniu dostałam infekcji grzybiczej. Więcej sobie nie dam tam grzebać :p

Co do wyprawki to mam fotelik po młodszej córce, większość ciuszków do 3 miesiąca, śpiworek do fotelika i wózka, tummy tub i to by było na tyle... na resztę przyjdzie czas w październiku :D



Współczuję sytuacji z synkiem i rzyczę wytrwałości. Oby czas w szpitalu szybko minął.



Antybiotyk na grzyba? Wow

Oczywiście że antybiotyk na grzyba, nawet na ulotce leku pisze, że jest na grzybicę.
W pierwszej ciąży też go uzywalal ( no ale mnie w szpitalu zarazili w 27 tyg ciąży)
 
Nystatyne mam 2 razy w tyg bo mi szybko nawraca Grzybek, beznadziejna mam florę bakteryjną (niby od częstego mycia bo nie zdąży się odbudować).
 
reklama
Do góry