reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Co za dzień. Rano o 7 w przychodni na pobraniu krwi. Świat ludzi 70/80+ Później odbiór posiewu - wyniki ok :) grzybków itp. brak. Dalej instytut matki i dziecka - mały zapisany na echo serca ( lekarz nadgorliwie dał skierowanie, bo na połówkowym ciężko było zbadać). Mąż rajdowiec! Na osłodzenie dnia dostałam perfumy :) W rewanżu będzie kolacja. Wracam do pracy! Oby do weekendu!

Lux, oby do 1września!! :) wreszcie upragniony wypoczynek. Solidaryzuję się z Tobą i też idę na L4.

Miłego dnia mamy :)

Ja też mam nadzieję, że po urlopie już nie wrócę. Teraz tylko liczę, że uda mi się wbić do gina w ostatniej chwili przed urlopem i urlop zmienię na L4...
 
A ja jutro idę do szkoły :D cieszę się jak głupia, bo przynajmniej z domu wyjdę i się z koleżankami na ploty spotkam. Po radzie mam ginekologa, wezmę już zwolnienie, bo mają kogoś na zastępstwo, a nie mogą z kobitką umowy podpisać dopóki ja zwolnienia nie rzucę, a sama byłam w takiej sytuacji i zdaję sobie sprawę jaki to stres... mimo wszystko, jeśli ktoś nie ma jeszcze umowy to jest niepewny tego co się wydarzy, bo wiadomo przecież, że różnie bywa. Mój M. idzie do pracy na całą dobę jutro, wróci dopiero w piątek rano, więc tym bardziej mi się przyda taka odskocznia od siedzenia przed telewizorem i wyjście do ludzi. No i jutro oficjalnie zaczynamy z Zośką 26 tydzień! Juhuuu! ;) Ależ ten czas leci... czytałam ostatnio historię bliźniaczek urodzonych właśnie w 26 tygodniu i dzięki temu jest mi jeszcze raźniej. Przetrwałyśmy najgorsze, kobitki! :) Teraz nasze dzieciątka mają dość duże szanse na przeżycie, gdyby nie daj Boże się coś złego wydarzyło. To dobre wieści na środowy wieczór ;)
 
prawie dzis umarlam z glodu:((( o 11:25 zamowilam sobie obiad i mial byc za godzine, o 12:45 zadzwonilam ponownie i pani powiedziala ze oddzwoni za chwile bo musi skontaktowac sie z kierowca...o 12:59 zadzwonilam ponownie i pani powiedziala ze nie udalo jej sie dodzwonic do kierowcy ale juz dawno wyjechal... o 13:20 dostala obiad z paragonem wydrukowanym o godz.13:00 !!! brak slow. do tej pory boli mnie glowa ktora zaczelam mnie bolec z glodu ok 13... prawie sie poplakalm z glodu. Gdyby pani o 12:45 powiedziala prawde to bym zrezygnowala bym pojechala na pizze albo do sklepu po bulke i po sprawie. Zaznaczam ze zamowilam danie dnia...:((( NIECH ICH MYSZY ZJEDZA!!!

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
prawie dzis umarlam z glodu:((( o 11:25 zamowilam sobie obiad i mial byc za godzine, o 12:45 zadzwonilam ponownie i pani powiedziala ze oddzwoni za chwile bo musi skontaktowac sie z kierowca...o 12:59 zadzwonilam ponownie i pani powiedziala ze nie udalo jej sie dodzwonic do kierowcy ale juz dawno wyjechal... o 13:20 dostala obiad z paragonem wydrukowanym o godz.13:00 !!! brak slow. do tej pory boli mnie glowa ktora zaczelam mnie bolec z glodu ok 13... prawie sie poplakalm z glodu. Gdyby pani o 12:45 powiedziala prawde to bym zrezygnowala bym pojechala na pizze albo do sklepu po bulke i po sprawie. Zaznaczam ze zamowilam danie dnia...:((( NIECH ICH MYSZY ZJEDZA!!!

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Współczuję...to teraz takie małe dramaty ciężarnych :) trzeba mieć zawsze coś w torebce na czarną godzinę

Napisane na HTC Desire 510 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Co do apetytu to do tej pory dopisywał, a dzisiaj po tej glukozie muli mnie strasznie i jem z musu. Na szczęście badania z grubsza OK, tzn cukrzycy nie mam, mocz w porządku, tokso nie mam. Niestety feroplex nic mi nie pomaga, hemoglobina zatrzymala się na 9,5. Ale może dobrze, że nie spada.
 
Do góry