reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Też o tym czytałam i mam nadzieję, że ma to odniesienie do rzeczywistości :) ja nawet przez sekundę nie pomyślałam, że pies będzie stanowił jakiś problem, wręcz przeciwnie, mam bardzo przyjazne psom otoczenie, spacery to będzie dla nas czysta przyjemność. Jedyna rzecz to mieć na uwadze pierwsze spotkanie naszych "dzieci", trzeba wszystko wcześniej ustalić :)
Najdziwniejsze jest to, ze takie pytania padaja od osob ktore psow nie maja a ci ktorzy maja jakie kolwiek zwierze to w ogole jakby tematu nie bylo hihi

thgfflw1k3inkyc3.png
 
reklama
No właśnie jak dzwoniłam do położnej i mówię że termin w grudniu, to też mi już coś wspominała, że ma nadzieję, że przed świętami się wyrobię [emoji6] Też myślałam o domu narodzin, ale chyba cykor jestem[emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja już 3x zmienialam decyzje [emoji14] ale kurcze te warunki kuszą, potem, że można tam dłużej zostać, nawet mąż może pójść spać z Tobą w jednym łóżku i nie wyganiaja... Idę na żywioł ;)
 
nablonki plaskie 5-7
krwinki biale L 50-70
krwinki czerwone E 2-5
no i znow bakterie, ale nic nie piecze, nie boli, nie wiem o co chodzi
Leukocytow masz w pierony, ja bym gnala do lekarza i posiew robila bo mj to na infekcje wyglada i to powazna i mozesz dziecko zarazic (ja tak mialam ze Ola sie zarazila i urodzila sie z dwiema poważnymi bakteriami w tym kliebsiella pneumoniae esbl+ ).

Ja tez czekam teraz na wyniki moczu bo mi z kolei sie nie podoba ani ilosc ani kolor :/

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ojj tak!!
I pieluche używane albo brudne ubranko wcześniej do domu mąż może przynieść aby z zapachem pies się oswoil - podobno pomaga.
Ja swojego pieseła przyzwyczajam do zmian. Wkładam do łóżeczka i wozka płaczacy telefon, daje obwachac każdy nowy przedmiot Młodego. Chodzę z płaczącym betem po domu. Dobrze, że nikt obcy mnie nie widzi, bo pomyślałabym, że wariatka[emoji23]. A też będę dawała pieluche lub ubranko do obwachania ze szpitala zanim wrócimy do domu. Zobaczymy jak będzie się zachowywał.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, witam... o ile w dzień nadal nie czuje ze jestem w ciazy tak w nocy nie moge sie przekrecac juz. A najlepsze jest To ze ten mój brzuch taki czarodziejski, widzę że rosnie troche albo kształt mu się zmienia a mam dopiero 90 na wys pepka. Nie wiedziałam że kiedykolwiek przyjdzie taki czas w którym powiem że 90 cm w pepku to Moze za mało ha ha.

Lenam ja bardziej niż nierozpoznania odejścia wód bardziej się boję nierozpoznania odejścia czopa. Jak to w ogóle wyglada?

Jade dzisiaj do super pharm mam nadzieję że został nam choc
Różnie. Ja mam taką galaretke podbarwiona lekko na taki kklor kawa z mlekiem. Takie to geste i paskudne [emoji23] ale moze tez byc z niteczkami krwi, lub nawet bardzo krwisty. Mi na razie po trochu odchodzi.
Pamietam jak przy Olivi mi czop przy porodzie dopiero odszedl, a wlasciwie pielegniarka go wyciagnela po badaniu szyjki i sie strasznie wystraszylam bo byla taka gruda cala we krwi, i mnie uspokajaly te pielegniarki ze to normalne ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej. Ja sie nie wyspalam przez córcie.. w nocy mialam skurcze, okropnie mnie bolal brzuch i modlilam sie zeby nie urodzic. Skurcze byly raz co 15 minut, raz co 5 minut, potem zas co 15 az ustaly i zasnelam na chwile. Rano zawiezlismy mocz moj i dziewczgnek na badania i z Ola do lekarza pojechalismy. Dostala jakies syropy i mam nadzieje ze przejdzie. Oprócz wymiotów zaczela bardzo kaszleć i katar ma, wiec moze sie to w koncu wyleczy po lekach. Olivi tez wzielam recepte na jej leki do inhalatora, bo juz ktoras noc ma ataki astmy nocami i musze zadzialac silniejszymi srodkami..
Zaplacilam w aptece 221 zl.. babka az dala mi w gratisie preventic, sama byla przerazona kwotą jaka mi wyszła haha [emoji23][emoji23]
Aha, przez te skurcze nocne znow odlazlo troche czopa :/
Jeszcze tydzien, zeby wytrzymac jeden tydzien jeszcze. A potem najlepiej nastepny i nastepny.. eh..


Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Izula, zdrowia dla dziewczynek. A Ty zaciskaj nogi i dużo odpoczywaj[emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry