reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Dziewczyny czy wy tez macie takiego lenia? No normalnie nic mi sie nie chce[emoji14]Zrobilam liste rzeczy ktorych mi jeszcze brakuje I musze sie zmobilizowac zeby pozamawiac co nieco[emoji14]Jutro wizyta u gina, ciekawe ile wazy moj łobuz :D Widze, ze wszystkie walcza kreatywnie z dekoracjami :D super czekam na efekty :D To ja wam pokaze jaki dywan zrobilam[emoji14]
1477335581-1d1mld.jpeg
1477335599-1d1mld.jpeg
Swietny! Matko jaka ty zdolna jestes.
Ile go robilas? Materialu pewnie w ciul ci poszlo [emoji44][emoji44][emoji44][emoji44]
SZACUNEK

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Iza może trochę coli, jakieś ziółka?

Piękny dywan, ja mogę tylko pomarzyć, krótkodystansowiec ze mnie.

Creativo pupa w górę i leż. Mi też dziś trochę twardnieje. To pewnie przez pogodę.

Chyba jednak dostałam to ubezpieczenie, bo wysłali pismo i tak z niego wynika. Język urzędowy mnie powala. Odesłali mężowi papiery o ubezpieczenie na dzieci a na mnie wysłali, że chcą to samo. Parodia. Mieli odesłali i znowu im wysłać.

Mąż pojechał po łóżeczko. Jupi coraz bliżej koniec.
 
Lenam ciesz się ze pobierał ci to lekarz, bo w moim przypadku mają mi pobrać wymazać w laboratorium. Kurcze no, przeciez to bardzo krepujace będzie dla mnie.
 
Spokojnie, jako konsument w transakcjach na odległośc masz prawo odstąpić od umowy a oni mają psi obowiązek zwrócenia Ci pieniędzy.


Jak mnie wkurzają tacy ludzie! "Nie jego problem" - właśnie że JEGO problem! A to że sobie pokasował, to NIE TWÓJ problem! A kasę tak czy ianczej na Twoje żądanie MUSI oddać. Jeśli oczywiście dzecydujesz się na zwrot.



Oooo jak za mną grefrut chodzi od wczoraj. W Lidlu nie było a nie chciało mi się nigdzie indziej wybierać.



Super wieści. Ile tylko ten Maluszek musi przejsć, kurcze ciągle operacje. Nie wpsominając o Rodzicach. Ale grunt że Zuch chłopak i wszystko zmierza ku dobremu!

Dziewczyny mam małą zagwostkę. Dostaliśmy "w spadku" po maluchu łożeczko z materacem. I tak się zastanawiam, czy kupować materac nowy, czy może zadowolić się tym. Pytam pod kątem tych robali, wilgoci i innych różnych świństw, o których pisalyście. Czy może wystarczy porządnie wyprać pokrowiec, założyć prześcieradełko takie nieprzemakalne antyalergiczne i będzie ok?
Zdecydowanie kupiłabym nowy materacyk. Dziecko na materacyku spędza naprawdę większość czasu w pierwszym okresie życia. Na tym nie ma co oszczędzać. Lepiej kupić kilka ciuszków mniej, a zamiast tego nowy materacyk. Ja mam po moim starszym materacyk, co do którego mam pewność, że nie był obsikany ani nic i był zmieniany niedawno, bo właśnie ten gryka-kokos mi spleśniał, a mimo to zastanawiam się czy nie kupić nowego.

Aha któraś pytała
[emoji254]
Maciuś ma jeszcze jedną operację zaplanowaną na jelitka.
Jeżeli z oczkami okaże się wszystko dobrze to obejdzie się bez powtórnej operacji. [emoji254]
Ojej ile on bidulek musi tych operacji przejść. No ale tyle przetrwał, to i tą kolejną da radę.

A ja o dziwo mam tylko 107, choć wydaje mi się, że już jestem ogromniasta.

2tabl wieczorem zawsze bo podobno w nocy sie lepiej wchlania

thgfflw1k3inkyc3.png
Ja mam 3 x dziennie po 2 tabletki Magne b6.

Jezu całą noc Olka wymiotowala.. posciel zmienialam chyba z 5 razy, zabrudzila prawie wszystkie reczniki, masakra.. nie spalam bo wymiotowala co 5 minut, a ona nie panowala nad tym przez sen i dwa razy by mi sie udusila bo obrocila sie na plecy i zaczela wymiotowac.. w koncu wzielam ja do siebie do lozka bo przeciez juz nie mialam sily chodzic. Brzuch mnie bolal, skurczy dostalam, kregoslup mi odmawial posluszenstwa. I tak dobrze ze byl maz to mi pomagal.. Zasnelam dopiero o 8 jak Ola wstala i ogladaly bajki z Olivia, mąż z nimi siedzial a ja musiałam odespac troche.. Teraz juz lepiej, brzuch nie boli, ale boli mnie zoladek, zarazilam sie jednak od corek :(

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję nocki. U nas też ciężka, bo synek się budził z płaczem przez zatkany nos, ale nie było aż tak źle jak u Ciebie. O 1 wzięłam go do nas do łóżka i jakoś dotrwaliśmy do rana.
Mam nadzieję, że wirus odpuści i ta noc już będzie spokojna.

Dziewczyny potrzebuje pomocy z racji tego, że to moje pierwsze dziecko sama nie wiem co robić..
Koleżanka 12.10 urodziła synka i zaprosiła nas do siebie, ale kompletnie nie wiem co mogła bym kupić dla małego Bartusia.. chciałabym coś co się przyda .. odpadają kocyki, i zabawki ..i tu moje pytanie pomożecie mii ???? kompletnie nie mam pojęcia.. myślałam już o karcie podarunkowej np. do Smyka aby mamcia sama mogła zdecydować co wy na to ?
Myślę, że karta podarunkowa to fajny pomysł. Albo po prostu zapytaj co by chciała.

Creativo kciuki . A regukarne Te skurcze? Jak odstepy miedzy skurczami sie zmiejszaja to porod sie zaczyna.
Oby przeszlo

Izul szpital w domu wspolczuje ale juz sezon chorobowy czas start

U mnie oczywista oczywistosc ze tez. H goraczkuje bardzo na 17 jade z Nia do lekarza. E chodzi I mu zimno.
M nie ma kilka dni. Przepraszam ale nie dam rady Was czytac. Jutro mam doktorka I tez wyniki cholestazy I zeby Nic nie wyszlo Bo ja nie mam jak do szpitala lezec .
Trzymam kciuki za jutrzejsze wyniki.

Ja po wymazie. Tak jak poprzednio. Mam GBS dodatni
A z czym się wiąże w trakcie porodu dodatni gbs?

Powiem wam, że mnie lekarz zaskoczył. Spodziewałam się gbs pochwy a ten.... I tu i tam zaglądał!! :o takie oczy miałam.
No niestety właśnie tak jest z gbs. Ja też dziś miałam tą wątpliwą przyjemność.

Ale sie zle czuje :( dziewczyny.. tyle odpoczywalam a zamiast byc lepiej to sie gorzej czuje.. czekam na meza, wroci za poltora godziny. Dziewczynki śpią juz. A mnie boli brzuch :( Nie mam skurczy cale szczescie, ale boli mnie doslownie od dolu do gory.. podbrzusze, brzuch, jelita, zoladek.. :(

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj współczuję :sad: Najgorsze, że nie wiadomo jak sobie w takiej sytuacji pomóc.

A ja dziś byłam rano w Lidlu i kupiłam te reklamowane kozaczki dla synka. Dostanie je od prababci na urodziny, bo ma w piątek, a imprezę robimy w sobotę. Nie wiem tylko jak to będzie, bo młody kaszle i ma katar. nebulizujemy się i zarzywamy syropki i mam nadzieję, że mu przejdzie, bo jeszcze zanim impreza urodzinowa i urodziny, to w czwartek ma pasowanie na przedszkolaka. Żeby tylko szybko było lepiej.
A ja się załamałam totalnie. Jeszcze w lipcu zamówiłam łóżko piętrowe 3 osobowe do pokoju dziecięcego i miało być w ciągu 2 do 5 tygodni. Minęły już miesiące, a łóżeczka dalej nie ma. dzwonię tam co parę dni, a oni mnie zbywają, że już w następnym transporcie itp. No kurde, ja chciałam przenieść synka do nowego łóżka na kilka tygodni przed porodem, żeby sobie nie kojarzył, że młodszy brat zabrał jego łóżeczko... Teraz zaczęłam szukać gdzie indziej tych łóżeczek, ale nie ma zbyt wielu takich łóżeczek jakie sobie wymyśliłam, a jak są, to termin dostawy zaczyna się od 2 tygodni. Wkurza mnie coś takiego, bo ja rozumiem, że gdybym zamówiła to łóżeczko w ostatniej chwili to mógłby być problem z dostarczeniem na czas, ale ja je zamówiłam ze 3 miesiące temu! Zapamiętajcie sobie Meble BOGART nie polecam!!!
 
Dziewczyny a jak mi twardnieje brzuch gdzies na 10/15 sekund Ale zadnego bólu przy tym nie czuje to jest zagrożenie wcześniejszym porodem czy to tak ma byc? Dodam. ze moja szynka ciągle bez zmian długa i zamknięta
 
U nas zmiany zmiany i nerwy. Prawdopodobnie będziemy chcieli zeby murarz zwrócił nam zaliczke i szukamy innego murarza. Ehh ja już mam dosyc tej budowy. Plusem jest jednak to ze teść wraca za granicę dopiero od stycznia bo teraz nie ma pracy i to on zajmie się pilnowaniem budowy.
 
reklama
Do góry