reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

A ja nie śpię juz od 2giej. Mecza mnie skurczybyki. Leki / kapiel. Odstepy juz co 4-5minut ale dość krótkie 15-20sekund z tym ze coraz silniejsze i nie poloze die. Chodzę siedzę
A H ma zapalenie oskrzeli
Kurcze kochana.Oby przeszly.
Trzymam mocno kciuki.
Teraz to co raz jakas bedzie miala takie cyrki. Ehhh o bysmy dotrwaly.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I ja od 6 nie spie. I buszowalam w kuchni bom kuzwa glodna.
Ale nie chcialam chlopakow pobudzic I meza bo jeszcze mial pol godziny spania przed praca. A bida ostatnio ma Duzo zlecen I zmeczony.wiec wzielem banana I wskoczylam do wyra.
Tak czy siak skonczylo sie tym ze I tak go obudzilam bo slyszal jak jem mu nad uchem [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Tak wiec wstal szybciej. No I zrobil mi sniadanko przed wyjsciem do pracy.
No Kocham go !!! [emoji7]

Upiekl buleczki [emoji7] ( tutaj sa gotowe w takich tubach.wyciagasz kroisz na czesci I do piekarnika na 15 min ) Fakt nie narobil sie ale jak milo bo mi nawet tego by sie nie chcialo zrobic.a jak pieknie pachnie w domu [emoji7]


1477377015-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ostatnio mam coraz więcej problemów psychicznych. Zaczynając od tego,że zaczynam się bać porodu i generalnie życia z dzieckiem kończąc na tym,że zwariowałam juz który szpital wybrać. Mam do wyboru 3. Jeden to ten gdzie chciałam rodzic od początku ale dowiedziałam się ostatnio, że tam po cc kobieta leży z dzieckiem lub bez na sali poporodowej 4-6h i dopiero po tym czasie może przyjść maz czy mama. Drugi to ten popularny, tam męża mam od razu po porodzie, dzieko dostane na 2 godziny i później dopiero po prysznicu. A trzeci, ten którego nie brałam pod uwagę, to ten gdzie maz może być przy cc, potem od razu on dostaje dziecko a mnie jak zszyja to razem z nimi jedziemy do sali. I co ja mam zrobić. .. co wybrać. .. co jest ważne? ??? Czy po cc obecność męża natychmiast jest ważna? Czy może będę tak zmęczona, zajęta dzieckiem ze nie zauwaze tych kilku godzin bez męża? Mamuski po cc, Doradźcie proszę...

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
moje zdanie: cc to operacja. dla mnie nie ma sensu i potrzeby zeby ktos poza lekarzami byl przy operacji. Moim zdaniem te pierwsze 2 godziny to i tak ani dziecka nie przystawisz ani nic innego nie zrobisz poza lezeniem w polsnie wiec nie jest to kluczowe. Wiec bralabym ten szpital gdzie maz moze byc po 2 godzinach. Ale wiesz to tylko moja logika.
Ja tylko rozkazalam mezowi ze gdyby jednak miala cc (poki co sn) to jak mu wybiosa dziecko to ma rozpiac koszule i trzymac na golej skorze. W moim szpitalu nie mozna byc przy cc i nie ma odwiedzin na sali ale podobno po cc zwlaszcza jak jest w dzien robia wyjatek i ktos moze z toba byc dokad sie nie spionizujesz. w nocy razej tylko na godzinke lub dwie a potem wyganiaja meza i dziecko czesto zabieraja na kilka godzin.

ja mam tez jazdy w glowie teraz. przede wszystkim szybko sie denerwuje i wszystkich ochrzaniam. maz jakos daje rade.

jak ja mam liczyc ruchy jak moja Zosia ani drgnie dzis rano? A w nocy ladnie kopala i nawet mialam kilka pierwszych malych skurczy

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Ja ostatnio mam coraz więcej problemów psychicznych. Zaczynając od tego,że zaczynam się bać porodu i generalnie życia z dzieckiem kończąc na tym,że zwariowałam juz który szpital wybrać. Mam do wyboru 3. Jeden to ten gdzie chciałam rodzic od początku ale dowiedziałam się ostatnio, że tam po cc kobieta leży z dzieckiem lub bez na sali poporodowej 4-6h i dopiero po tym czasie może przyjść maz czy mama. Drugi to ten popularny, tam męża mam od razu po porodzie, dzieko dostane na 2 godziny i później dopiero po prysznicu. A trzeci, ten którego nie brałam pod uwagę, to ten gdzie maz może być przy cc, potem od razu on dostaje dziecko a mnie jak zszyja to razem z nimi jedziemy do sali. I co ja mam zrobić. .. co wybrać. .. co jest ważne? ??? Czy po cc obecność męża natychmiast jest ważna? Czy może będę tak zmęczona, zajęta dzieckiem ze nie zauwaze tych kilku godzin bez męża? Mamuski po cc, Doradźcie proszę...

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana zalezy co jest dla ciebie wazne.
Ja bylam chyba w kazdej z wymienionych przez ciebie sytuacji.
Patryk jak rodzilam ze wzgledu na to ze byl malutki trafil do inkubatora. Maz w tym czasie tez w szpitalu ale po swojej operacji. Do glowy dostawalam co sie dzieje z moim dzieckiem. Chcialam go zobaczyc I wogole. No ale niestety nie dalo rady. Tak wiec ja swoje dziecko widzialam doslownie przez 5 minut a pozniej dopiero nastepnego dnia jak Sama sie wymknelam na pietro wyzej gdzie maly lezal. Mimo iz bylam zmeczona po cc kurde nie moglam zasnac I tak sie meczylam krecac glowa ( czego nie wolno Robic zreszta) . To bylo okropne .
Filipa jak rodzilam maz stal pod sala operacyjna. Dostal malego od razu a mnie zszywali itp . Niewiem ile czasu Dokladnie minelo od kiedy mnie przewiezli ale mimo wszystko znowu czulam sie odsunieta od tych pierwszych wspolnych chwil. Ch9c tym razem czulam sie pewniej bo wiedzialam ze maz nie spuszcza oka z malego. No ale tak bardzo chcialam byc z nimi. Pozniej maz byl z malym. Podawal mi go i mna sie opiekowal. Tym razem tez nie zasnelam. Nie moglam sie na nich na patrzec. Zreszta te emocje nie pozwolily mi spac.

Teraz juz jestem tak napalona ze maz bedzie ze mna ze jezeli cos pojdzie nie tak to chyba popadne w jakas depresje.
Dla mnie np to bardzo wazne aby on byl z nami od pierwszych chwili. Wiem ze jemu tez bardzo na tym zalezy.
Chce aby uczestniczyl jezeli daja mu taka mozliwosc od poczatku do konca.
Niewiem to moje zdanie.
Ty kochana moze masz inne wartosci które sa dla ciebie wazniejsze.


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, a wiec tak znow sie nie wyspalam...
zrobie dzis pozyteczna rzecz i wypiore reczniki, caly kosz :D
Mozecie napisac jakie laczki, kapcie do szpitala na pobyt po porodzie sa najlepsze?
 
Aha odnosnie ruchow, moj caluska noc szalal, ale nie nie smyral, on sie mocno rozpychal i tak do rana, co sie obudzilam to dawal czadu...teraz juz zaczyna wariowac...czy to dziecko kiedykolwiek spi??? jestem okopana caluska
 
Hej laski a ja sie pochwale, ze w nocy bylam na ip a co kto mi zabroni [emoji14]
Tak szczerze wystraszylam sie bo znow mialam skurczr i to silniejsze w dodatku wyzej bo promieniowaly na wysokosci pepka. Zrobili ktg, pozniej lekarz mnie badal pytal co i jak zrobil usg posprawdzal wszystko. Powiedzial, ze wg niego nic sie nie dzieje i nie grozi mi porod przedwczesny a te tabletki mam brac tak jak gin zalecil i powinno sie to uapokoic. Dodal, ze powinnam prowadzic spokojniejszy tryb zycia teraz. Wrocilam o 1 w nocy do domu ale spokojniejsza. Dzis juz troche lepiej mala kopie mocno luby rano wyszedl z psami wiec nie musze sie przesilac. Poki co troche mnie podbrzusze boli no ale ledwo co wstalam. Byla jeszcze jedna dziewczyna ktora poronila :( ...

Emilka juz wazy 2kg !

thgfflw1k3inkyc3.png
 
reklama
Hej laski a ja sie pochwale, ze w nocy bylam na ip a co kto mi zabroni [emoji14]
Tak szczerze wystraszylam sie bo znow mialam skurczr i to silniejsze w dodatku wyzej bo promieniowaly na wysokosci pepka. Zrobili ktg, pozniej lekarz mnie badal pytal co i jak zrobil usg posprawdzal wszystko. Powiedzial, ze wg niego nic sie nie dzieje i nie grozi mi porod przedwczesny a te tabletki mam brac tak jak gin zalecil i powinno sie to uapokoic. Dodal, ze powinnam prowadzic spokojniejszy tryb zycia teraz. Wrocilam o 1 w nocy do domu ale spokojniejsza. Dzis juz troche lepiej mala kopie mocno luby rano wyszedl z psami wiec nie musze sie przesilac. Poki co troche mnie podbrzusze boli no ale ledwo co wstalam. Byla jeszcze jedna dziewczyna ktora poronila :( ...

Emilka juz wazy 2kg !

thgfflw1k3inkyc3.png
jesli bedzie boec to jedz a co! lepiej pojechac niz wyrzucac sobie, ze cos sie dzialo a sie nie zaregowalo
 
Do góry