reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Aaaaa ale york czy labek ? U nas też nie ma zachwytu dziećmi, z reguły boi sie ich i ucieka, jak wyciagaja rękę to potrafi warknac (ale to znak z jego str, że obawia się bliższego kontaktu). Zakładam, że jak Mała będzie przebywać z nim 24h na dobę to jakoś się polubia :)
U nas chow chow, więc charakterek swoj też ma i trochę się obawiamy, bo potrafi pociągnąć za spodnie lub rękaw dziecko i do tej pory miał mała styczność z dziećmi. Wszystko wyjdzie w praniu. Na razie dobrze rokuje.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@ana ana @Nonkatoja u mnie dom narodzin odpada, ciąża musiałaby być niemal wzorowa:) Moja przyjaciółka rok temu rodziła w domu narodzin i mega zadowolona. Wprawdzie ze swoją położną, ale... generalnie w naszym szpitalu same fajne i kompetentne położne! Damy radę! Może kiedyś Warszawską nasiadówkę zrobimy, albo ubraniową wymianę ;)
Jestem za[emoji4]tylko najpierw muszę zwolnić obroty.[emoji6] Generalnie też nie słyszałam złych opinii na temat położonych z Zośki:)

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pilnuj się Iza. ja też nie najlepiej wspominam tę noc. Ogólnie mnie trochę mdli i apetyt straciłam. Miałam kilka skurczy i tych bolesnych i tych drugich.Ale czop nie odchodzi. Coś tylko bardziej rozdrażniona jestem.

Mi przyszła kartka do wypełnienia czy chcę położną do domu po porodzie. Sama nie wiem. W szpitalu to loteria jakoś trzeba będzie sobie radzić.
 
Lux u mnie w szkole rodzenia przestrzegali ze wieksza infekcja (a masz ja!) moze wywolac przedwczesny porod. Madzia miala infekcje. Ja bym nie czekala do poniedzialku. Koniecznie zrob posiew i postaraj sie wczesniej pojsc do ogolnego lekarza a z gin telefonicznie sie skontaktuj.

Furagin w 3 trymestrze nie jest wskazany (mam skolonnosci do zapalenia pecherza i od poczatku viazy dopytuje co moge kiedy brac jesli dostane). Na tym etapie i polozna i lekarz wskazali mi Monural jesli by sie pojawila infekcja.

to nie duzo. u mnie w miescie (a duzo mamy fotografow i ceny sa niewysrubowane) sesja w plenerze zaczyna sie od 400 zl i obejmuje tylko zdjecia na plycie i obrobke 15 szt zdjec bez wywolania. Wazne zebys porownala wczesniejsze prace i byla pewna ze styl zdjeci ci odpowiada (fotografowie robia wszystkie sesje podobne).

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
ja ciagle jade na infekcji!!! od poczatku ciazy jestem na lekach...gorsze wyniki mialam i zaraz leki, dwa miesiace temu mialam tragiczne wyniki leukocytow i zaraz leki wdrozyla, dzis mam wizyte wiec niech mi cos przepisze
 
Leukocytow masz w pierony, ja bym gnala do lekarza i posiew robila bo mj to na infekcje wyglada i to powazna i mozesz dziecko zarazic (ja tak mialam ze Ola sie zarazila i urodzila sie z dwiema poważnymi bakteriami w tym kliebsiella pneumoniae esbl+ ).

Ja tez czekam teraz na wyniki moczu bo mi z kolei sie nie podoba ani ilosc ani kolor :/

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
mam dzis wizyte i tak jak mowie od poczatku ciazy z nimi walcze i jak widac z marnym skutkiem
 
Jestem za[emoji4]tylko najpierw muszę zwolnić obroty.[emoji6] Generalnie też nie słyszałam złych opinii na temat położonych z Zośki:)

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Zwolnij i daj nam znać ;) na wszystko przychodzi czas. Jeszcze @LisiaMama jest z wawy.

Zbieram się na randkę z mężem. Wcześniej superpharm, dziś z kartą 50% na m.in. Vichy i klorane ;) Spokojnego dnia mamy.
 
reklama
Do góry