reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Lola, Lux już nam płatała takie psikusy, że się nie odzywała po wizytach[emoji6]

Anetka, ważne że Mały robi postępy. Myślę, że z czasem będzie Ci łatwiej odgadywac jego komunikaty.

Ja po wizycie u położnej. Fajna babeczka[emoji4] Jeszcze trochę mi potłumaczyła. I wstępnie chciałabym spróbować rodzić w domu narodzin:)


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przepraszam. Zle zrozumialam ze dopiero w poniedzialek idzisz do lekarza. Nie chcialam cie zdenerwowac. Jak dzis masz wizyte to wszysykie moje rady wsadzam sobie w kieszen bo lekarz lepiej ci doradzi. Trzymam kciuki zeby bylo ok.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
dostalam antybiotyk, niestety....mam brac 2x1 rano i wieczorem :) dzieki za troske :*
 
Pisalam mezowi o tych moich wynikach z moczu i zaraz do mnie zadzwonil i jutro chyba pojedziemy te badania od watroby zrobic, i jak wyjda zle to prywatnie gdzies zaraz do lekarza.

Skurcze mi ustaly, tzn od jakichs 40 minut cisza ;)

Jem teraz prince polo mleczne [emoji23]


Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przez te ferie to ze mnie znowu leniwiec się zrobił. Wstaję tak 11 czy 12. Pranie nastawiłam, syn świeżą bagietkę przyniósł to pora na śniadanie.

Dziś w planie przygotować miejsce na łóżeczko. Musimy wynieść jedną szafkę i poprzekładać rzeczy.

Kładziecie coś na łóżko, żeby zabezpieczyć przed wodami?

Też mam 3 piętro. Ale schodzę tylko na wizyty, lub czasem do sąsiadki. Smieci i zakupy mąż robi bo jak mam się wczołgać na górę to masakra.



A ja wczoraj mówię do mojego, że jak tak dobrze pójdzie i jakbym została w łózku do końca to są szanse że urodzę w terminie. Kusząca myśl, ale to by oznaczało, że na święta nigdzie nie pojedziemy. Sama nie wiem co lepsze. Kusząca myśl mieć dwie córy z grudnia, ale te święta w domu z rodziną, tym bardziej, że w tym roku starsza siostra będzie akurat u rodziców. I co tu wybrać?Wstać i rodzić w 38 czy czekać na grudzień?
to mamy obydwie masakre :D dziś czułam jak mały mi jakoś tak jakby do kanału wpadł że tak to nazwe takie uczucie dziwne bardzo bardzo nisko czy to możliwe że już się obniża ?? USG mam w pon ale się troche martwię jeszcze przez tą szyjkę co prawda miałam 29 mm ale kazał się oszczędzać jak najwięcej
 
Pakuje sie tylko na steryd, 4-5 dni, wiec ciuchy jakies i zwykle higieniczne rzeczy, ale jakos nie mam do tego glowy :)
Ja też już prawie spakowana do ewentualnego szpitala... bo jutro wizyta u gin 40km od domu a szpital 120km więc mam na wizytę już z torba gnac.
A nie wiem czy rzeczy tylko dla siebie pod szpital czy dla Młodej też.... az poprasowalam wszystko z tej ' okazji ' :/
 
Teraz tak jakos do mnie dotarlo ze ja w sumie caly czas mam skurcze.. ale sa slabe, bardziej napinanie brzucha, nie boli tylko jest nie komfortowe. Ciut to za dlugo trwa.. zaraz pomierze co ile są. Jak sa w miare regularne to chyba sie wybiore na IP jak mąż wroci z pracy..

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
. Iza mi szyjki te bolesne nie ruszają. Ale te drugie to czuje bardziej jak takie mrowienie, i brzuch twardy jak dotknę, sięga aż do mostka. Obawiam się, ze mogę je w nocy przespać tak jak to miało miejsce z córka. Od wczoraj mam jedne i drugie. Widocznie organizm się szykuje.


Złożyliśmy łóżeczko. Aż dziwnie. Prześcieradło i pozostałe rzeczy założę po porodzie.
 
reklama
to mamy obydwie masakre :D dziś czułam jak mały mi jakoś tak jakby do kanału wpadł że tak to nazwe takie uczucie dziwne bardzo bardzo nisko czy to możliwe że już się obniża ?? USG mam w pon ale się troche martwię jeszcze przez tą szyjkę co prawda miałam 29 mm ale kazał się oszczędzać jak najwięcej
ja dwa tyg temu miałam na 26 mm. Główka bardzo nisko. Jak wkładam luteinę to ja czuje.
 
Do góry