reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Teraz tak jakos do mnie dotarlo ze ja w sumie caly czas mam skurcze.. ale sa slabe, bardziej napinanie brzucha, nie boli tylko jest nie komfortowe. Ciut to za dlugo trwa.. zaraz pomierze co ile są. Jak sa w miare regularne to chyba sie wybiore na IP jak mąż wroci z pracy..

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Iza Ty lepiej mierz co ile masz i lec na ip jak coś. Zebys nam w domu sie nie rozpakowala czy cos.

Mi tak dziwnie bez tego magnezu. Jakby mi brzusio mocniej sie napinal i mocniejszy nacisk na spojenie czuje. Skurczy brak jako takich typowych. Od czasu do czasu mam ból jak na miesiaczke.

Lola Lux zawsze pozniej pisze jak po wizycie:)

A ja chodzę i sie martwię. Wiecie ze moj synek dopiero zaczyna mowic po tych terapiach itd. Zrobil ogromny krok na przód i ładnie zaczyna nam wszystko tłumaczyć. I tu jest problem. Pokazuje na brzuszek i mowi ze ma ała. I tak cały wieczór. Z tym że ja mu ostatnio bardzo dużo tłumaczę zeby mnie nie kopal i nie bił po brzuszku bo mam ała i dzidziuś ma ała i tak nie mozna. I teraz za cholere nie wiem czy on pokazuje to co ja mu tłumaczę czy ze go boli. Jak pytam kto ma ała Julian czy mama to mowi Julian. Ehh no ale nie ma biegunki nie wymiotuje ładnie zjadł bawi sie normalnie. Jest wesoły ładnie usnal nie marudzi. Zwariowalam juz. Acha i pokazywal mi to dwa razy po posilkach to moze sie najadl? Pokazuje tez na swoj brzuszek i mówi dzidzi wiec moze to jednak o mnie chodzi. Jak ktos mi powie ze im dziecko starsze to latwiej to nie uwierzę. Mam wrażenie ze poprzeczka jest coraz wyzej :|


 
Iza Ty lepiej mierz co ile masz i lec na ip jak coś. Zebys nam w domu sie nie rozpakowala czy cos.

Mi tak dziwnie bez tego magnezu. Jakby mi brzusio mocniej sie napinal i mocniejszy nacisk na spojenie czuje. Skurczy brak jako takich typowych. Od czasu do czasu mam ból jak na miesiaczke.

Lola Lux zawsze pozniej pisze jak po wizycie:)

A ja chodzę i sie martwię. Wiecie ze moj synek dopiero zaczyna mowic po tych terapiach itd. Zrobil ogromny krok na przód i ładnie zaczyna nam wszystko tłumaczyć. I tu jest problem. Pokazuje na brzuszek i mowi ze ma ała. I tak cały wieczór. Z tym że ja mu ostatnio bardzo dużo tłumaczę zeby mnie nie kopal i nie bił po brzuszku bo mam ała i dzidziuś ma ała i tak nie mozna. I teraz za cholere nie wiem czy on pokazuje to co ja mu tłumaczę czy ze go boli. Jak pytam kto ma ała Julian czy mama to mowi Julian. Ehh no ale nie ma biegunki nie wymiotuje ładnie zjadł bawi sie normalnie. Jest wesoły ładnie usnal nie marudzi. Zwariowalam juz. Acha i pokazywal mi to dwa razy po posilkach to moze sie najadl? Pokazuje tez na swoj brzuszek i mówi dzidzi wiec moze to jednak o mnie chodzi. Jak ktos mi powie ze im dziecko starsze to latwiej to nie uwierzę. Mam wrażenie ze poprzeczka jest coraz wyzej :|


Dzieci czesto mówią ze cos je boli choc wcale tak nie jest. Ola dzis plakala i mowila ze zlamala noge i to tylko po to zeby ją tatus do lozka zaniosl i wiesz co? Przeszlo jej w sekunde ;) Moje córki jeszcze czasem mówią ze tez urodzą dzidziusia ;) Mysle ze Twoj synus pwooli zaczyna rozrozniac niektore rzeczy. Musi sie sam nauczyc co jest jego a co np Twoje. Musi rozroznic ze to ze Ciebie boli, nie znaczy od razu ze jego tez musi. Spokojnie, on jest jeszcze mały :)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry