reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Aha :) no to wez tak:

Recznik duzy i maly,
Klapki,
Pizamke,
Na dzien mozesz jakies leginsy i bluzke (tak u nas w szpitalu sie robi),
Bielizna, skarpety,
U nas trzeba miec jeszcze swoj talerzyk, lyzke, lyzeczke, widelec, maly noz
Jakies przekąski, owoce, wode, sok
Podusie dla siebie (jaśka),
Kosmetyczke (plyn do higieny intymnej, mydelko najwygodniejsze jest w plynie bo nie brudzi, jakies lustereczko, jakis tusz i cienie jak chcesz, szampon do wlosow, ulubiony krem, itd)
Szlafrok lub bluza,

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie dostane lenia i nie bedzie mi sie chcialo malowac w szpitalu, chociaz kto wie, juz tyle osob sie zapowiedzialo, ze mnie odwiedzi hehe :)
 
Dziewczyny jaka ja miałam dzis cudowna niespodziankę! Koleżanki zrobiły mi baby shower, którego w ogole sie nie spodziewałam!!! Wszystko było idealnie dopracowane, potem maz mi powiedział, ze one juz od kilku tygodni sie szykowały [emoji16]

Był tort z pieluch i motocykl z pieluch [emoji16] masa zabawek i ubranka dla Mikosia, nadostawalam pieluch i artykułów pielęgnacyjnych dla małego i dla siebie + ubranka.
Zrobiły ręcznie piniate do rozwalenia i w środku tez pieluchy poprzewiązywane wstążeczkami. Girlande z imieniem małego zawieszona przez poł salonu [emoji16]
Upiekły tort i przygotowały prawdziwe przyjęcie... myslalam, ze sie rozpłacze [emoji7]
Po prostu widac, ze włożyły w to tyle pracy i serca... [emoji4][emoji177] cudowny dzien!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jaka ja miałam dzis cudowna niespodziankę! Koleżanki zrobiły mi baby shower, którego w ogole sie nie spodziewałam!!! Wszystko było idealnie dopracowane, potem maz mi powiedział, ze one juz od kilku tygodni sie szykowały [emoji16]

Był tort z pieluch i motocykl z pieluch [emoji16] masa zabawek i ubranka dla Mikosia, nadostawalam pieluch i artykułów pielęgnacyjnych dla małego i dla siebie + ubranka.
Zrobiły ręcznie piniate do rozwalenia i w środku tez pieluchy poprzewiązywane wstążeczkami. Girlande z imieniem małego zawieszona przez poł salonu [emoji16]
Upiekły tort i przygotowały prawdziwe przyjęcie... myslalam, ze sie rozpłacze [emoji7]
Po prostu widac, ze włożyły w to tyle pracy i serca... [emoji4][emoji177] cudowny dzien!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Woow, super prezent. Pozazdroscic! :D
 
Ale super!!! Właśnie taka forma (jako jedyna) mi się podoba - jako niespodzianka :) :) :) super masz przyjaciółki:) ja swoim w sumie powiedziałam, że ta tradycja mi się generalnie nie podoba (chyba żeby nie zapeszac przed porodem) wiec nie liczę na to ale z drugiej strony super niespodzianka :) :) :)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jaka ja miałam dzis cudowna niespodziankę! Koleżanki zrobiły mi baby shower, którego w ogole sie nie spodziewałam!!! Wszystko było idealnie dopracowane, potem maz mi powiedział, ze one juz od kilku tygodni sie szykowały [emoji16]

Był tort z pieluch i motocykl z pieluch [emoji16] masa zabawek i ubranka dla Mikosia, nadostawalam pieluch i artykułów pielęgnacyjnych dla małego i dla siebie + ubranka.
Zrobiły ręcznie piniate do rozwalenia i w środku tez pieluchy poprzewiązywane wstążeczkami. Girlande z imieniem małego zawieszona przez poł salonu [emoji16]
Upiekły tort i przygotowały prawdziwe przyjęcie... myslalam, ze sie rozpłacze [emoji7]
Po prostu widac, ze włożyły w to tyle pracy i serca... [emoji4][emoji177] cudowny dzien!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Lisia super niespodzianka[emoji4] a już zastanawiałam gdzie się dziś podziewasz?[emoji6]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jaka ja miałam dzis cudowna niespodziankę! Koleżanki zrobiły mi baby shower, którego w ogole sie nie spodziewałam!!! Wszystko było idealnie dopracowane, potem maz mi powiedział, ze one juz od kilku tygodni sie szykowały [emoji16]

Był tort z pieluch i motocykl z pieluch [emoji16] masa zabawek i ubranka dla Mikosia, nadostawalam pieluch i artykułów pielęgnacyjnych dla małego i dla siebie + ubranka.
Zrobiły ręcznie piniate do rozwalenia i w środku tez pieluchy poprzewiązywane wstążeczkami. Girlande z imieniem małego zawieszona przez poł salonu [emoji16]
Upiekły tort i przygotowały prawdziwe przyjęcie... myslalam, ze sie rozpłacze [emoji7]
Po prostu widac, ze włożyły w to tyle pracy i serca... [emoji4][emoji177] cudowny dzien!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale masz cudowne przyjaciółki wspaniałe!!!!!!
To rzeczywiście był wyjątkowy dzień, zazdroszczę, w takim pozytywnym akcencie :)
 
Do góry